d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev15051525354828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 05:48am
Quote (farki @ Dec 18 2009 12:39pm)
felmerült bennem 1 kérdés

van 2 hero (A meg B), mindkettőnél van barbed armor (blademail)
mindkettő aktiválja, s A beleüt egyet B-be, akkor ugye A sebződik annyit, mint amennyit ütött, de ezt a sebzést visszairányítja B-re, aki azt ismét 'visszaadja' A-nak... stb.
így elméletileg kb. 1 secen belül meghal mindkettő

jó az elméletem vagy not?xd

illetve 1 secen belül meghal a kevesebb élettel rendelkező, na.


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
nagyon kisfarki
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 18 2009 05:50am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 18 Dec 2009 12:48)
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
nagyon kisfarki


kipróbáltam singleben és gondoltak erre :C
csak a sima dmg-t sebzi vissza :C
ez így nem is olyan poén
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 18 2009 06:07am
Quote (Moonflow @ Dec 18 2009 02:43am)
Hajj de visszahoztuk 5v4-ben total lose-bol kb.
Bevertek midunket raxokkal egyutt kb.30. percben, aztan vegig defeltunk meg minden szar, vegulis az en tankolasom meg a valk nagyon ugyes ultijai mentettek meg minket, es bebasztunk kozepen mindent. Masodszor jatszottam War Beastet (elotte toltam egy negyed oras game-et ami instant lose volt mert volt 2 leaverunk), es nagyon jo ez a hero geci :D Nem tudtam milyen itemek valok ra, szoval azokat raktam, amit lattok, HoT-tal kezdtem, aztan radi, majd a tobbi. Foresteltem kicsit, meg ahogy szokas. Tok fun ^^ jatszom meg ezzel parat :wub:

http://i46.tinypic.com/2u4qxc2.jpg


ma én is toltam ezzel
5v4 volt a 1x. perctöl (mi voltunk 4en ofc, és a swiftblade ugy lépett ki, hogy 0-6 volt a 10. percben)
de sikerült visszahozni vhogy
btw én mindig bkbt veszek rá, desoval+basherrel (meg vladi) és ha még tart a gém akkor hot

ja amugy volt ellenünk bara, rakott magára mantát és nem tudtam megmozdulni gf. még szerencse, hogy már mega creepek jöttek, mert különben tuti megölt volna mindenkit
Rezs álat accursed volt

This post was edited by sylKE on Dec 18 2009 06:08am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 18 2009 06:23am
jön valaki?
prauval most toltunk 3-at, mind3 win
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 18 2009 07:56am
Quote (sylKE @ 18 Dec 2009 13:07)
ma én is toltam ezzel
5v4 volt a 1x. perctöl (mi voltunk 4en ofc, és a swiftblade ugy lépett ki, hogy 0-6 volt a 10. percben)
de sikerült visszahozni vhogy
btw én mindig bkbt veszek rá, desoval+basherrel (meg vladi) és ha még tart a gém akkor hot

ja amugy volt ellenünk bara, rakott magára mantát és nem tudtam megmozdulni gf. még szerencse, hogy már mega creepek jöttek, mert különben tuti megölt volna mindenkit
Rezs álat accursed volt


az a baj, hogy nem tudom a dota itemek hon megfeleloit leginkabb, szoval ha az Official HON topicban hon nyelven beszelnel, azt megkoszonnem :c
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 18 2009 08:00am
Quote (Moonflow @ Dec 18 2009 01:56pm)
az a baj, hogy nem tudom a dota itemek hon megfeleloit leginkabb, szoval ha az Official HON topicban hon nyelven beszelnel, azt megkoszonnem :c


bkb = shrunken head
deso = shieldbreaker
vladi = abyss skull (?)
hot az meg hot.
basher meg brutalizer

This post was edited by sylKE on Dec 18 2009 08:01am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 18 2009 08:16am
Quote (Moonflow @ 18 Dec 2009 15:56)
az a baj, hogy nem tudom a dota itemek hon megfeleloit leginkabb, szoval ha az Official HON topicban hon nyelven beszelnel, azt megkoszonnem :c


van hozza megoldas, en igy tolom. kiirja a dotas neveket is plusan. en most bnozok hetvegen, jo jatekot, sracok!
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 08:28am
Quote (Moonflow @ Dec 18 2009 02:56pm)
az a baj, hogy nem tudom a dota itemek hon megfeleloit leginkabb, szoval ha az Official HON topicban hon nyelven beszelnel, azt megkoszonnem :c


pedig elobb utobb megkell tanulni :lol:
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 18 2009 08:29am
Quote (sylKE @ 18 Dec 2009 15:00)
bkb = shrunken head
deso = shieldbreaker
vladi = abyss skull (?)
hot az meg hot.
basher meg brutalizer


hot az vmi behemoth's heart vagy mi a fasz
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 18 2009 08:29am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 18 Dec 2009 15:28)
pedig elobb utobb megkell tanulni :lol:


te kis dotapro :hug:
Go Back To Magyar Topic List
Prev15051525354828Next
Add Reply New Topic New Poll