d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1499500501502503830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Mar 28 2010 12:00pm
35fcr spirit monarch mennyiért adjam el? 55fg jó érte, v várjak még?

surgosen kene

This post was edited by Xrd on Mar 28 2010 12:01pm
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Mar 28 2010 12:02pm
Quote (Xrd @ Mar 28 2010 07:00pm)
35fcr spirit monarch mennyiért adjam el? 55fg jó érte, v várjak még?

surgosen kene


többet er
Member
Posts: 18,542
Joined: Jan 6 2009
Gold: 4.00
Warn: 10%
Mar 28 2010 12:45pm
Quote (ClaSSikal @ Mar 28 2010 12:52am)
eni mp 15 ed +767 def
hoto 31 @ flail
seraph
shako 100 def
zaka 157 ed
arach 93 ed
magefist
wt 31 mf
cta 3/5/2 cs +bo Spirit 37 @ st
18/18/10 anni

sztetek?

euscl


up
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold: 11.00
Mar 28 2010 12:45pm
hoto 35-öt mennyiért lehet eladni?
thx
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Mar 29 2010 03:45am
Quote (ReDEyeS @ 27 Mar 2010 22:33)
Kira upped 70@ mind

1# 120 def / 172 alldef
2# 120 def / 171 alldef soxed with JAH
3# 116 def / 172 alldef
4# 113 def / 164 alldef
5# 114 def / 166 alldef
6# 109 def / 163 alldef
7# 104 def / 164 alldef soxed with 15 ias / 45 AR
8# 103 def / 163 alldef
9# 96 def / 149 alldef
10# 94 def / 154 alldef soxed with JAH
11# 92 def / 144 alldef
12# 80 def / 138 alldef

EU SC NON LADDER


bimpi bumpi
Member
Posts: 21,014
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,000.00
Trader: Trusted
Mar 29 2010 05:47am
Hali mindenki, most kezdtem classicban játszani, és hát nem igazán vágom még, hogy mi számít jónak, és mi értéktelen. :)
Pár dolgot említettek, hogy mit is kell figyelgetni, mi az ami számít... de inkább szeretnék megkérdezni egy hozzáértő classic-os playert, hogy ez ér e valamit! :)



Előre is köszi! ^_^

Quote (lacketto @ Mar 29 2010 01:05pm)
selfuse, nem egy nagy érték


Quote (Taszilo.^ @ Mar 29 2010 12:58pm)
nem


Köszi :)

This post was edited by Fezmin on Mar 29 2010 06:07am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 29 2010 05:58am
Quote (Fezmin @ Mar 29 2010 12:47pm)
Hali mindenki, most kezdtem classicban játszani, és hát nem igazán vágom még, hogy mi számít jónak, és mi értéktelen. :)
Pár dolgot említettek, hogy mit is kell figyelgetni, mi az ami számít... de inkább szeretnék megkérdezni egy hozzáértő classic-os playert, hogy ez ér e valamit! :)

http://img340.imageshack.us/img340/798/screenshot001ya.jpg

Előre is köszi! ^_^


nem
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Mar 29 2010 06:05am
Quote (Fezmin @ Mar 29 2010 12:47pm)
Hali mindenki, most kezdtem classicban játszani, és hát nem igazán vágom még, hogy mi számít jónak, és mi értéktelen. :)
Pár dolgot említettek, hogy mit is kell figyelgetni, mi az ami számít... de inkább szeretnék megkérdezni egy hozzáértő classic-os playert, hogy ez ér e valamit! :)

http://img340.imageshack.us/img340/798/screenshot001ya.jpg

Előre is köszi! ^_^


selfuse, nem egy nagy érték
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 29 2010 08:49am
2 sork 3 blizz orb 14 life 18 energy req -> 42
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Mar 29 2010 08:54am
Quote (Ghostmasterq @ Mar 29 2010 03:49pm)
2 sork 3 blizz orb 14  life 18 energy  req -> 42


fcr nélkül fos
fcr+2 socks gosu
Go Back To Magyar Topic List
Prev1499500501502503830Next
Closed New Topic New Poll