d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1501502503504505660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 6 2014 07:19am
Quote (bbaallaaggee @ Dec 6 2014 02:11pm)
Az ilyen dolgok miatt röhögök mindig, ha valaki az androidra veri a nyálát


igen, mert az sokkal jobb ha ioson vag ywp8n van ilyen probléma, viheted szervizbe :)
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 6 2014 09:23am
Quote (bbaallaaggee @ 6 Dec 2014 15:11)
Az ilyen dolgok miatt röhögök mindig, ha valaki az androidra veri a nyálát


főleg hogy a rootolás kb. 3 lépésből áll és nem tudod elbaszni vele a telefont, viszont egy rakás olyan dolgot tudsz így a telóval csinálni amit a szaros wp-n vagy iosen közel se lehet.
Quote (Vismajor @ 6 Dec 2014 15:19)
igen, mert az sokkal jobb ha ioson vag ywp8n van ilyen probléma, viheted szervizbe :)


és ja, valami apró szar hiba és 2 hétig teló nélkül, vagy egy szar csere telefonnal jöheccmehecc
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 6 2014 09:30am
Quote (TrollBoss @ 5 Dec 2014 01:25)
sikerült végre rootolva megoldanom a kurva p6osom hangerőproblémáját, de kurvára paráztam, mert először rootoltam a telót


Quote (bbaallaaggee @ 6 Dec 2014 15:11)
Az ilyen dolgok miatt röhögök mindig, ha valaki az androidra veri a nyálát


Quote (Vismajor @ 6 Dec 2014 15:19)
igen, mert az sokkal jobb ha ioson vag ywp8n van ilyen probléma, viheted szervizbe :)


Quote (TouchCow @ 6 Dec 2014 17:23)
főleg hogy a rootolás kb. 3 lépésből áll és nem tudod elbaszni vele a telefont, viszont egy rakás olyan dolgot tudsz így a telóval csinálni amit a szaros wp-n vagy iosen közel se lehet.


és ja, valami apró szar hiba és 2 hétig teló nélkül, vagy egy szar csere telefonnal jöheccmehecc


Mivel egységes a rendszer, ezért ilyen hiba softwaresen nincs a másik két rendszerben, a hw problémákat, pedig a root sem oldja meg.
A wp esetében is újra lehet húzni az OS-t, de nincs rá szükség.

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 6 2014 09:30am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 6 2014 09:38am
Quote (TouchCow @ 6 Dec 2014 16:23)
főleg hogy a rootolás kb. 3 lépésből áll és nem tudod elbaszni vele a telefont, viszont egy rakás olyan dolgot tudsz így a telóval csinálni amit a szaros wp-n vagy iosen közel se lehet.


és ja, valami apró szar hiba és 2 hétig teló nélkül, vagy egy szar csere telefonnal jöheccmehecc


pl miket? feltenni a szarabbnál szarabb launchereket?
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 6 2014 10:00am
Quote (Anarkin @ 6 Dec 2014 17:38)
pl miket? feltenni a szarabbnál szarabb launchereket?


wat
ahhoz nem is kell root
szerintem fogalmad sincs, hogy mit csinál egyáltalán a rootolás


annak köszönhetően rakhatsz fel pl. új kernelt(amin belül procit lehet húzni, ram kihasználtságot állítani, hardwares gyorsítást, töltés gyorsaságát és még 1 tonna dolgot)
fel lehet tenni olyan hibernáló alkalmazást, ami totál lehibernálja a telefont, amíg ki van nyomva a kijelző, ezzel elég szépen hosszabbítva az üzemidőt
backup programok csak így működnek jól
meg lehet változtatni a telefon hangszűrőjét(DSP), fel enged tenni olyanokat, amik komolyabb változtatásokat csinálnak mint az alap beépítettek

nektek a wp meg szifonotok 1 napnál tovább soha nem szokta húzni, egy jó ROMmal ellátott és rendesen beállított android viszont simán kihúzza dupla annyi ideig akksival(csak mondjuk ehhez hozzáértés kell)

Quote (CyberPunk666 @ 6 Dec 2014 17:30)
Mivel egységes a rendszer, ezért ilyen hiba softwaresen nincs a másik két rendszerben, a hw problémákat, pedig a root sem oldja meg.
A wp esetében is újra lehet húzni az OS-t, de nincs rá szükség.


szerintem nincs miről beszélnünk
el se tudod képzelni ismerőseim milyen hibákkal vittek vissza wp meg ifont szervízbe (főleg iphoneokat)

