d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev15035045055065075001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 21 2013 02:32pm
Quote (Flutter @ 21 May 2013 20:14)
villamosnal van valami szabaly amit a mai napig nem tudok
mindig neki van elsobbsege, kiveve egy alkalmat


jobb a békesség és engedd el mindig ő az erősebb
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 21 2013 02:40pm
szvsz, cuki.

Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 21 2013 02:47pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (TassassinHc @ May 21 2013 09:40pm)
szvsz, cuki.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/941723_569078156466294_1320753717_n.png



nemértem, te még 2 kibaszott szót is képes vagy idegesítően leírni, MI A GECINEK RAKSZ FULL ÉRTELMETLENÜL VESSZŐKET MINDENHOVA TE FOGYATÉK????????? nem tűnik fel hogy gecire semmi értelme nyelvtanilag vesszőt rakni azután hogy "szerény véleményem szerint"?? a pont a végén meg már no komment, idióta pretentious nyomorék vagy
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 21 2013 02:53pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 21 2013 08:47pm)
nemértem, te még 2 kibaszott szót is képes vagy idegesítően leírni, MI A GECINEK RAKSZ FULL ÉRTELMETLENÜL VESSZŐKET MINDENHOVA TE FOGYATÉK????????? nem tűnik fel hogy gecire semmi értelme nyelvtanilag vesszőt rakni azután hogy "szerény véleményem szerint"?? a pont a végén meg már no komment, idióta pretentious nyomorék vagy


neked áll másból is a napod minthogy eszel fekszel meg fórumon rugdosol másokat?
irigylem a problémáidat btw

inb4 bármiféle überlaza, gecikemény reply + el se olvasom
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 21 2013 02:55pm
Quote (Senee @ May 21 2013 08:53pm)
neked áll másból is a napod minthogy eszel fekszel meg fórumon rugdosol másokat?
irigylem a problémáidat btw

inb4 bármiféle überlaza, gecikemény reply + el se olvasom


és neked miböl áll 1 napod?
sirásbol, anyádék lehuzásábol és faszverésböl
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 21 2013 02:58pm
Quote (sylke @ May 21 2013 08:55pm)
és neked miböl áll 1 napod?
sirásbol, anyádék lehuzásábol és faszverésböl

true
de én legalább nem bántok másokat

miért kell a nyomorultakat tovább nyomorítani, sárba tiporni?! nektek attól jobb lesz?
agyvérzést kapunk aztán életünk végéig fizethetitek az adóforintjaitokból a rokkantnyugdíjunkat

inkább segíteni kéne az elesetteken és nem bántani őket

de erre majd 30+ évesen jöttök rá
egyszerűen nem bírom megérteni, hogy a fiatalkorúak, fiatal felnőttek mi a faszomtól ilyen kegyetlenek
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 21 2013 03:00pm
Quote (Senee @ 21 May 2013 21:58)
true
de én legalább nem bántok másokat

miért kell a nyomorultakat tovább nyomorítani, sárba tiporni?! nektek attól jobb lesz?
agyvérzést kapunk aztán életünk végéig fizethetitek az adóforintjaitokból a rokkantnyugdíjunkat

inkább segíteni kéne az elesetteken és nem bántani őket

de erre majd 30+ évesen jöttök rá
egyszerűen nem bírom megérteni, hogy a fiatalkorúak, fiatal felnőttek mi a faszomtól ilyen kegyetlenek


gecire leszarom a nyomorod

30+ évesen is lefogom

sry
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 21 2013 03:00pm
Quote (Senee @ 21 May 2013 21:58)
true
de én legalább nem bántok másokat

miért kell a nyomorultakat tovább nyomorítani, sárba tiporni?! nektek attól jobb lesz?
agyvérzést kapunk aztán életünk végéig fizethetitek az adóforintjaitokból a rokkantnyugdíjunkat

inkább segíteni kéne az elesetteken és nem bántani őket

de erre majd 30+ évesen jöttök rá
egyszerűen nem bírom megérteni, hogy a fiatalkorúak, fiatal felnőttek mi a faszomtól ilyen kegyetlenek


én azt nem bírom megérteni, hogy egy fiatalkorú, fiatal felnőttk mi a faszomtól ilyen nyomorult, és életképtelen
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 21 2013 03:02pm
Quote (Senee @ 21 May 2013 22:58)
true
de én legalább nem bántok másokat

miért kell a nyomorultakat tovább nyomorítani, sárba tiporni?! nektek attól jobb lesz?
agyvérzést kapunk aztán életünk végéig fizethetitek az adóforintjaitokból a rokkantnyugdíjunkat

inkább segíteni kéne az elesetteken és nem bántani őket

de erre majd 30+ évesen jöttök rá
egyszerűen nem bírom megérteni, hogy a fiatalkorúak, fiatal felnőttek mi a faszomtól ilyen kegyetlenek


mert elégedetlenek és ezért is aggresszívak
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 21 2013 03:02pm
Quote (Inakwo @ May 21 2013 09:00pm)
gecire leszarom a nyomorod

30+ évesen is lefogom

sry


akkor szarnád le ha nem foglalkoznál vele és tovább lépnél válaszra se méltatva
de ehelyett idejössz és beírod, hogy rúgjál te is egyet a földön fekvőbe

téged is ez tesz boldoggá
sajnállak titeket

engem is lehet igen, de engem más miatt
mindenkinek megvan a maga baja
de inkább leszek empatikus nyomorult mint érzéketlen tuskó
Go Back To Magyar Topic List
Prev15035045055065075001Next
Closed New Topic New Poll