d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1503504505506507660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 6 2014 05:15pm
Quote (Genthor @ Dec 6 2014 11:55pm)
Ennek kb. annyi értelme van, mint amikor mennek a vagánycsávók az utcán, kezükben a telefon és kihangosítva ciripel róla valami zene.


Valóban.
Nem.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 6 2014 06:55pm
1,5 hete hozattam egy lumia 735 demo telot, hogy kicsit megismerjem a rendszert, nyomogassam es legyen fogalmam rola hogy milyen
kurvara bejon, villamgyors az UI, de borzalom hogy nem egyseges az appok okoszisztemaja vizualisan illetve hogy nehany nem popularis app veletlenul sincs megirva ra :(
meg sajnalom azokat akik nem spotifyon hallgatnak zenet, mert a zenelejatszo app egy hanyadek:D
ha minden appom meglenne irva WP akkor amugy nagyon_komolyan elgondolkodnek a valtason :O

johet az android reklam :>
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 7 2014 06:55am
Quote (Vismajor @ 6 Dec 2014 23:21)
jó sok év androidozás van mögöttem, és most, hogy új telefon vásárlására készülök úgy éreztem illene esélyt adnom a wp8nak, ahogy nyomon követtem egész kiforrta magát a symbianos, wp7es szerencsétlenkedés óta.
A nagy dilemma nálam leszűkítve úgy hangzik, hogy Lumia 1520 vagy Galaxy note 3. A többi túl kicsi(nexus5, htc one m8, sony z3) vagy túl drága(iphone 6 plus), 100 ezrem lenne max a telefonra.
A baj az, hogy nem sokat volt a kezemben wp8as telefon,így nem tudom mi hiányozna belőle az androidhoz képest.
Warez tudom hogy nincs, de vannak e jó és ingyenes appok? Ebook olvasó érdekelne, és ha az van, ingyenes, gépről tudok rámásolni könyveket? Szeretek olvasni telefonon, ha valami újba vágom a fejszém akkor kölcsönkérem ebookban, elolvasom, és ha tetszik akkor megveszem a boltban.(Mármint a rendes könyvet)
Van e legördülő menüje? Mint az androidban felülről, vagy az iosban alulról előgördülő menü(wifi, 3g, fényerő etc)? Ha valami nem jól müködik benne, mennyi az esélyem rá, hogy szoftveresen megoldom magamnak?
Ha androidon nem ment valami csak bepötyögtem googleba és már dobta is mit kell csinálni(nem sok ilyen volt), attól félek, hogy wp8 nem olyan népszerű mint android és napokat várhatok egy bagatell probléma megoldására.
Gépről lehet e filmet másolni a telóra, és milyen formátumokat visz el? Matrojska? 720,1080? Feliratokat jól kezeli?
Csengőhangnak ugye lehet mp3at beállítani? Ezzel riogattak, hogy nem lehet.
Ha rakok bele SD kártyát akkor teljesen kitudja használni mint a droid, vagy szemenszúr, és azt mondja, hogy ez meg ez mehet SD-re, ez meg ez viszont nem, kabd be?
Amire én használnám a telefont:
-Film, sorozat nézés
-Navigálás(gps, offline)
-Ebook könyv olvasás
-Alkalomszerű fényképezés, videózás(tehát ritkán, de akkor az legyen elfogadható minőségű, itt esett ki az 1320)
-Internetezés, jutyub videónézés
-Ppt, doc, pdf fileok olvasása és szerkesztése
-Zenehallgatás





Ezt a kommentet nyomtam be a wp8 topikba a ph-n. Volt már kezemben wp, bár nekem még sosem volt, huzamosabb ideig nem használtam.
Erre a kommentre érkezett válaszok alapján thanks, but no
Meg cp, nincs szoftveres hiba? :D Wp8 topik tele van helpdesk igénnyel, nem tudom a pdfet az emailból megnyitni, nem fókuszál a kamera, nem szinkronizál az email cimemmel mert szolgáltatót cseréltem, faszomtudja
Iost meg hagyjuk is, olyanokat tud produkálni h android is csak pislog, van egy pár iphone a közelemben


kíváncsi leszek valamelyik wp fanatikus válaszára, mert tudom hogy innen pár dolgot vagy egyáltalán nem lehet megcsinálni, vagy csak szopás útján
azt hozzá se teszem hogy a vis által felsorolt dolgok közül egy droidos fóni mindent egyszerűen teljesít (persze nem olyan, ami 20k-30k-ba kerül)

