Quote (josheide @ 2 Jul 2014 20:14)
http://www.youtube.com/watch?v=8GVLc3dqWB0
Kicsit elelveztem
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
"ne legyunk mar ennyire alszentek" es meg be is ismeri h mindenki tudja, magyarorszagon igy mukodnek a dolgok, h lehet ennyire buta ember ilyen pozicioban, edes istenem
amugy mi ez h csapja fel a szaknevsort, a penzunkbol van egy allami szerv aminek az a feladata h a kozbeszeresi kiirasokat megpalyaztassa, az jelentkezik ra aki rendelkezik a megfelelo referenciakkal, majd ar es referenciak alapjan a megrendelo valasztja ki a legjobbat,
papiron igy mukodne a dolog, de ezaz ember melysegesen hulyenek nez mindenkit, ez mar gyomorforgato, de tenyleg
This post was edited by Fej on Jul 3 2014 03:21am