d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1499500501502503660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2014 01:59pm
Quote (Anarkin @ Dec 4 2014 04:46pm)
szerintem arra gondolt, hogy nem egyszer panaszkodtál már hogy tanári fizuból kell élni (stb), de 80-100k-t elköltesz egy darab 10 centis műanyagra, ami ráadásul masszívan fogyóeszköz.


miért lenne fogyóeszköz?
Ez is 1,5 évet bírt nálam, és semmi baja nem volt soha, szerencsétlen holdállásoknak köszönhető, hogy kipurcant
És vehetnék 50kért is vmi szart, de ha már sok pénzt költök akkor olyanra költöm ami kiszolgál sokáig(reméljük azt nem töröm össze)
Az "egy darab 10 centis műanyagra" meg nem mondok inkább semmit
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2014 02:01pm
Quote (WiLi_II @ Dec 4 2014 06:00pm)


Nagyon jó, csak sajna 140k
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2014 02:44pm
Sony z ultra
mekkora drool ez a telefon b+
70 kiló ujonnan, ilyet veszek, gyönyörűséges
najó nem, több, 70kiló csak 1 év garival, normálissan inkább 85 körül


This post was edited by Vismajor on Dec 4 2014 02:49pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 4 2014 02:48pm
Quote (Vismajor @ Dec 4 2014 09:44pm)
Sony z ultra
mekkora drool ez a telefon b+
70 kiló ujonnan, ilyet veszek, gyönyörűséges
http://mobilarena.hu/dl/cnt/2013-08/100822/xperia_z_ultra_1n.jpg


Mi a szarnak jó egy ilyen féltégla?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2014 02:50pm
Quote (beni @ Dec 4 2014 09:48pm)
Mi a szarnak jó egy ilyen féltégla?


Valóban lehetne egy hangyafasznyival kisebb, mondjuk 6 col, nekem az volt az elméleti maximum :D note2 5,3 volt, msot kézbe véve kvázi kicsinek érzem lel
De nembaj, ez annyira szép, hogy nagyon
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 4 2014 02:52pm
Quote (Vismajor @ 4 Dec 2014 22:44)
Sony z ultra
mekkora drool ez a telefon b+
70 kiló ujonnan, ilyet veszek, gyönyörűséges
najó nem, több, 70kiló csak 1 év garival, normálissan inkább 85 körül
http://mobilarena.hu/dl/cnt/2013-08/100822/xperia_z_ultra_1n.jpg


az csak 7000 $mat-ba kerül

Quote (beni @ 4 Dec 2014 22:48)
Mi a szarnak jó egy ilyen féltégla?


kenyeret vágni, szalámit szeletelni rajta.
papír alá jó, ha írni akarsz. ilyenekre.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 4 2014 02:53pm
Quote (Vismajor @ Dec 4 2014 09:50pm)
Valóban lehetne egy hangyafasznyival kisebb, mondjuk 6 col, nekem az volt az elméleti maximum :D note2 5,3 volt, msot kézbe véve kvázi kicsinek érzem lel
De nembaj, ez annyira szép, hogy nagyon


Nekem meg az a szívfájdalmam, hogy az iphone 6 kurvára nem jön be (egyik ok a méret). Kézbefogva kezelhetetlennek tűnik 5 ujjal.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2014 02:55pm
Quote (beni @ Dec 4 2014 09:53pm)
Nekem meg az a szívfájdalmam, hogy az iphone 6 kurvára nem jön be (egyik ok a méret). Kézbefogva kezelhetetlennek tűnik 5 ujjal.


Pedig a 6 plus alig nagyobb mint az én note2m, és simán kezelem egykézzel.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 4 2014 02:56pm
Quote (Vismajor @ Dec 4 2014 09:55pm)
Pedig a 6 plus alig nagyobb mint az én note2m, és simán kezelem egykézzel.


nekem a sima 6 is túl nagy

a legkirályabb az iphome 4 mérete ^^
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2014 02:58pm
Quote (beni @ Dec 4 2014 09:56pm)
nekem a sima 6 is túl nagy

a legkirályabb az iphome 4 mérete ^^


Mikor exem telefonját kézbe vettem (5s) mindig szar érzés volt az enyém után, olyan apró
Go Back To Magyar Topic List
Prev1499500501502503660Next
Add Reply New Topic New Poll