This post was edited by TouchCow on Dec 6 2014 10:02am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 6 2014 10:01am
Quote (TouchCow @ 6 Dec 2014 18:00)
wat
ahhoz nem is kell root
szerintem fogalmad sincs, hogy mit csinál egyáltalán a rootolás


annak köszönhetően rakhatsz fel pl. új kernelt(amin belül procit lehet húzni, ram kihasználtságot állítani, hardwares gyorsítást, töltés gyorsaságát és még 1 tonna dolgot)
fel lehet tenni olyan hibernáló alkalmazást, ami totál lehibernálja a telefont, amíg ki van nyomva a kijelző, ezzel elég szépen hosszabbítva az üzemidőt
backup programok csak így működnek jól
meg lehet változtatni a telefon hangszűrőjét(DSP), fel enged tenni olyanokat, amik komolyabb változtatásokat csinálnak mint az alap beépítettek

nektek a wp meg szifonotok 1 napnál tovább soha nem szokta húzni, egy jó ROMmal ellátott és rendesen beállított android viszont simán kihúzza dupla annyi ideig akksival(csak mondjuk ehhez hozzáértés kell)


Nevetek.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 6 2014 10:03am
Quote (TouchCow @ 6 Dec 2014 18:00)
wat
ahhoz nem is kell root
szerintem fogalmad sincs, hogy mit csinál egyáltalán a rootolás


annak köszönhetően rakhatsz fel pl. új kernelt(amin belül procit lehet húzni, ram kihasználtságot állítani, hardwares gyorsítást, töltés gyorsaságát és még 1 tonna dolgot)
fel lehet tenni olyan hibernáló alkalmazást, ami totál lehibernálja a telefont, amíg ki van nyomva a kijelző, ezzel elég szépen hosszabbítva az üzemidőt
backup programok csak így működnek jól
meg lehet változtatni a telefon hangszűrőjét(DSP), fel enged tenni olyanokat, amik komolyabb változtatásokat csinálnak mint az alap beépítettek

nektek a wp meg szifonotok 1 napnál tovább soha nem szokta húzni, egy jó ROMmal ellátott és rendesen beállított android viszont simán kihúzza dupla annyi ideig akksival(csak mondjuk ehhez hozzáértés kell)


A legkisebb aksi van szinte az én wp-s telefonomban a wp-sek között, és könnyedén kibír egy napot és még egy felet mellé. <használva: zenehallgatás alap mindenhová menet, netezés stb>

Ezzel sikerült jól mellé lőnöd, mert a wp bírja kb a legtovább. Ráadásul a nagyobb készülékekben kurvanagy aksit is belepaszíroznak.

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 6 2014 10:07am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 6 2014 10:03am
Quote (TouchCow @ 6 Dec 2014 17:00)
wat
ahhoz nem is kell root
szerintem fogalmad sincs, hogy mit csinál egyáltalán a rootolás


annak köszönhetően rakhatsz fel pl. új kernelt(amin belül procit lehet húzni, ram kihasználtságot állítani, hardwares gyorsítást, töltés gyorsaságát és még 1 tonna dolgot)
fel lehet tenni olyan hibernáló alkalmazást, ami totál lehibernálja a telefont, amíg ki van nyomva a kijelző, ezzel elég szépen hosszabbítva az üzemidőt
backup programok csak így működnek jól
meg lehet változtatni a telefon hangszűrőjét(DSP), fel enged tenni olyanokat, amik komolyabb változtatásokat csinálnak mint az alap beépítettek

nektek a wp meg szifonotok 1 napnál tovább soha nem szokta húzni, egy jó ROMmal ellátott és rendesen beállított android viszont simán kihúzza dupla annyi ideig akksival(csak mondjuk ehhez hozzáértés kell)


nekem is rootolt droid van, es utalom is
nexus 5 viszont 3-4 napig bírja az uj AOSP-al
es meg csipog is mert nincs hibernalva xddd
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 6 2014 10:03am
Quote (Baleee @ 6 Dec 2014 18:01)
Nevetek.


elbaszott egy humorérzéked van.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 6 2014 10:12am
Quote (Anarkin @ 6 Dec 2014 18:03)
nekem is rootolt droid van, es utalom is
nexus 5 viszont 3-4 napig bírja az uj AOSP-al
es meg csipog is mert nincs hibernalva xddd


a nexusok az egyetlenek amikre van normális gyári android támogatás, meg asszem jó nagy akksit is raktak bele
de a 3-4 napot akkor se tudom elhinni, főleg ha egész nap nyomogatod
Quote (CyberPunk666 @ 6 Dec 2014 18:03)
A legkisebb aksi van szinte az én wp-s telefonomban a wp-sek között, és könnyedén kibír egy napot és még egy felet mellé.

Ezzel sikerült jól mellé lőnöd, mert a wp bírja kb a legtovább. Ráadásul a nagyobb készülékekben kurvanagy aksit is belepaszíroznak.


munkatársam a lumia 720-asát baszná ki a kukába, annyit anyázik a telefon miatt, az akksi miatt is panaszkodott
ismerősöm lumia 1020-át is le akarja cserélni, ő meg a oprendszer és az üzemidő miatt szitkozódott

This post was edited by TouchCow on Dec 6 2014 10:13am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1501502503504505660Next
Add Reply New Topic New Poll