d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1503504505506507614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 17 2015 02:42am
Quote (fahrii @ Nov 17 2015 08:03am)
Amikor hárman toltuk ani vis és én kb vis lőtte a legjobban.
Jo mondjuk tegyuk hozza bele is tolt akkoriban 1k órát a gamebe xddd


dunno te meg anarkin is azt hangoztatta ~1éve kb hogy ti huztátok a picsáját
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Nov 17 2015 02:46am
plz valaki értelmes játszon velem -_-
Member
Posts: 49,649
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Nov 17 2015 05:50am
Quote (rapiddani @ Nov 17 2015 09:42am)
dunno te meg anarkin is azt hangoztatta ~1éve kb hogy ti huztátok a picsáját


amikor elkezdtem gozni akkor miattuk kerültem be dupla akba
aztán ani off lett, majd fahri is
és supremig lőttem fel magam, fragmovieiam sem a hangyák hozták össze
és egyébként amikor veled játszottam volt h 40 felett frageltem meg 110 pontom lett, de persze olyanis amikor ugyanolyan szinten nyomtuk mert ugy jott ki a lépés
de én nem tudom amugy megmagyarazni miert de elmegyek smurfon (sheriff mondjuk) cptékel egyet és lövök 25öt, kikapunk
elmegyek globalon és lövök 34et o.0 (persze van h ott is ilyen 15-20at fragelek)
sok mindennel meg lehet magyarázni de akárhogy nézzük ha gyakorlatban lennék én lennék kb a legjobb játékos erről a frumról, de ez nem az én dicsőségem ez csak a multamnak köszönhető
mert amúgy nem vagyok eg carryzős 1v5öket folyamatosan lehozó sztár, meg wpm sem olyan erős mrár, viszont kurvajó entryfragger vagyok(és ezt tartom) és megfelelő csapathátszéllel ez nagyon hasznos
Member
Posts: 26,645
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Nov 17 2015 05:57am
Quote (Vismajor @ 17 Nov 2015 13:50)
amikor elkezdtem gozni akkor miattuk kerültem be dupla akba
aztán ani off lett, majd fahri is
és supremig lőttem fel magam, fragmovieiam sem a hangyák hozták össze
és egyébként amikor veled játszottam volt h 40 felett frageltem meg 110 pontom lett, de persze olyanis amikor ugyanolyan szinten nyomtuk mert ugy jott ki a lépés
de én nem tudom amugy megmagyarazni miert de elmegyek smurfon (sheriff mondjuk) cptékel egyet és lövök 25öt, kikapunk
elmegyek globalon és lövök 34et o.0 (persze van h ott is ilyen 15-20at fragelek)
sok mindennel meg lehet magyarázni de akárhogy nézzük ha gyakorlatban lennék én lennék kb a legjobb játékos erről a frumról, de ez nem az én dicsőségem ez csak a multamnak köszönhető
mert amúgy nem vagyok eg carryzős 1v5öket folyamatosan lehozó sztár, meg wpm sem olyan erős mrár, viszont kurvajó entryfragger vagyok(és ezt tartom) és megfelelő csapathátszéllel ez nagyon hasznos


ha formaban lennek, 0ba lonelek, mint anno cssben :D
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Nov 17 2015 06:00am
Quote (Vismajor @ 17 Nov 2015 12:50)
amikor elkezdtem gozni akkor miattuk kerültem be dupla akba
aztán ani off lett, majd fahri is
és supremig lőttem fel magam, fragmovieiam sem a hangyák hozták össze
és egyébként amikor veled játszottam volt h 40 felett frageltem meg 110 pontom lett, de persze olyanis amikor ugyanolyan szinten nyomtuk mert ugy jott ki a lépés
de én nem tudom amugy megmagyarazni miert de elmegyek smurfon (sheriff mondjuk) cptékel egyet és lövök 25öt, kikapunk
elmegyek globalon és lövök 34et o.0 (persze van h ott is ilyen 15-20at fragelek)
sok mindennel meg lehet magyarázni de akárhogy nézzük ha gyakorlatban lennék én lennék kb a legjobb játékos erről a frumról, de ez nem az én dicsőségem ez csak a multamnak köszönhető
mert amúgy nem vagyok eg carryzős 1v5öket folyamatosan lehozó sztár, meg wpm sem olyan erős mrár, viszont kurvajó entryfragger vagyok(és ezt tartom) és megfelelő csapathátszéllel ez nagyon hasznos


egyébként ez azért van, mert lenézed az ellenfeleid, meg máshogy gondolkoznak mint te és nem igazán tudsz előre számolni azzal, hogy mi fog történni, mert faszrandom és ezen a szinten nem igazán szól semmi másról a játék, csak hogy betudod-e lőni vagy nem

