d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1505152535458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 26 2009 06:24am
Quote (lacketto @ Tue, 26 May 2009, 13:24)
szerintem 2nél többször nem írtam, dehogy normalisan valaszoljak a postodra
ugy gondolom hogyilyen hozzáállással(és most oberon akarmelyik postjara gondolok amiben a jo oldalam nézi) akár egy ilyen komolyabb dologba is belevághatok.
afk majd re


Milyen?

Quote (Inakwo @ Tue, 26 May 2009, 13:24)
mesh :c


kevés

This post was edited by ElCapitano on May 26 2009 06:25am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 26 2009 06:25am
Quote (Inakwo @ Tue, 26 May 2009, 14:23)
bammeg azt hittem wall of textet irsz

de tévedtem

:c


már írtam vagy hármat ide, de rájöttem, hogy kevés fölöslegesebb dolog van a világon, mint ebbe a topikba értelmeset postolni (vagy legalábbis megpróbálni)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 26 2009 06:26am
Quote (ElCapitano @ Tue, 26 May 2009, 12:24)

kevés


gyula :c
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 26 2009 06:27am
melegek vagytok, főleg ede
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 26 2009 06:27am
Quote (bajcli @ Tue, 26 May 2009, 13:25)
már írtam vagy hármat ide, de rájöttem, hogy kevés fölöslegesebb dolog van a világon, mint ebbe a topikba értelmeset postolni (vagy legalábbis megpróbálni)


Vallás, politikáról és az élet fontos döntéseíről kár jspn vitatkozni.

balközepes zsidó vagyok de át akarok keresztelkedni és nemet váltani, discuss

Quote (Fej @ Tue, 26 May 2009, 13:27)
melegek vagytok, főleg ede


mint a sparhet karácsonykor

Quote (Saenchai @ Tue, 26 May 2009, 13:28)
do it faggot


u first

This post was edited by ElCapitano on May 26 2009 06:29am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 26 2009 06:28am
Quote (ElCapitano @ Tue, May 26 2009, 01:27pm)
Vallás, politikáról és az élet fontos döntéseíről kár jspn vitatkozni.

balközepes zsidó vagyok de át akarok keresztelkedni és nemet váltani, discuss


do it faggot
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 26 2009 06:31am
Quote (bajcli @ Tue, 26 May 2009, 14:25)
már írtam vagy hármat ide, de rájöttem, hogy kevés fölöslegesebb dolog van a világon, mint ebbe a topikba értelmeset postolni (vagy legalábbis megpróbálni)


ugy ahogy mondja tisztelt kolléga

amugy van itt pár ember akivel lehetne ezekről beszélni
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 26 2009 06:33am
gyerek körül lesz metélve?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 26 2009 06:38am
Quote (bajcli @ Tue, May 26 2009, 01:25pm)
már írtam vagy hármat ide, de rájöttem, hogy kevés fölöslegesebb dolog van a világon, mint ebbe a topikba értelmeset postolni (vagy legalábbis megpróbálni)


Corvinusra jarni aze foloslegesebb =/
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 26 2009 06:42am
Quote (TresholdOfUniverse @ Tue, 26 May 2009, 14:38)
Corvinusra jarni aze foloslegesebb =/


:lol:

nekem mondod?

inb4 "neked mondom"
Go Back To Magyar Topic List
Prev1505152535458Next
Add Reply New Topic New Poll