d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev15055065075085091468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 2 2014 09:50am
Quote (Genthor @ Jul 2 2014 04:31pm)


köpönyegforgató viktor
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 2 2014 01:14pm


Kicsit elelveztem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 2 2014 01:40pm
Quote (josheide @ 2 Jul 2014 21:14)
http://www.youtube.com/watch?v=8GVLc3dqWB0

Kicsit elelveztem


Egy dologra jó amúgy ez az rtl - fidesz háború.

Az önkormányzati választások után már nem csak vélemény lesz, hogy tele van hülyével az ország. Most már nem lehet azt mondani, hogy nem jut el mindenkihez a valóság.
Ha ennek semmi hatása nem lesz, akkor kijelenthetjük, hogy a két és fél millió szellemi fogyatékos országa vagyunk.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 2 2014 01:43pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 2 2014 07:40pm)
Egy dologra jó amúgy ez az rtl - fidesz háború.

Az önkormányzati választások után már nem csak vélemény lesz, hogy tele van hülyével az ország. Most már nem lehet azt mondani, hogy nem jut el mindenkihez a valóság.
Ha ennek semmi hatása nem lesz, akkor kijelenthetjük, hogy a két és fél millió szellemi fogyatékos országa vagyunk.


10 millió
ez itt ilyen veleszületett dolog itt

mindenki tard csak nem mindenki ugyanolyanféle
van aki ien van aki oan fajtájába szenved
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 2 2014 04:36pm
http://index.hu/belfold/2014/07/02/nehez_a_jobbikosnak_nem_zsidozni_jakab_peternek_sem_sikerult/


utolso sor

"intellektuális mélyigénytelenségnek..."

hat ez 10/10
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 3 2014 01:50am
Quote (Senee @ Jul 2 2014 08:43pm)
10 millió
ez itt ilyen veleszületett dolog itt

mindenki tard csak nem mindenki ugyanolyanféle
van aki ien van aki oan fajtájába szenved


van aki tobben is

na vajon kire gondoltam?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 3 2014 03:09am
Quote (josheide @ 2 Jul 2014 20:14)
http://www.youtube.com/watch?v=8GVLc3dqWB0

Kicsit elelveztem


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

"ne legyunk mar ennyire alszentek" es meg be is ismeri h mindenki tudja, magyarorszagon igy mukodnek a dolgok, h lehet ennyire buta ember ilyen pozicioban, edes istenem

amugy mi ez h csapja fel a szaknevsort, a penzunkbol van egy allami szerv aminek az a feladata h a kozbeszeresi kiirasokat megpalyaztassa, az jelentkezik ra aki rendelkezik a megfelelo referenciakkal, majd ar es referenciak alapjan a megrendelo valasztja ki a legjobbat,
papiron igy mukodne a dolog, de ezaz ember melysegesen hulyenek nez mindenkit, ez mar gyomorforgato, de tenyleg

This post was edited by Fej on Jul 3 2014 03:21am
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 3 2014 03:35am
Quote (Fej @ Jul 3 2014 10:09am)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

"ne legyunk mar ennyire alszentek" es meg be is ismeri h mindenki tudja, magyarorszagon igy mukodnek a dolgok, h lehet ennyire buta ember ilyen pozicioban, edes istenem

amugy mi ez h csapja fel a szaknevsort, a penzunkbol van egy allami szerv aminek az a feladata h a kozbeszeresi kiirasokat megpalyaztassa, az jelentkezik ra aki rendelkezik a megfelelo referenciakkal, majd ar es referenciak alapjan a megrendelo valasztja ki a legjobbat,
papiron igy mukodne a dolog, de ezaz ember melysegesen hulyenek nez mindenkit, ez mar gyomorforgato, de tenyleg


Azt nem ertem, hogy miert engedik meg mindig nyilatkozni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 3 2014 05:41am
Quote (Vismajor @ 3 Jul 2014 11:35)
Azt nem ertem, hogy miert engedik meg mindig nyilatkozni


én se értem, de remélem sosem hagya amba
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Jul 3 2014 05:43am
Quote (sylke @ 3 Jul 2014 12:41)
én se értem, de remélem sosem hagya amba


+1.
üzenet
Go Back To Magyar Topic List
Prev15055065075085091468Next
Add Reply New Topic New Poll