This post was edited by TouchCow on Dec 7 2014 06:56am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 7 2014 07:19am
Quote (TouchCow @ 7 Dec 2014 14:55)
kíváncsi leszek valamelyik wp fanatikus válaszára, mert tudom hogy innen pár dolgot vagy egyáltalán nem lehet megcsinálni, vagy csak szopás útján
azt hozzá se teszem hogy a vis által felsorolt dolgok közül egy droidos fóni mindent egyszerűen teljesít (persze nem olyan, ami 20k-30k-ba kerül)


Meg nem vagyok fanatikus, de nekem 'csak' Lumia 630 van, Film/sorozat nezes. Megy. Siman, nem volt vele gondom. Flash addon nincs ra bongeszos, szoval video stremeknel kb csak youtube megy, meg nehany live stream oldal.
-Navigalas: gps + offline Lel a Here Drive+ es Here Maps kb a legjobb mobilos navi, nem is ertem ezt a windows phonenal minek kell felhozni es/alapbol van telon.
-Ebook olvasas doc, etc: nem probaltam, mert kindlem van, de van a telohoz OneDrive, meg mivel wp, szerintem siman visz docokat, etc.
-Fenykepezes, videozas: enyem egy fotofeny/vaku nelkuli telo, nem is nagyon hasznalom fotozasra, de! nappali fenyviszonyoknal viszont eleg durvan jo fotokat csinal, videot meg nem probaltam, de gondolom azzal sincs gond.
-Netezes, jutyub: a mobilos jutyubnezegetes szartse eszik adatforgalomba, nem is ertem egyesek miert sirnak miatta. Teljesen korrekt mobilon. 3GB havit valtottam, de folosleges volt, youtuben nezek 1,5-2 oras buszutakon videokat, sot van, hogy twitchrol nezek streamet szinten 1 oran at folyamatosan. a Data Sens meg ilyen havi 1-1,5 gb-kat mer igy is.
-ppt, pdf, doc: nem probaltam az ilyeneket, mint irtam olvasasra ott a kindlem, majd egyszer kiprobalom, de ilyen wp Office van rajta pl. Meg a One Drive vagy Cloud vagy mi a szarnak hivjak jol szinkronizalhat ossze a gepeddel, szerintem 10/10 dolog.
-Zenehallgatas: itt van egy bokkeno, a basic XBOX Music, az valami iszonyoatosan szar, marmint a kezelofelulete es nincs is a telora mas, vagy is nem tudom en hajlando lennek egy normalis zenelejatszoert, ami spamfree, etc, fizetni par eurot, de nem tudom melyiket valasszam. De mondjuk van ra fasza zenefelismero, meg spotify is kurvajol megy, ha meg van spotify premiumod, akkor nyilvan zenehallgatas kozben nem lesz add, de ez nem az app hibaja ugye, hanem a spotifye.

