d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1500501502503504660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 4 2014 05:25pm
sikerült végre rootolva megoldanom a kurva p6osom hangerőproblémáját, de kurvára paráztam, mert először rootoltam a telót
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2014 12:29am
Quote (Vismajor @ 4 Dec 2014 21:44)
Sony z ultra
mekkora drool ez a telefon b+
70 kiló ujonnan, ilyet veszek, gyönyörűséges
najó nem, több, 70kiló csak 1 év garival, normálissan inkább 85 körül
http://mobilarena.hu/dl/cnt/2013-08/100822/xperia_z_ultra_1n.jpg


Ne is mond. Szar érzés csoronak lenni, amugy lehet becsabulnek ennyiért. Blac friday alatt 69 volt gyártói garival

Quote (beni @ 4 Dec 2014 21:56)
nekem a sima 6 is túl nagy

a legkirályabb az iphome 4 mérete ^^


Az i4 babák kezébe való. Egy 5" telefon simán kényelmes méret, de én el tudnek viselni nagyobbat is. Valamivel kompenzálni kell a farokmeretemet.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 5 2014 01:41am
Quote (fahrii @ Dec 5 2014 07:29am)
Ne is mond. Szar érzés csoronak lenni, amugy lehet becsabulnek ennyiért. Blac friday alatt 69 volt gyártói garival



Az i4 babák kezébe való. Egy 5" telefon simán kényelmes méret, de én el tudnek viselni nagyobbat is. Valamivel kompenzálni kell a farokmeretemet.


Én is csóró vagyok, 2 hónapig fogok melózni ezért a telóért kb
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2014 07:33am
Quote (Vismajor @ 5 Dec 2014 08:41)
Én is csóró vagyok, 2 hónapig fogok melózni ezért a telóért kb


Micsinálsz? Mcdonald's? Vagy mész finnországba fát vágni 2 hónapra?

Quote (Vismajor @ 5 Dec 2014 14:35)
http://www.clickattack.hu/wp-content/uploads/2014/10/ClickAttack_Combined_V3.pdf
ennél a cégénl vagyok junior account and sales manager


fasza :)

This post was edited by fahrii on Dec 5 2014 07:51am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 5 2014 07:35am
Quote (fahrii @ Dec 5 2014 02:33pm)
Micsinálsz? Mcdonald's? Vagy mész finnországba fát vágni 2 hónapra?


http://www.clickattack.hu/wp-content/uploads/2014/10/ClickAttack_Combined_V3.pdf
ennél a cégénl vagyok junior account and sales manager
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Dec 6 2014 05:40am
sírok, nem bírok találni nexus 7v2-t pesten
bocsi elfogyott
csak 1 darab van, de azt is lefoglalózták
nincs már
kifutott termék
nem kapunk többet

faszom kivan
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Dec 6 2014 05:50am
Esetleg egy ilyen tablet a nexus helyett?

Asus MeMoPad ME572C-1A004A
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 6 2014 06:39am
Quote (Makkertest @ Dec 6 2014 12:40pm)
sírok, nem bírok találni nexus 7v2-t pesten
bocsi elfogyott
csak 1 darab van, de azt is lefoglalózták
nincs már
kifutott termék
nem kapunk többet

faszom kivan


Hardverapron keress
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 6 2014 06:40am
Quote (Makkertest @ Dec 6 2014 12:50pm)
Esetleg egy ilyen tablet a nexus helyett?

Asus MeMoPad ME572C-1A004A


Ennyiért már oda adom neked az én asus tf300tmet, még garanciás, fehér, szépséges(dokkolóval)

This post was edited by Vismajor on Dec 6 2014 06:40am
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 6 2014 07:11am
Quote (TrollBoss @ 5 Dec 2014 00:25)
sikerült végre rootolva megoldanom a kurva p6osom hangerőproblémáját, de kurvára paráztam, mert először rootoltam a telót


Az ilyen dolgok miatt röhögök mindig, ha valaki az androidra veri a nyálát
Go Back To Magyar Topic List
Prev1500501502503504660Next
Add Reply New Topic New Poll