Quote (Senee @ 15 Jul 2014 21:48)
minek
gyurcsányt szted tényleg érdekli élsz e vagy halsz
nem
teleszedte magát zsével azt már látszik rajta, hogy poénra veszi az egészet
valojában szarik rá 1 milliárddal többet tud e majd még összelopni vagy nem, nevet az embereken h ekkora marhák
mondjuk annyiban tényleg jobb, hogy elég neki az a ~3 milliárd amije van és nem töri magát mint az állat, hogy mégtöbb legyen bármi áron
sajnos abban igazad van, hogy az ellenzék már belenyugodott a fidesz uralomba
vagy jobbik vagy fidesz vezetés lesz, lehet menekülni külföldre