☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Football Topic
Prev
1
50
51
52
53
54
382
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 57799
Replies: 3815
Track Topic
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#511
Apr 7 2010 02:28pm
Quote (Inakwo @ 7 Apr 2010 22:23)
tripláztál bajcli :DDDDDDDDD
nemis, négyet egymás után!
mint messi
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#512
Apr 7 2010 02:32pm
Quote (bajcli @ 7 Apr 2010 21:28)
nemis, négyet egymás után!
mint messi
nagyon szoritok már
kreestuff
Member
Posts: 6,358
Joined: Jun 21 2007
Gold
:
0.14
#513
Apr 7 2010 02:33pm
Hogy miért írtam Arsenalt Fogalmam sincs :S::D
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#514
Apr 7 2010 02:37pm
ott van a viszonlátás MU
hahahaha
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#515
Apr 7 2010 02:37pm
Quote (kreestuff @ 7 Apr 2010 22:33)
Hogy miért írtam Arsenalt Fogalmam sincs :S::D
mostakkor donolj, amiért biztattalak.
chad05
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold
:
11.00
#516
Apr 7 2010 02:38pm
ki nyert?
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#517
Apr 7 2010 02:39pm
Quote (chad05 @ Apr 7 2010 09:38pm)
ki nyert?
az MU, de a bayern jutott tovább :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
EZAZ: DDDDDD
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#518
Apr 7 2010 02:39pm
Quote (bajcli @ 7 Apr 2010 21:37)
mostakkor donolj, amiért biztattalak.
meg nekem is mert szurkoltam
3-2 az MU nak de kitérdekel amikor a Bayern ment tovább
nincs angol csapat a 4 között
chad05
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold
:
11.00
#519
Apr 7 2010 02:40pm
Quote (Vismajor @ 7 Apr 2010 21:39)
az MU, de a bayern jutott tovább :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
EZAZ: DDDDDD
:ASDDSASDSA
ezaz
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#520
Apr 7 2010 02:40pm
Quote (Inakwo @ Apr 7 2010 09:39pm)
meg nekem is mert szurkoltam
3-2 az MU nak de kitérdekel amikor a Bayern ment tovább
nincs angol csapat a 4 között
Ez kurvajó
Inter-barcából barca megy tovább, lyon-bayernből a bayern, barca-bayern döntő gg
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
50
51
52
53
54
382
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact