Quote (Ghostmasterq @ Fri, Sep 4 2009, 03:19pm)
Ez az mikor guggolsz néhányat, és valakinek össze kell szorítania?
hasonló:
legugolsz 30 mp-ig (vagy amig nem érzed kicsit furán magad) gyorsan és nagy levegőkkel kell lihegni aztán nagyon hirtelen felálsz becsokod a szemed bevezed a szádba az ujjad és fújsz, erőlködsz de ugy hogy a levegő nemjön ki, aztán amikor már azthiszed hogy nemsikerül fujj tovább és elfogsz ájulni pár másodpercre, viszont azalatt a pár másodperc alatt sajád szemszögödböl akár 1 orának is tünhet, mert lehet közben álmodni:D
az egyetlen hátránya hogy nővérem barátjáék régen csinálták ezt és az egyik gyerek miután felkelt elfelejtett 2 évből mindent fél orára és azvolt az utolso emléke hogy egy ásványvizet rakbe németországi cserediáksága alatt a hűtőbe... aztán a nap folyamán szép lassan visszajöttek az emlékek..bár ehhez az kell hogy napi szinten huzamosabb ideig 15-20x csináld
ja amugy mindenképp kell 1-2 segítő ember akik elkapnak és leraknak a földre mert szerintem nemszeret senki csempét fejelni..
most végignézve ez elég tl; dr lett
This post was edited by jspogmg on Sep 4 2009 12:14pm