Quote (Rawen @ 1 Jul 2014 21:53)
egész jól építi le az rtl a fideszt
fél éven belül kíváncsi leszek meglátszik-e a számokon is vagy továbbra is segghülye marad mindenki és ofc a gonosz zsidók hazudnak
Itt nem tájékozatlanok elsősorban, hanem hülyék. Tehát akár a tenyerére is írhatod, akkor sem fogja fel.