d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev15025035045055065001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
May 21 2013 01:01pm
Quote (Cpt_Ghost @ May 21 2013 06:58pm)
lel ty


am ha 5 sikertelen vizsgám van újra kell járni a tanfolyamot?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 21 2013 01:02pm
Quote (bamboo @ 21 May 2013 20:01)
am ha 5 sikertelen vizsgám van újra kell járni a tanfolyamot?


azt hiszem igen, de azért ahhoz teljesíteni is kell, hogy valaki 5x megbukjon tbh
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 21 2013 01:02pm
Quote (Cpt_Ghost @ 21 May 2013 20:02)
azt hiszem igen, de azért ahhoz teljesíteni is kell, hogy valaki 5x megbukjon tbh


aki 5x megbukik annak inkább hagyni is kéne az egészet
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
May 21 2013 01:05pm
Quote (bamboo @ 21 May 2013 20:57)
don8'd
megiscsak vannak itt segítőkész emberek


nem ezt irtam elotte dik
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 21 2013 01:07pm
Quote (bamboo @ 21 May 2013 21:01)
am ha 5 sikertelen vizsgám van újra kell járni a tanfolyamot?


ha kétszer megbuksz a kresz vizsgán, akkor hagyd a gecibe az egészet

én vizsga előtt megcsináltam pár tesztet és 1 hibával átmentem

+ tanfolyam ofc
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
May 21 2013 01:09pm
Quote (Inakwo @ May 21 2013 07:02pm)
aki 5x megbukik annak inkább hagyni is kéne az egészet


2x meghúztak mert semmit nem készültem rá, 1szer elaludtam és a legutóbb elküldtek vizsgáról mert kiderült h lejárt a személyim
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 21 2013 01:11pm
Quote (bamboo @ 21 May 2013 21:09)
2x meghúztak mert semmit nem készültem rá, 1szer elaludtam és a legutóbb elküldtek vizsgáról mert kiderült h lejárt a személyim


de hogy lehet megbukni? annyira egyszerű
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
May 21 2013 01:14pm
Quote (RRC @ May 21 2013 07:11pm)
de hogy lehet megbukni? annyira egyszerű


62 pont, másik 59
nyilvánvalóan úgy h ostoba ember vagyok
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 21 2013 01:14pm
Quote (RRC @ May 21 2013 08:11pm)
de hogy lehet megbukni? annyira egyszerű


villamosnal van valami szabaly amit a mai napig nem tudok
mindig neki van elsobbsege, kiveve egy alkalmat
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 21 2013 01:16pm
Quote (Flutter @ 21 May 2013 21:14)
villamosnal van valami szabaly amit a mai napig nem tudok
mindig neki van elsobbsege, kiveve egy alkalmat


elvileg ha te egyenesen mész és akadályoz (ő kanyarodna), akkor neked van elsőbbséged
Go Back To Magyar Topic List
Prev15025035045055065001Next
Closed New Topic New Poll