d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev15045055065075085001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 21 2013 03:07pm
Quote (Anarkin @ May 21 2013 09:02pm)
mert elégedetlenek és ezért is aggresszívak


hja, nem törődtek még bele, hogy szar az élet
nem született gyerekük, hogy másként álljanak a világhoz

de én sem vagyok elégedett, eltudnám képzelni jobban is az életemet mégse lettem ilyen tahó
mondjuk én meg belenyomorodtam és egy lelkihulladék lettem, ok

aztán csodálkoznak, hogy miért a 21-39 éves férfiak másodikak az öngyilkossági listán a nyugisok után
kegyetlen világ
de legalább fognátok fel és ne hullámoztatnátok tovább ezt a szemét kegyetlenkedést
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 21 2013 03:38pm
Quote (Senee @ May 21 2013 09:58pm)
true
de én legalább nem bántok másokat

miért kell a nyomorultakat tovább nyomorítani, sárba tiporni?! nektek attól jobb lesz?
agyvérzést kapunk aztán életünk végéig fizethetitek az adóforintjaitokból a rokkantnyugdíjunkat

inkább segíteni kéne az elesetteken és nem bántani őket

de erre majd 30+ évesen jöttök rá
egyszerűen nem bírom megérteni, hogy a fiatalkorúak, fiatal felnőttek mi a faszomtól ilyen kegyetlenek


azért basztatják a nyomorultakat, hogy változtassanak a nyomorult viselkedésükön bazdmeg. ha meg nem változtatnak akkor megérdemlik a basztatást
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 21 2013 03:49pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 21 2013 09:38pm)
azért basztatják a nyomorultakat, hogy változtassanak a nyomorult viselkedésükön bazdmeg. ha meg nem változtatnak akkor megérdemlik a basztatást

hurrdurr

Normálisan működő társadalmakban, közösségekben megvan mindennek a maga módja és menete, hogy mit-hogyan kell kezelni
Mondjuk kár lenne egy mérnökkel a pszichológiáról vitatkozni
De ez a börtön/hadsereg hurrdurr a nyomorultat csak tovább nyomorítja amivel se ti se mi nem leszünk előrébb.. de nem igaz ennyi év alatt képtelen voltál rájönni erre


Most őszintén.. egy fórumon valaki nyomja pl a szar poénjait, sokaknak nem tetszik és beirják HURRURUDURRANYÁDBAPICSA PICSAHURANYÁDUR
És erre a szarhumorú ember azt mondja; Oh, értem, akkor változtatok a viselkedésemen.
Az életben talán működik ez. Ez a megfélemlítésen alapuló dolog. De egy fórumon senki soha a büdös életben nem fog ennek behódolni és csak méginkább nyomja majd a szarát. De erre is kurvára rájöhettél volna.
És ez a beszélgetés is már nem tudom hányszor lezajlott és egyre csak azt tudom levonni ebből az egészből, hogy neked meg még egy-két társadnak kajak szükséged van erre.
Arra, hogy legyen 1-2 ember akit rommá lehet alázni. Ha meg kérdőre vonnak jöttök ezzel, hogy így a viselkedésük-úgy a viselkedésük.. mintha a tietek arányban lenne vele..
Valamiféle gátlásotok vagy más lelki eredetű bajotok miatt generálódott feszültséget oly jó legalább itt levezetni valakin.. de ezt elismerni ofc nem fogjátok, mert akkor egyből ti lennétek a szar emberek; most meg mi vagyunk azok, merthogy szarok a vicceink, ok

inb4
bármelyik wannebe else olvasom-, leszarom postja
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 21 2013 04:10pm
Quote (Senee @ May 21 2013 10:49pm)
hurrdurr

Normálisan működő társadalmakban, közösségekben megvan mindennek a maga módja és menete, hogy mit-hogyan kell kezelni
Mondjuk kár lenne egy mérnökkel a pszichológiáról vitatkozni
De ez a börtön/hadsereg hurrdurr a nyomorultat csak tovább nyomorítja amivel se ti se mi nem leszünk előrébb.. de nem igaz ennyi év alatt képtelen voltál rájönni erre


