Quote (Vismajor @ 4 Dec 2014 21:44)
Sony z ultra
mekkora drool ez a telefon b+
70 kiló ujonnan, ilyet veszek, gyönyörűséges
najó nem, több, 70kiló csak 1 év garival, normálissan inkább 85 körül
http://mobilarena.hu/dl/cnt/2013-08/100822/xperia_z_ultra_1n.jpg
Ne is mond. Szar érzés csoronak lenni, amugy lehet becsabulnek ennyiért. Blac friday alatt 69 volt gyártói garival
Quote (beni @ 4 Dec 2014 21:56)
nekem a sima 6 is túl nagy
a legkirályabb az iphome 4 mérete ^^
Az i4 babák kezébe való. Egy 5" telefon simán kényelmes méret, de én el tudnek viselni nagyobbat is. Valamivel kompenzálni kell a farokmeretemet.