Quote (fahrii @ Dec 9 2014 04:11pm)
Téged nem fog zavarni az a baszott nagy kijelző? Azért 6.5 már egyáltalán nem ideális méret. Meg az hogy nincs rajta ledes villanó eléggé meh.
Ledes villanót én is hiányolom, de megleszek nélküle
A mérete húzósabb, nekem is jobban tetszene ha 6 colos lenne, de annyira beleszerettem hogy már mindegy, halálreám