Quote (sylke @ May 21 2013 08:55pm)
és neked miböl áll 1 napod?
sirásbol, anyádék lehuzásábol és faszverésböl
true
de én legalább nem bántok másokat
miért kell a nyomorultakat tovább nyomorítani, sárba tiporni?! nektek attól jobb lesz?
agyvérzést kapunk aztán életünk végéig fizethetitek az adóforintjaitokból a rokkantnyugdíjunkat
inkább segíteni kéne az elesetteken és nem bántani őket
de erre majd 30+ évesen jöttök rá
egyszerűen nem bírom megérteni, hogy a fiatalkorúak, fiatal felnőttek mi a faszomtól ilyen kegyetlenek