d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev150515253543048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Sep 4 2009 08:52am
Quote (paradicsom @ Fri, Sep 4 2009, 07:39am)
du 1től 6ig szünet nélkül felsőfokúzom angolból... magnó + írásbeli (Y)


nekem a pénteki órarendem olyan hogy 1ig bent vagyok, aztán legközelebb 6kor van órám
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 4 2009 08:56am
suli után mesterséges ájulással szórakoztunk
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Sep 4 2009 09:05am
:Bouncy:
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Sep 4 2009 09:13am
mi ez a /care? :D
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Sep 4 2009 09:15am
kiírtam az órarendet a füzetből,hogy kinézzen valahogy,meg megcsináltam az angol házit : )
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 4 2009 09:19am
Quote (jspogmg @ Fri, 4 Sep 2009, 15:56)
suli után mesterséges ájulással szórakoztunk


Ez az mikor guggolsz néhányat, és valakinek össze kell szorítania?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 4 2009 09:19am
Quote (sunnymarcell @ Fri, 4 Sep 2009, 16:13)
mi ez a /care? :D


Ez a pohár \_/
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 4 2009 09:20am
nincs ott Lac2 és unatkozom
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Sep 4 2009 09:20am
Quote (lacketto @ Fri, Sep 4 2009, 01:48am)
a holnapi napot végighányom.


kurvajó program :D

tictac-ot ne felejtsd el vinni
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 4 2009 12:14pm
Quote (Ghostmasterq @ Fri, Sep 4 2009, 03:19pm)
Ez az mikor guggolsz néhányat, és valakinek össze kell szorítania?


hasonló:
legugolsz 30 mp-ig (vagy amig nem érzed kicsit furán magad) gyorsan és nagy levegőkkel kell lihegni aztán nagyon hirtelen felálsz becsokod a szemed bevezed a szádba az ujjad és fújsz, erőlködsz de ugy hogy a levegő nemjön ki, aztán amikor már azthiszed hogy nemsikerül fujj tovább és elfogsz ájulni pár másodpercre, viszont azalatt a pár másodperc alatt sajád szemszögödböl akár 1 orának is tünhet, mert lehet közben álmodni:D
az egyetlen hátránya hogy nővérem barátjáék régen csinálták ezt és az egyik gyerek miután felkelt elfelejtett 2 évből mindent fél orára és azvolt az utolso emléke hogy egy ásványvizet rakbe németországi cserediáksága alatt a hűtőbe... aztán a nap folyamán szép lassan visszajöttek az emlékek..bár ehhez az kell hogy napi szinten huzamosabb ideig 15-20x csináld
ja amugy mindenképp kell 1-2 segítő ember akik elkapnak és leraknak a földre mert szerintem nemszeret senki csempét fejelni..
most végignézve ez elég tl; dr lett :Wacko:

This post was edited by jspogmg on Sep 4 2009 12:14pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev150515253543048Next
Closed New Topic New Poll