Quote (Moonflow @ Dec 18 2009 02:43am)
Hajj de visszahoztuk 5v4-ben total lose-bol kb.
Bevertek midunket raxokkal egyutt kb.30. percben, aztan vegig defeltunk meg minden szar, vegulis az en tankolasom meg a valk nagyon ugyes ultijai mentettek meg minket, es bebasztunk kozepen mindent. Masodszor jatszottam War Beastet (elotte toltam egy negyed oras game-et ami instant lose volt mert volt 2 leaverunk), es nagyon jo ez a hero geci

Nem tudtam milyen itemek valok ra, szoval azokat raktam, amit lattok, HoT-tal kezdtem, aztan radi, majd a tobbi. Foresteltem kicsit, meg ahogy szokas. Tok fun ^^ jatszom meg ezzel parat

http://i46.tinypic.com/2u4qxc2.jpg
ma én is toltam ezzel
5v4 volt a 1x. perctöl (mi voltunk 4en ofc, és a swiftblade ugy lépett ki, hogy 0-6 volt a 10. percben)
de sikerült visszahozni vhogy
btw én mindig bkbt veszek rá, desoval+basherrel (meg vladi) és ha még tart a gém akkor hot
ja amugy volt ellenünk bara, rakott magára mantát és nem tudtam megmozdulni gf. még szerencse, hogy már mega creepek jöttek, mert különben tuti megölt volna mindenkit
Rezs álat accursed volt
This post was edited by sylKE on Dec 18 2009 06:08am