d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev15015025035045051468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 23 2014 01:23pm
Quote (CyberPunk666 @ 23 Jun 2014 20:21)
Igen, de a lényeg még mindig az, hogy ez csak rosszabb lesz, és esélyed sincs megváltoztatni. Küzdesz és megrohadsz, vagy hagyod a fenébe és legalább külföldön meg tudod teremteni a szüleidnek a nyugdíjat, és a gyerekeidnek a jövőt.

Biztos van akit elégtétellel tölt majd el, hogy itthon maradt és ő küzdött, 50 évesen nem tart sehol, a gyerekei szar oktatást kaptak, nincs nagyon jövőjük, nincs megtakarítása a nyugdíjra és a szüleit sem tudja segíteni, akik éheznek, mert nincs nyugdíjuk, de ő itthon küzdött és neki volt hozzáállása!

Én kimegyek és nyugodtabban fogok élni, a gyerekeimnek lesz jövője és nem lesz akcentusuk sem ott, a szüleim nem fognak éhenhalni vagy fogja agyonverni őket valami cigány egy csomag száraztésztáért (megtörtént eset).

Igen, nincs ez így jól, nagyon nincsen.
De az élet rövid, hogy végig az árral szemben ússz.


amúgy egyetértek, csak kibaszottul felháborít, hogy a fiatal értelmiség nagy részét elűzik kb. magyarországról, tényleg egy generációs "tragédia" ez, és ez nem csak a mostani fideszkormány hibája (bár legnagyobb részük nekik van benne talán)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 23 2014 01:23pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 23 Jun 2014 21:20)
ezt persze mind tudom, de pl. az otp nyilván együttműködik a fidesszel, de nem egyértelműen fideszes, még simán el tudok képzelni valamilyen csányi-orbán összetűzést, bár lehet most is zajlik, csak nem nyilvánosan. postabank államosításával, fhbval együttműködve próbálnak "magyar" bankhálózatot gründolni az otp ellen.

illetve az rtl is balhézik most velük ugye, ennek is örülök, bár megvannak a kétségeim, hogy mennyire fognak jutni vele.

én már egy ideje mondom, hogy talán egy valamilyen szintű gazdasági összeomlás, ami elég nagy, nyilvános és számottevő ahhoz, hogy szinte mindenkihez eljusson, esetleg lemondásra kényszerítene valakit talán tenne valamit, de lehet még ezt is lekommunikálnák. ha nem lesz ilyen éles törés, akkor még sok-sok évig fidesz-uralom lesz, és szép lassan teljesen becsődöl az ország, vagy legalábbis jelentősen lemarad a régiótól (tudom, hogy ez már kb. megtörtént)


De most nézz körül. Az eddigi nem volt elég? Ha ez nem, akkor mi?
Ha orbán viktor közönség előtt inná szűz lányok vérét a színpadon, ezek akkor is imádnák és megmagyaráznák, hogy miért kell ezt tennie.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 23 2014 01:24pm
Quote (CyberPunk666 @ 23 Jun 2014 20:23)
De most nézz körül. Az eddigi nem volt elég? Ha ez nem, akkor mi?
Ha orbán viktor közönség előtt inná szűz lányok vérét a színpadon, ezek akkor is imádnák és megmagyaráznák, hogy miért kell ezt tennie.


államcsőd --> nincs nyugdíj --> nincs mszp és fidesz
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 23 2014 01:24pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 23 Jun 2014 21:23)
amúgy egyetértek, csak kibaszottul felháborít, hogy a fiatal értelmiség nagy részét elűzik kb. magyarországról, tényleg egy generációs "tragédia" ez, és ez nem csak a mostani fideszkormány hibája (bár legnagyobb részük nekik van benne talán)


Igen, pontosan, ez a jó szó. ELŰZIK!
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 23 2014 01:30pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 23 2014 09:21pm)
Igen, de a lényeg még mindig az, hogy ez csak rosszabb lesz, és esélyed sincs megváltoztatni. Küzdesz és megrohadsz, vagy hagyod a fenébe és legalább külföldön meg tudod teremteni a szüleidnek a nyugdíjat, és a gyerekeidnek a jövőt.

Biztos van akit elégtétellel tölt majd el, hogy itthon maradt és ő küzdött, 50 évesen nem tart sehol, a gyerekei szar oktatást kaptak, nincs nagyon jövőjük, nincs megtakarítása a nyugdíjra és a szüleit sem tudja segíteni, akik éheznek, mert nincs nyugdíjuk, de ő itthon küzdött és neki volt hozzáállása!

Én kimegyek és nyugodtabban fogok élni, a gyerekeimnek lesz jövője és nem lesz akcentusuk sem ott, a szüleim nem fognak éhenhalni vagy fogja agyonverni őket valami cigány egy csomag száraztésztáért (megtörtént eset).

Igen, nincs ez így jól, nagyon nincsen.
De az élet rövid, hogy végig az árral szemben ússz.


én nem tudok ennyire könnyen belenyugodni abba, hogy el kell húznom a belem a hazámból, ha érvényesülni akarok
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 23 2014 01:30pm
szebb jövőt
Member
Posts: 31,131
Joined: May 29 2006
Gold: 22,363.58
Trader: Trusted
Jun 24 2014 04:18am
Quote (Saenchai @ 23 Jun 2014 20:30)
én nem tudok ennyire könnyen belenyugodni abba, hogy el kell húznom a belem a hazámból, ha érvényesülni akarok


Inkább nyugodj bele, minthogy évekig, évtizedekig ezen örlődj.

Ki kell menni 5-10 évre, megteremteni az anyagi biztonságot magadnak és a családodnak, aztán lehet harcolni.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2014 04:20am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 24 Jun 2014 12:18)
Inkább nyugodj bele, minthogy évekig, évtizedekig ezen örlődj.

Ki kell menni 5-10 évre, megteremteni az anyagi biztonságot magadnak és a családodnak, aztán lehet harcolni.


hülye lenne visszajönni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2014 04:34am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Jun 24 2014 10:18am)
Inkább nyugodj bele, minthogy évekig, évtizedekig ezen örlődj.

Ki kell menni 5-10 évre, megteremteni az anyagi biztonságot magadnak és a családodnak, aztán lehet harcolni.


harcolni

és mégis kiért
a hazáért?! lol
ezért a birka népért?! lol

ha kint megteremtetted magadnak (nempláne ha a családodnak is a normális életet) hülye lenné visszajönni ebbe a retek fertőbe
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 24 2014 04:48am



a jó kurva anyádat te vén fasz
Go Back To Magyar Topic List
Prev15015025035045051468Next
Add Reply New Topic New Poll