Most őszintén.. egy fórumon valaki nyomja pl a szar poénjait, sokaknak nem tetszik és beirják HURRURUDURRANYÁDBAPICSA PICSAHURANYÁDUR
És erre a szarhumorú ember azt mondja; Oh, értem, akkor változtatok a viselkedésemen.
Az életben talán működik ez. Ez a megfélemlítésen alapuló dolog. De egy fórumon senki soha a büdös életben nem fog ennek behódolni és csak méginkább nyomja majd a szarát. De erre is kurvára rájöhettél volna.
És ez a beszélgetés is már nem tudom hányszor lezajlott és egyre csak azt tudom levonni ebből az egészből, hogy neked meg még egy-két társadnak kajak szükséged van erre.
Arra, hogy legyen 1-2 ember akit rommá lehet alázni. Ha meg kérdőre vonnak jöttök ezzel, hogy így a viselkedésük-úgy a viselkedésük.. mintha a tietek arányban lenne vele..
Valamiféle gátlásotok vagy más lelki eredetű bajotok miatt generálódott feszültséget oly jó legalább itt levezetni valakin.. de ezt elismerni ofc nem fogjátok, mert akkor egyből ti lennétek a szar emberek; most meg mi vagyunk azok, merthogy szarok a vicceink, ok

inb4
bármelyik wannebe else olvasom-, leszarom postja


"blabla retardált vagyok" - Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 21 2013 04:11pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 21 2013 10:10pm)
"blabla retardált vagyok" - Senee


jaja
na spuri vissza tanulj a vizsgákra
remélem segítettem kicsit kiereszteni a gőzt
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 21 2013 04:12pm
Quote (Senee @ May 21 2013 10:49pm)
hurrdurr

Normálisan működő társadalmakban, közösségekben megvan mindennek a maga módja és menete, hogy mit-hogyan kell kezelni
Mondjuk kár lenne egy mérnökkel a pszichológiáról vitatkozni
De ez a börtön/hadsereg hurrdurr a nyomorultat csak tovább nyomorítja amivel se ti se mi nem leszünk előrébb.. de nem igaz ennyi év alatt képtelen voltál rájönni erre


Most őszintén.. egy fórumon valaki nyomja pl a szar poénjait, sokaknak nem tetszik és beirják HURRURUDURRANYÁDBAPICSA PICSAHURANYÁDUR
És erre a szarhumorú ember azt mondja; Oh, értem, akkor változtatok a viselkedésemen.
Az életben talán működik ez. Ez a megfélemlítésen alapuló dolog. De egy fórumon senki soha a büdös életben nem fog ennek behódolni és csak méginkább nyomja majd a szarát. De erre is kurvára rájöhettél volna.
És ez a beszélgetés is már nem tudom hányszor lezajlott és egyre csak azt tudom levonni ebből az egészből, hogy neked meg még egy-két társadnak kajak szükséged van erre.
Arra, hogy legyen 1-2 ember akit rommá lehet alázni. Ha meg kérdőre vonnak jöttök ezzel, hogy így a viselkedésük-úgy a viselkedésük.. mintha a tietek arányban lenne vele..
Valamiféle gátlásotok vagy más lelki eredetű bajotok miatt generálódott feszültséget oly jó legalább itt levezetni valakin.. de ezt elismerni ofc nem fogjátok, mert akkor egyből ti lennétek a szar emberek; most meg mi vagyunk azok, merthogy szarok a vicceink, ok

inb4
bármelyik wannebe else olvasom-, leszarom postja


Regen jartam ebben a topicban, gondoltam benezek, erre meglattam ezt a postot es eleg is volt.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 21 2013 04:16pm
Quote (Karan2_Returned @ May 21 2013 10:12pm)
Regen jartam ebben a topicban, gondoltam benezek, erre meglattam ezt a postot es eleg is volt.


Svájcból el is hiszem szar visszacsöppenni a magyar nyomorultak valóságába
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 21 2013 08:52pm
Valaki megszponzorálhatna 50-100fgvel ! : D akinek úgy sem kell semmire
az über fasza d2 progressem segítené elő vele az illető !
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 21 2013 09:13pm
hú de élvezem a diablot!
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 21 2013 09:28pm
2013.5.22. 5:07:11 Received 100.00 (0.00 -> 100.00) from Flutter (166.00 -> 66.00) asd

köszönöm !
Go Back To Magyar Topic List
Prev15045055065075085001Next
Closed New Topic New Poll