Teamviewert is hasznalni szoktam, az is teljesen jo.
Fotozas reszrol van ilyen panoramafotos app, meg vannak jok amugy. : D
Authenticatorok is jok
Cisco WebEx Meetingset ajanlotta batyam tegyem fel, de csak vele probaltam meg eddig.
LinkedIn is mukodik jol
PayPal app is van hozza
Twitter/Fb appokkal /msgerrel sincs gond.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 7 2014 08:22am
Quote (Baleee @ 7 Dec 2014 14:19)
Meg nem vagyok fanatikus, de nekem 'csak' Lumia 630 van, Film/sorozat nezes. Megy. Siman, nem volt vele gondom. Flash addon nincs ra bongeszos, szoval video stremeknel kb csak youtube megy, meg nehany live stream oldal.
-Navigalas: gps + offline  Lel a Here Drive+ es Here Maps kb a legjobb mobilos navi, nem is ertem ezt a windows phonenal minek kell felhozni es/alapbol van telon.
-Ebook olvasas doc, etc: nem probaltam, mert kindlem van, de van a telohoz OneDrive, meg mivel wp, szerintem siman visz docokat, etc.
-Fenykepezes, videozas: enyem egy fotofeny/vaku nelkuli telo, nem is nagyon hasznalom fotozasra, de! nappali fenyviszonyoknal viszont eleg durvan jo fotokat csinal, videot meg nem probaltam, de gondolom azzal sincs gond.
-Netezes, jutyub: a mobilos jutyubnezegetes szartse eszik adatforgalomba, nem is ertem egyesek miert sirnak miatta. Teljesen korrekt mobilon. 3GB havit valtottam, de folosleges volt, youtuben nezek 1,5-2 oras buszutakon videokat, sot van, hogy twitchrol nezek streamet szinten 1 oran at folyamatosan. a Data Sens meg ilyen havi 1-1,5 gb-kat mer igy is.
-ppt, pdf, doc: nem probaltam az ilyeneket, mint irtam olvasasra ott a kindlem, majd egyszer kiprobalom, de ilyen wp Office van rajta pl. Meg a One Drive vagy Cloud vagy mi a szarnak hivjak jol szinkronizalhat ossze a gepeddel, szerintem 10/10 dolog.
-Zenehallgatas: itt van egy bokkeno, a basic XBOX Music, az valami iszonyoatosan szar, marmint a kezelofelulete es nincs is a telora mas, vagy is nem tudom en hajlando lennek egy normalis zenelejatszoert, ami spamfree, etc, fizetni par eurot, de nem tudom melyiket valasszam. De mondjuk van ra fasza zenefelismero, meg spotify is kurvajol megy, ha meg van spotify premiumod, akkor nyilvan zenehallgatas kozben nem lesz add, de ez nem az app hibaja ugye, hanem a spotifye.

Teamviewert is hasznalni szoktam, az is teljesen jo.
Fotozas reszrol van ilyen panoramafotos app, meg vannak jok amugy. : D
Authenticatorok is jok
Cisco WebEx Meetingset ajanlotta batyam tegyem fel, de csak vele probaltam meg eddig.
LinkedIn is mukodik jol
PayPal app is van hozza
Twitter/Fb appokkal /msgerrel sincs gond.


TE HÜJE RETARDÁLT EZEK KÖZÜL SEMMIT NEM TUD A SZAROS WP8 AZ ANDROID MEG ANNYIRA GECIJÓ HOGY HA VESZEL 100K-ÉR EGY TELEFONT ÉS ROOTOLOD AKKOR EZEKET MINDET MEG TUDJA MAJDNEM CSINÁLNI BASZOTT GYORSAN
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 7 2014 08:37am
Quote (bbaallaaggee @ 7 Dec 2014 16:22)
TE HÜJE RETARDÁLT EZEK KÖZÜL SEMMIT NEM TUD A SZAROS WP8 AZ ANDROID MEG ANNYIRA GECIJÓ HOGY HA VESZEL 100K-ÉR EGY TELEFONT ÉS ROOTOLOD AKKOR EZEKET MINDET MEG TUDJA MAJDNEM CSINÁLNI BASZOTT GYORSAN


