Quote (Saenchai @ 23 Jun 2014 20:50)
és sokan azzal érvelnek, hogy egyik se jobb, mint a másik
hát ezeknél undorítóbb bagázst nem egyszerű összekaparni....
Nem kell sírni, ezt megérdemli a magyar. Lehet 44%-al összecsalták csak a 2/3-ot, de még így is minden negyedik magyar elment és leadta a szavazatát rájuk.
Szóval csalás ide, csalás oda, 44% meg anyám kínja, csak kaptak két és fél millió szavazatot bassza meg.
Aki tanul és értelmes, ha muszáj lesz elmegy, az ostobák meg majd megdöglenek itt.