d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1506507508509510660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 9 2014 09:11am
Quote (Vismajor @ 9 Dec 2014 15:51)
betört az amoledje
iso guide így hogy lehet szinkronizálni a google accommal


Téged nem fog zavarni az a baszott nagy kijelző? Azért 6.5 már egyáltalán nem ideális méret. Meg az hogy nincs rajta ledes villanó eléggé meh.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 9 2014 09:13am
Quote (fahrii @ Dec 9 2014 04:11pm)
Téged nem fog zavarni az a baszott nagy kijelző? Azért 6.5 már egyáltalán nem ideális méret. Meg az hogy nincs rajta ledes villanó eléggé meh.


Ledes villanót én is hiányolom, de megleszek nélküle
A mérete húzósabb, nekem is jobban tetszene ha 6 colos lenne, de annyira beleszerettem hogy már mindegy, halálreám
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 9 2014 09:23am
Quote (fahrii @ Dec 9 2014 04:11pm)
Téged nem fog zavarni az a baszott nagy kijelző? Azért 6.5 már egyáltalán nem ideális méret. Meg az hogy nincs rajta ledes villanó eléggé meh.


Mire használod a ledes villogot?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 9 2014 09:26am
Quote (anyd @ 9 Dec 2014 17:23)
Mire használod a ledes villogot?


alulról világítja meg vele a segglyukát, amikor fényképezi.

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 9 2014 09:26am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 9 2014 09:30am
Quote (anyd @ 9 Dec 2014 16:23)
Mire használod a ledes villogot?


lámpának
nagyon gyakran használom, szinte napi rendszerességgel

miskolcon hazafele mindig levágom az utat és kivilágítatlan helyen mászkálok
de otthon is gyakra előkerül, mert a ház 80%ában nincs világítás (folyton kiégnek a lámpák ezért már ki se cseréljük :D)
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 9 2014 09:35am
Quote (fahrii @ Dec 9 2014 04:30pm)
lámpának
nagyon gyakran használom, szinte napi rendszerességgel

miskolcon hazafele mindig levágom az utat és kivilágítatlan helyen mászkálok
de otthon is gyakra előkerül, mert a ház 80%ában nincs világítás (folyton kiégnek a lámpák ezért már ki se cseréljük :D)


#fahriifeels
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 9 2014 09:36am
Quote (fahrii @ Dec 9 2014 04:30pm)
lámpának
nagyon gyakran használom, szinte napi rendszerességgel

miskolcon hazafele mindig levágom az utat és kivilágítatlan helyen mászkálok
de otthon is gyakra előkerül, mert a ház 80%ában nincs világítás (folyton kiégnek a lámpák ezért már ki se cseréljük :D)


Ja azt hittem led allapotjelzo fenyre gondoltal.
Vakunak szokás mifelénk az ilyet hívni
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 9 2014 09:36am
Quote (anyd @ Dec 9 2014 04:36pm)
Ja azt hittem led allapotjelzo fenyre gondoltal.
Vakunak szokás mifelénk az ilyet hívni


led állapotjelzo hálistennek van rajta lol
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 9 2014 11:22am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 9 2014 11:35am
Quote (beni @ 9 Dec 2014 18:22)


Április elsejei tréfának még el is menne.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1506507508509510660Next
Add Reply New Topic New Poll