d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev14995005015025031468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 21 2014 06:47am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 22 2014 03:53pm


"Ha két férfi házasodik, három miért nem?"
Semjén Zsolt - buzik 1:0

This post was edited by tevetava on Jun 22 2014 03:54pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 23 2014 11:20am
Quote (tevetava @ 23 Jun 2014 17:44)




azért megnézném egy ilyen hírsorozat után mi játszódik le egy fideszes fejében
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 23 2014 12:56pm
Quote (Saenchai @ 23 Jun 2014 20:50)
és sokan azzal érvelnek, hogy egyik se jobb, mint a másik

hát ezeknél undorítóbb bagázst nem egyszerű összekaparni....


Nem kell sírni, ezt megérdemli a magyar. Lehet 44%-al összecsalták csak a 2/3-ot, de még így is minden negyedik magyar elment és leadta a szavazatát rájuk.
Szóval csalás ide, csalás oda, 44% meg anyám kínja, csak kaptak két és fél millió szavazatot bassza meg.

Aki tanul és értelmes, ha muszáj lesz elmegy, az ostobák meg majd megdöglenek itt.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 23 2014 12:59pm
Quote (CyberPunk666 @ 23 Jun 2014 19:56)
Nem kell sírni, ezt megérdemli a magyar. Lehet 44%-al összecsalták csak a 2/3-ot, de még így is minden negyedik magyar elment és leadta a szavazatát rájuk.
Szóval csalás ide, csalás oda, 44% meg anyám kínja, csak kaptak két és fél millió szavazatot bassza meg.

Aki tanul és értelmes, ha muszáj lesz elmegy, az ostobák meg majd megdöglenek itt.


azért csak ne legyen már baj, ha nem hagyjuk mindezt szó nélkül... na nem mintha sokra mennénk vele
Go Back To Magyar Topic List
Prev14995005015025031468Next
Add Reply New Topic New Poll