This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 17 2015 06:01am
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 17 2015 06:30am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 17 2015 12:00pm)
egyébként ez azért van, mert lenézed az ellenfeleid, meg máshogy gondolkoznak mint te és nem igazán tudsz előre számolni azzal, hogy mi fog történni, mert faszrandom és ezen a szinten nem igazán szól semmi másról a játék, csak hogy betudod-e lőni vagy nem


az ilyenek általában viszont elefánt modjara kozlekednek, és egy kis turelemmel ugyanugy kiszámithatoan mozognak.
Member
Posts: 20,801
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 17 2015 06:38am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 17 2015 01:00pm)
egyébként ez azért van, mert lenézed az ellenfeleid, meg máshogy gondolkoznak mint te és nem igazán tudsz előre számolni azzal, hogy mi fog történni, mert faszrandom és ezen a szinten nem igazán szól semmi másról a játék, csak hogy betudod-e lőni vagy nem


Mi szintünkön azert mar gondolkoznak, igaz olyan butan hogy az randomsagnak tünik.

Eddigi megfigyeleseim kala szint környekeröl:
T oldalon vagy az összes jatekos együtt megy mindig, vagy szetszorodnak, de a jatekosok szinte kivetel nelkül mindig pont ugyan arra a spotra mennek.
Ha az összes együtt megy akkor ugyan oda mennek amig nem veszitenek, utana addig valtanak A es B között amig be nem jön az egyik, es maradnak annal.
Fake ritkan van, ha jön a granat akkor altalaban az enemy is.
Smoke meg flash teljesen randomba megy, esetleg jo helyre tervezve, de rosszul kivitelezve.


CT oldalon akkor rotalnak az emberek amint meglatnak egynel több ellenfelet egy bombsiteon, ha nem jönnek be 20 secig akkor 2-3 csapattarsad tolja is kifele.
Az emberek itt mar nagyon next levelnek erzik magukat, es elöre arra a bombsitera mennek, ahova szerintük az enemy be fog jönni.
Retakenel is szinten szupersztarnak erzi magat mindenki, csapattarsakra nem var, bemegy akar 1v5-özni is.
Ritkabb a save mint T oldalon, erre is gondolom az elözö a magyarazat.
Member
Posts: 49,649
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Nov 17 2015 06:43am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 17 2015 12:57pm)
ha formaban lennek, 0ba lonelek, mint anno cssben :D


Sourceban mikor lőttél nullára? Te melyik lanon voltál lent ? Mi volt a neved cssben?
Member
Posts: 26,645
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Nov 17 2015 06:43am
Quote (Karan2_Returned @ 17 Nov 2015 14:38)
Mi szintünkön azert mar gondolkoznak, igaz olyan butan hogy az randomsagnak tünik.

Eddigi megfigyeleseim kala szint környekeröl:
T oldalon vagy az összes jatekos együtt megy mindig, vagy szetszorodnak, de a jatekosok szinte kivetel nelkül mindig pont ugyan arra a spotra mennek.
Ha az összes együtt megy akkor ugyan oda mennek amig nem veszitenek, utana addig valtanak A es B között amig be nem jön az egyik, es maradnak annal.
Fake ritkan van, ha jön a granat akkor altalaban az enemy is.
Smoke meg flash teljesen randomba megy, esetleg jo helyre tervezve, de rosszul kivitelezve.


CT oldalon akkor rotalnak az emberek amint meglatnak egynel több ellenfelet egy bombsiteon, ha nem jönnek be 20 secig akkor 2-3 csapattarsad tolja is kifele.
Az emberek itt mar nagyon next levelnek erzik magukat, es elöre arra a bombsitera mennek, ahova szerintük az enemy be fog jönni.
Retakenel is szinten szupersztarnak erzi magat mindenki, csapattarsakra nem var, bemegy akar 1v5-özni is.
Ritkabb a save mint T oldalon, erre is gondolom az elözö a magyarazat.


nem igazan ertem mit varsz 5 random playertol, ahol jo esellyel 2-3 cyka blyat :D
fele azt se tudja, hogy pancelt kell venni, defrol mar nem is szolva.
az ritka mint a feher hollo, es meg sorolhatnam

Quote (Vismajor @ 17 Nov 2015 14:43)
Sourceban mikor lőttél nullára? Te melyik lanon voltál lent ? Mi volt a neved cssben?


az mint most,es mar kibaszottul nem emlexem melyik lanon voltam
vmelyik dlan talan
amugy netes meccsekrol emlexem, ahol altalaban vmi takony mixkent jottel (bar kifejezetten clan enemyt kerestunk, de minden mix elhitte, hogy ok klan), es nem volt sok ertelme a meccseknek.

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Nov 17 2015 06:46am
Member
Posts: 20,801
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 17 2015 06:57am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 17 2015 01:43pm)
nem igazan ertem mit varsz 5 random playertol, ahol jo esellyel 2-3 cyka blyat :D
fele azt se tudja, hogy pancelt kell venni, defrol mar nem is szolva.
az ritka mint a feher hollo, es meg sorolhatnam


Ellenfelre ertettem. Ha tudod hol van akkor meg mar csak le kell löni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1503504505506507614Next
Add Reply New Topic New Poll