Quote (bajcli @ Tue, 26 May 2009, 13:25)
már írtam vagy hármat ide, de rájöttem, hogy kevés fölöslegesebb dolog van a világon, mint ebbe a topikba értelmeset postolni (vagy legalábbis megpróbálni)
Vallás, politikáról és az élet fontos döntéseíről kár jspn vitatkozni.
balközepes zsidó vagyok de át akarok keresztelkedni és nemet váltani, discuss
Quote (Fej @ Tue, 26 May 2009, 13:27)
melegek vagytok, főleg ede
mint a sparhet karácsonykor
Quote (Saenchai @ Tue, 26 May 2009, 13:28)
do it faggot
u first
This post was edited by ElCapitano on May 26 2009 06:29am