d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev15075085095105115001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 22 2013 07:18am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 May 2013 15:11)
http://www.youtube.com/watch?v=37JUDApcVVg


most ez mi a faszom úgy mégis


most látom, hogy ez valami kormányszarság? ^^

Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 22 2013 07:18am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 May 2013 14:11)
http://www.youtube.com/watch?v=37JUDApcVVg


most ez mi a faszom úgy mégis


benyomom subbát erre ez a fos fogad :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 22 2013 07:20am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 May 2013 15:11)
http://www.youtube.com/watch?v=37JUDApcVVg


most ez mi a faszom úgy mégis


bazdmeg
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 22 2013 07:25am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 May 2013 15:11)
http://www.youtube.com/watch?v=37JUDApcVVg


most ez mi a faszom úgy mégis


http://kepviselofunky.blog.hu/2013/05/22/nemzeti_osszetartozas_dala_politikai_pedofiliaval_nyomul_a_ner
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 22 2013 07:27am
Quote (Inakwo @ 22 May 2013 12:52)
és utána mennyit toltak?


Kb. 2 órás volt.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 22 2013 07:28am
Quote (Genthor @ 22 May 2013 14:27)
Kb. 2 órás volt.


az jo azért

bár kicsit sok az 50 perc
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 22 2013 07:56am
ITT mit hallgatsz tanulás közben

én mindig enya-t
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 22 2013 08:00am
Quote (Inakwo @ 22 May 2013 15:28)
az jo azért

bár kicsit sok az 50 perc


Valami Dj-marhaság volt az "előzenekar", szarabbnál szarabb gépzenékkel.

Itt van a setlist, 23 szám volt.

http://www.setlist.fm/setlist/depeche-mode/2013/puskas-ferenc-stadion-budapest-hungary-63d84227.html
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 22 2013 08:00am
Quote (Anarkin @ 22 May 2013 14:56)
ITT mit hallgatsz tanulás közben

én mindig enya-t


Hat esszeirashoz meg tanulashoz foleg valami Parov Stelar, Gorillaz jellegu dolgokat hallgatok amiben nincs tul sok enek.

Sc2hoz Skrillex, Daft punk :D
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 22 2013 08:02am
Quote (CyberPunk666 @ May 22 2013 02:18pm)
most látom, hogy ez valami kormányszarság? ^^

http://2.ii.gl/lER7HG.png


nemzeti kapcsolatokert felelos allamtitkar jelentette be (jo kis allas) hogy ma lesz es kert mindenkit, hogy enekeljek egyutt
Go Back To Magyar Topic List
Prev15075085095105115001Next
Closed New Topic New Poll