.. es meg hobbit is vagyok, azt kihagytad. :((((
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 7 2014 12:32pm
Quote (Vismajor @ 6 Dec 2014 23:21)
jó sok év androidozás van mögöttem, és most, hogy új telefon vásárlására készülök úgy éreztem illene esélyt adnom a wp8nak, ahogy nyomon követtem egész kiforrta magát a symbianos, wp7es szerencsétlenkedés óta.
A nagy dilemma nálam leszűkítve úgy hangzik, hogy Lumia 1520 vagy Galaxy note 3. A többi túl kicsi(nexus5, htc one m8, sony z3) vagy túl drága(iphone 6 plus), 100 ezrem lenne max a telefonra.
A baj az, hogy nem sokat volt a kezemben wp8as telefon,így nem tudom mi hiányozna belőle az androidhoz képest.
Warez tudom hogy nincs, de vannak e jó és ingyenes appok? Ebook olvasó érdekelne, és ha az van, ingyenes, gépről tudok rámásolni könyveket? Szeretek olvasni telefonon, ha valami újba vágom a fejszém akkor kölcsönkérem ebookban, elolvasom, és ha tetszik akkor megveszem a boltban.(Mármint a rendes könyvet)
Van e legördülő menüje? Mint az androidban felülről, vagy az iosban alulról előgördülő menü(wifi, 3g, fényerő etc)? Ha valami nem jól müködik benne, mennyi az esélyem rá, hogy szoftveresen megoldom magamnak?
Ha androidon nem ment valami csak bepötyögtem googleba és már dobta is mit kell csinálni(nem sok ilyen volt), attól félek, hogy wp8 nem olyan népszerű mint android és napokat várhatok egy bagatell probléma megoldására.
Gépről lehet e filmet másolni a telóra, és milyen formátumokat visz el? Matrojska? 720,1080? Feliratokat jól kezeli?
Csengőhangnak ugye lehet mp3at beállítani? Ezzel riogattak, hogy nem lehet.
Ha rakok bele SD kártyát akkor teljesen kitudja használni mint a droid, vagy szemenszúr, és azt mondja, hogy ez meg ez mehet SD-re, ez meg ez viszont nem, kabd be?
Amire én használnám a telefont:
-Film, sorozat nézés
-Navigálás(gps, offline)
-Ebook könyv olvasás
-Alkalomszerű fényképezés, videózás(tehát ritkán, de akkor az legyen elfogadható minőségű, itt esett ki az 1320)
-Internetezés, jutyub videónézés
-Ppt, doc, pdf fileok olvasása és szerkesztése
-Zenehallgatás





Ezt a kommentet nyomtam be a wp8 topikba a ph-n. Volt már kezemben wp, bár nekem még sosem volt, huzamosabb ideig nem használtam.
Erre a kommentre érkezett válaszok alapján thanks, but no
Meg cp, nincs szoftveres hiba? :D Wp8 topik tele van helpdesk igénnyel, nem tudom a pdfet az emailból megnyitni, nem fókuszál a kamera, nem szinkronizál az email cimemmel mert szolgáltatót cseréltem, faszomtudja
Iost meg hagyjuk is, olyanokat tud produkálni h android is csak pislog, van egy pár iphone a közelemben


A jó minőségű fényképezést leszámítva ezt az én 20k-s wp-s telefonom is mind tudja.
Az utóbbi időben a zenelejátszó is sokat fejlődött.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 7 2014 12:33pm
Quote (TouchCow @ 7 Dec 2014 14:55)
kíváncsi leszek valamelyik wp fanatikus válaszára, mert tudom hogy innen pár dolgot vagy egyáltalán nem lehet megcsinálni, vagy csak szopás útján
azt hozzá se teszem hogy a vis által felsorolt dolgok közül egy droidos fóni mindent egyszerűen teljesít (persze nem olyan, ami 20k-30k-ba kerül)


Sorold kérlek. Mert nekem a 20k-s is tudja.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 7 2014 01:22pm
dat struggle

:DDDD

Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 7 2014 03:06pm
Quote (Eoghan @ 7 Dec 2014 01:55)
1,5 hete hozattam egy lumia 735 demo telot, hogy kicsit megismerjem a rendszert, nyomogassam es legyen fogalmam rola hogy milyen
kurvara bejon, villamgyors az UI, de borzalom hogy nem egyseges az appok okoszisztemaja vizualisan illetve hogy nehany nem popularis app veletlenul sincs megirva ra :(
meg sajnalom azokat akik nem spotifyon hallgatnak zenet, mert a zenelejatszo app egy hanyadek:D
ha minden appom meglenne irva WP akkor amugy nagyon_komolyan elgondolkodnek a valtason :O

johet az android reklam :>


wat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1503504505506507660Next
Add Reply New Topic New Poll