d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev15055065075085095001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 21 2013 09:38pm
Quote (SnoopDogg @ 22 May 2013 05:28)
2013.5.22. 5:07:11 Received 100.00 (0.00 -> 100.00) from Flutter (166.00 -> 66.00) asd

köszönöm !


én is kérek szépen!
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 22 2013 12:14am
Quote (Senee @ May 21 2013 10:49pm)
hurrdurr

Normálisan működő társadalmakban, közösségekben megvan mindennek a maga módja és menete, hogy mit-hogyan kell kezelni
Mondjuk kár lenne egy mérnökkel a pszichológiáról vitatkozni
De ez a börtön/hadsereg hurrdurr a nyomorultat csak tovább nyomorítja amivel se ti se mi nem leszünk előrébb.. de nem igaz ennyi év alatt képtelen voltál rájönni erre


Most őszintén.. egy fórumon valaki nyomja pl a szar poénjait, sokaknak nem tetszik és beirják HURRURUDURRANYÁDBAPICSA PICSAHURANYÁDUR
És erre a szarhumorú ember azt mondja; Oh, értem, akkor változtatok a viselkedésemen.
Az életben talán működik ez. Ez a megfélemlítésen alapuló dolog. De egy fórumon senki soha a büdös életben nem fog ennek behódolni és csak méginkább nyomja majd a szarát. De erre is kurvára rájöhettél volna.
És ez a beszélgetés is már nem tudom hányszor lezajlott és egyre csak azt tudom levonni ebből az egészből, hogy neked meg még egy-két társadnak kajak szükséged van erre.
Arra, hogy legyen 1-2 ember akit rommá lehet alázni. Ha meg kérdőre vonnak jöttök ezzel, hogy így a viselkedésük-úgy a viselkedésük.. mintha a tietek arányban lenne vele..
Valamiféle gátlásotok vagy más lelki eredetű bajotok miatt generálódott feszültséget oly jó legalább itt levezetni valakin.. de ezt elismerni ofc nem fogjátok, mert akkor egyből ti lennétek a szar emberek; most meg mi vagyunk azok, merthogy szarok a vicceink, ok

inb4
bármelyik wannebe else olvasom-, leszarom postja


te meg azt nem érted, hogy az ember kikapcsolódni jár ide, erre ti meg felbasszátok az agyát, ezzel megfosztva az amúgy is szar életű dolgozó embereket az utolsó kis örömüktől az életben
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 22 2013 12:20am
Quote (jarabekg @ 22 May 2013 07:14)
te meg azt nem érted, hogy az ember kikapcsolódni jár ide, erre ti meg felbasszátok az agyát, ezzel megfosztva az amúgy is szar életű dolgozó embereket az utolsó kis örömüktől az életben


röhögök.

tfw, szvsz, mesh, nem szereti, ha írásjel van a, mondataimban,.! :/
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 22 2013 12:34am
Quote (TassassinHc @ May 22 2013 07:20am)
röhögök.

tfw, szvsz, mesh, nem szereti, ha írásjel van a, mondataimban,.! :/


megint felnézek, és mit látok, hurrdurrfröcsfröcsretardvagyokasdgfsdfsdfhahurrrdurr

menj már el a büdös kurva anyádba retkes fasszopó tenyérbemászó csökketpöcsű majom
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 22 2013 12:37am
Quote (jarabekg @ 22 May 2013 07:34)
megint felnézek, és mit látok, hurrdurrfröcsfröcsretardvagyokasdgfsdfsdfhahurrrdurr

menj már el a büdös kurva anyádba retkes fasszopó tenyérbemászó csökketpöcsű majom


csökett az valami zsidó szó?

és még én hurrdurrkodok? :3
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 22 2013 12:38am
Quote (TassassinHc @ May 22 2013 07:37am)
csökett az valami zsidó szó?

és még én hurrdurrkodok? :3


remélem eljössz a baltonra
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 22 2013 02:36am
Quote (Senee @ 21 May 2013 22:07)
hja, nem törődtek még bele, hogy szar az élet
nem született gyerekük, hogy másként álljanak a világhoz

de én sem vagyok elégedett, eltudnám képzelni jobban is az életemet mégse lettem ilyen tahó
mondjuk én meg belenyomorodtam és egy lelkihulladék lettem, ok

aztán csodálkoznak, hogy miért a 21-39 éves férfiak másodikak az öngyilkossági listán a nyugisok után
kegyetlen világ
de legalább fognátok fel és ne hullámoztatnátok tovább ezt a szemét kegyetlenkedést


Ha ennyire vágysz arra hogy olyan közösségbe legyél, ahol segítenek és meghallgatnak akkor mi a heréért jársz ide vissza? Még csak ki se kellene mozdulnod hogy elmenj egy terápiás csoportba, csak egy olyan kurva fórumot kell találj ahol emberek gondjaikról beszélnek. Ne bassz fel hogy nincs ilyen. Valami kurva index fórum vagy nők cafe. Akkor téged se bántanának. Egy pavlovi kutya okosabb nálad.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 22 2013 03:17am
Quote (TassassinHc @ May 22 2013 07:20am)
röhögök.

tfw, szvsz, mesh, nem szereti, ha írásjel van a, mondataimban,.! :/


nem, csak simán nyomorék vagy és fogalmad sincs hogy kell írásjelet használni
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 22 2013 03:22am
Quote (SnoopDogg @ 22 May 2013 05:28)
2013.5.22. 5:07:11 Received 100.00 (0.00 -> 100.00) from Flutter (166.00 -> 66.00) asd

köszönöm !


szedhetnél védelmi fgt is ilyen fejjel
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 22 2013 03:34am
mondjuk ha fürgediáknál az van írva hogy 580ft/óra, akkor az bruttó vagy nettó?

meg ez:
2013. évben a minimál órabér: 564 Ft/óra
bruttó vagy nettó?_?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15055065075085095001Next
Closed New Topic New Poll