d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev15085095105115121468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 15 2014 01:48pm
Quote (fahrii @ Jul 15 2014 06:29pm)
ha nem akkor is


minek
gyurcsányt szted tényleg érdekli élsz e vagy halsz
nem

teleszedte magát zsével azt már látszik rajta, hogy poénra veszi az egészet
valojában szarik rá 1 milliárddal többet tud e majd még összelopni vagy nem, nevet az embereken h ekkora marhák
mondjuk annyiban tényleg jobb, hogy elég neki az a ~3 milliárd amije van és nem töri magát mint az állat, hogy mégtöbb legyen bármi áron

This post was edited by Senee on Jul 15 2014 01:49pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 15 2014 01:50pm
Quote (Senee @ 15 Jul 2014 21:48)
minek
gyurcsányt szted tényleg érdekli élsz e vagy halsz
nem

teleszedte magát zsével azt már látszik rajta, hogy poénra veszi az egészet
valojában szarik rá 1 milliárddal többet tud e majd még összelopni vagy nem, nevet az embereken h ekkora marhák
mondjuk annyiban tényleg jobb, hogy elég neki az a ~3 milliárd amije van és nem töri magát mint az állat, hogy mégtöbb legyen bármi áron


sajnos abban igazad van, hogy az ellenzék már belenyugodott a fidesz uralomba

vagy jobbik vagy fidesz vezetés lesz, lehet menekülni külföldre
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 15 2014 01:52pm
Quote (RRC @ Jul 15 2014 07:50pm)
sajnos abban igazad van, hogy az ellenzék már belenyugodott a fidesz uralomba

vagy jobbik vagy fidesz vezetés lesz, lehet menekülni külföldre


fasznak sincs kedve küzdeni ezért a szar életért
eleinte kint is csak egy csicska lennék jo ideig

inkább rákot szeretnék kapni és gyorsan meghalni
szar világ
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 15 2014 01:53pm
Quote (Senee @ 15 Jul 2014 21:52)
fasznak sincs kedve küzdeni ezért a szar életért
eleinte kint is csak egy csicska lennék jo ideig

inkább rákot szeretnék kapni és gyorsan meghalni
szar világ


rákba max lassan halsz bele, szétrothad a májad meg ilyenek

fejbelövés jobb
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 15 2014 01:55pm
Quote (RRC @ Jul 15 2014 07:53pm)
rákba max lassan halsz bele, szétrothad a májad meg ilyenek

fejbelövés jobb


honnan szerezzek stukkert
rámsóznak vmi szar légpisztolyt aztán csak mégjobban megnyomorodok tőle.. ülök majd a szaromba meg foik a nyálam.. és még wowozni se wowozhatok

tök jó lenne lenne egy desert eaglem
az a fejem is levinné 100% siker
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 16 2014 07:00am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 16 2014 07:25am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 17 2014 05:43am
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,103.11
Trader: Trusted
Jul 17 2014 05:00pm
Quote (Saenchai @ 17 Jul 2014 12:43)


Elmondhatatlanul utálom a csávót a megnyilvánulásai miatt, de mondjuk ebben a cikkben nem látok kivetnivalót.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Go Back To Magyar Topic List
Prev15085095105115121468Next
Add Reply New Topic New Poll