☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
507
508
509
510
511
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 665222
Replies: 50000
Track Topic
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#5081
May 22 2013 07:18am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 May 2013 15:11)
http://www.youtube.com/watch?v=37JUDApcVVg
most ez mi a faszom úgy mégis
most látom, hogy ez valami kormányszarság? ^^
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#5082
May 22 2013 07:18am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 May 2013 14:11)
http://www.youtube.com/watch?v=37JUDApcVVg
most ez mi a faszom úgy mégis
benyomom subbát erre ez a fos fogad
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#5083
May 22 2013 07:20am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 May 2013 15:11)
http://www.youtube.com/watch?v=37JUDApcVVg
most ez mi a faszom úgy mégis
bazdmeg
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#5084
May 22 2013 07:25am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 May 2013 15:11)
http://www.youtube.com/watch?v=37JUDApcVVg
most ez mi a faszom úgy mégis
http://kepviselofunky.blog.hu/2013/05/22/nemzeti_osszetartozas_dala_politikai_pedofiliaval_nyomul_a_ner
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#5085
May 22 2013 07:27am
Quote (Inakwo @ 22 May 2013 12:52)
és utána mennyit toltak?
Kb. 2 órás volt.
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#5086
May 22 2013 07:28am
Quote (Genthor @ 22 May 2013 14:27)
Kb. 2 órás volt.
az jo azért
bár kicsit sok az 50 perc
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#5087
May 22 2013 07:56am
ITT mit hallgatsz tanulás közben
én mindig enya-t
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#5088
May 22 2013 08:00am
Quote (Inakwo @ 22 May 2013 15:28)
az jo azért
bár kicsit sok az 50 perc
Valami Dj-marhaság volt az "előzenekar", szarabbnál szarabb gépzenékkel.
Itt van a setlist, 23 szám volt.
http://www.setlist.fm/setlist/depeche-mode/2013/puskas-ferenc-stadion-budapest-hungary-63d84227.html
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#5089
May 22 2013 08:00am
Quote (Anarkin @ 22 May 2013 14:56)
ITT mit hallgatsz tanulás közben
én mindig enya-t
Hat esszeirashoz meg tanulashoz foleg valami Parov Stelar, Gorillaz jellegu dolgokat hallgatok amiben nincs tul sok enek.
Sc2hoz Skrillex, Daft punk
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#5090
May 22 2013 08:02am
Quote (CyberPunk666 @ May 22 2013 02:18pm)
most látom, hogy ez valami kormányszarság? ^^
http://2.ii.gl/lER7HG.png
nemzeti kapcsolatokert felelos allamtitkar jelentette be (jo kis allas) hogy ma lesz es kert mindenkit, hogy enekeljek egyutt
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
507
508
509
510
511
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact