d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1502503504505506660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 6 2014 10:13am
Quote (TouchCow @ 6 Dec 2014 18:12)
a nexusok az egyetlenek amikre van normális gyári android támogatás, meg asszem jó nagy akksit is raktak bele
de a 3-4 napot akkor se tudom elhinni, főleg ha egész nap nyomogatod

munkatársam a lumia 720-asát baszná ki a kukába, annyit anyázik a telefon miatt, az akksi miatt is panaszkodott
ismerősöm lumia 1020-át is le akarja cserélni, ő meg a oprendszer miatt szitkozódott meg az üzemidő miatt


Valószínűleg valami fos app szívja.
A 720-ban kurvanagy aksi van, azzal ha nem bírja 2-3 napot, akkor ott valami nem stimmel.

nekem 520 van, amiben kb 60% akkora aksi van, mint a 720-ban és elmegy nyomkodással zenehallgatással másfél napig...

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 6 2014 10:15am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 6 2014 10:15am
Quote (CyberPunk666 @ 6 Dec 2014 18:13)
Valószínűleg valami fos app szívja.
A 720-ban kurvanagy aksi van, azzal ha nem bírja 2-3 napot, akkor ott valami nem stimmel.


szólok neki hogy vigye szervízbe
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 6 2014 10:36am
Quote (TouchCow @ 6 Dec 2014 18:15)
szólok neki hogy vigye szervízbe


Minek vinné szervízbe? Egy csak nézze meg a beállításokban, hogy mit engedélyezett a háttérben futásra és tiltsa le, azt mai így leszívja.

Minek kellene szervíz? Te tényleg nem is láttál még wp-t szerintem...

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 6 2014 10:36am
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Dec 6 2014 10:57am
itt: senki nem csinált semmit és nem látott semmit
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 6 2014 11:00am
Kb 4 éve megvettem a Dell Venue Promat, ami hardver szempontból egy ipari hulladék volt alulméretezett antennával és hasonló idegesítő faszságokkal, a kijelzőjét is sikerült beszakítanom, de ha valahonnan előtúrnám és bekapcsolnám, simán ugyan olyan gyors lenne, mint újkorában

Becsattogtam a telenorba, közöltem hogy adjanak ingyen wp-s nokiát, kezembe nyomtak egy Lumia 635-öt, bekapcsoltam, szinkronizáltam rajta 3 postafiókomat, leszedtem rá egy messengert meg a traffihuntert, rátettem egy magyarország és egy ausztria térképet, meg megpakoltam zenékkel. Azóta a telefont nyilván nem kellett basztatnom, mert nem szaros android és nem vagyok retardált.

Valaki világosítson már fel legyen olyan kedves, hogy mi a kurva anyátokra lehet még használni egy telefont emailezés, zenehallgatás, navigálás, üzengetés és internetezésen kívül, illetve amennyiben nem tudtok ezeken felül funkciókat mondani, úgy őszintén érdekelne, hogy a szaros android miért nem képes ezekre magától

Amúgy 2-3 napot bír az aksim.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 6 2014 11:24am
A Nokia 6303-asom akksija hetekig bírja, üzleteljetek vele.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 6 2014 11:27am
szerintem aki androidos telefont vesz az még nem is látott wpt :(
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 6 2014 03:21pm
Quote (lacketto @ Dec 6 2014 06:27pm)
szerintem aki androidos telefont vesz az még nem is látott wpt :(


jó sok év androidozás van mögöttem, és most, hogy új telefon vásárlására készülök úgy éreztem illene esélyt adnom a wp8nak, ahogy nyomon követtem egész kiforrta magát a symbianos, wp7es szerencsétlenkedés óta.
A nagy dilemma nálam leszűkítve úgy hangzik, hogy Lumia 1520 vagy Galaxy note 3. A többi túl kicsi(nexus5, htc one m8, sony z3) vagy túl drága(iphone 6 plus), 100 ezrem lenne max a telefonra.
A baj az, hogy nem sokat volt a kezemben wp8as telefon,így nem tudom mi hiányozna belőle az androidhoz képest.
Warez tudom hogy nincs, de vannak e jó és ingyenes appok? Ebook olvasó érdekelne, és ha az van, ingyenes, gépről tudok rámásolni könyveket? Szeretek olvasni telefonon, ha valami újba vágom a fejszém akkor kölcsönkérem ebookban, elolvasom, és ha tetszik akkor megveszem a boltban.(Mármint a rendes könyvet)
Van e legördülő menüje? Mint az androidban felülről, vagy az iosban alulról előgördülő menü(wifi, 3g, fényerő etc)? Ha valami nem jól müködik benne, mennyi az esélyem rá, hogy szoftveresen megoldom magamnak?
Ha androidon nem ment valami csak bepötyögtem googleba és már dobta is mit kell csinálni(nem sok ilyen volt), attól félek, hogy wp8 nem olyan népszerű mint android és napokat várhatok egy bagatell probléma megoldására.
Gépről lehet e filmet másolni a telóra, és milyen formátumokat visz el? Matrojska? 720,1080? Feliratokat jól kezeli?
Csengőhangnak ugye lehet mp3at beállítani? Ezzel riogattak, hogy nem lehet.
Ha rakok bele SD kártyát akkor teljesen kitudja használni mint a droid, vagy szemenszúr, és azt mondja, hogy ez meg ez mehet SD-re, ez meg ez viszont nem, kabd be?
Amire én használnám a telefont:
-Film, sorozat nézés
-Navigálás(gps, offline)
-Ebook könyv olvasás
-Alkalomszerű fényképezés, videózás(tehát ritkán, de akkor az legyen elfogadható minőségű, itt esett ki az 1320)
-Internetezés, jutyub videónézés
-Ppt, doc, pdf fileok olvasása és szerkesztése
-Zenehallgatás





Ezt a kommentet nyomtam be a wp8 topikba a ph-n. Volt már kezemben wp, bár nekem még sosem volt, huzamosabb ideig nem használtam.
Erre a kommentre érkezett válaszok alapján thanks, but no
Meg cp, nincs szoftveres hiba? :D Wp8 topik tele van helpdesk igénnyel, nem tudom a pdfet az emailból megnyitni, nem fókuszál a kamera, nem szinkronizál az email cimemmel mert szolgáltatót cseréltem, faszomtudja
Iost meg hagyjuk is, olyanokat tud produkálni h android is csak pislog, van egy pár iphone a közelemben
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 6 2014 04:10pm
Quote (Vismajor @ 6 Dec 2014 22:21)
jó sok év androidozás van mögöttem, és most, hogy új telefon vásárlására készülök úgy éreztem illene esélyt adnom a wp8nak, ahogy nyomon követtem egész kiforrta magát a symbianos, wp7es szerencsétlenkedés óta.
A nagy dilemma nálam leszűkítve úgy hangzik, hogy Lumia 1520 vagy Galaxy note 3. A többi túl kicsi(nexus5, htc one m8, sony z3) vagy túl drága(iphone 6 plus), 100 ezrem lenne max a telefonra.
A baj az, hogy nem sokat volt a kezemben wp8as telefon,így nem tudom mi hiányozna belőle az androidhoz képest.
Warez tudom hogy nincs, de vannak e jó és ingyenes appok? Ebook olvasó érdekelne, és ha az van, ingyenes, gépről tudok rámásolni könyveket? Szeretek olvasni telefonon, ha valami újba vágom a fejszém akkor kölcsönkérem ebookban, elolvasom, és ha tetszik akkor megveszem a boltban.(Mármint a rendes könyvet)
Van e legördülő menüje? Mint az androidban felülről, vagy az iosban alulról előgördülő menü(wifi, 3g, fényerő etc)? Ha valami nem jól müködik benne, mennyi az esélyem rá, hogy szoftveresen megoldom magamnak?
Ha androidon nem ment valami csak bepötyögtem googleba és már dobta is mit kell csinálni(nem sok ilyen volt), attól félek, hogy wp8 nem olyan népszerű mint android és napokat várhatok egy bagatell probléma megoldására.
Gépről lehet e filmet másolni a telóra, és milyen formátumokat visz el? Matrojska? 720,1080? Feliratokat jól kezeli?
Csengőhangnak ugye lehet mp3at beállítani? Ezzel riogattak, hogy nem lehet.
Ha rakok bele SD kártyát akkor teljesen kitudja használni mint a droid, vagy szemenszúr, és azt mondja, hogy ez meg ez mehet SD-re, ez meg ez viszont nem, kabd be?
Amire én használnám a telefont:
-Film, sorozat nézés
-Navigálás(gps, offline)
-Ebook könyv olvasás
-Alkalomszerű fényképezés, videózás(tehát ritkán, de akkor az legyen elfogadható minőségű, itt esett ki az 1320)
-Internetezés, jutyub videónézés
-Ppt, doc, pdf fileok olvasása és szerkesztése
-Zenehallgatás





Ezt a kommentet nyomtam be a wp8 topikba a ph-n. Volt már kezemben wp, bár nekem még sosem volt, huzamosabb ideig nem használtam.
Erre a kommentre érkezett válaszok alapján thanks, but no
Meg cp, nincs szoftveres hiba? :D Wp8 topik tele van helpdesk igénnyel, nem tudom a pdfet az emailból megnyitni, nem fókuszál a kamera, nem szinkronizál az email cimemmel mert szolgáltatót cseréltem, faszomtudja
Iost meg hagyjuk is, olyanokat tud produkálni h android is csak pislog, van egy pár iphone a közelemben


Soha nem fogom megérteni.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 6 2014 04:55pm
Quote (bbaallaaggee @ 6 Dec 2014 23:10)
Soha nem fogom megérteni.


Ennek kb. annyi értelme van, mint amikor mennek a vagánycsávók az utcán, kezükben a telefon és kihangosítva ciripel róla valami zene.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1502503504505506660Next
Add Reply New Topic New Poll