Hali mindenki, most kezdtem classicban játszani, és hát nem igazán vágom még, hogy mi számít jónak, és mi értéktelen.

Pár dolgot említettek, hogy mit is kell figyelgetni, mi az ami számít... de inkább szeretnék megkérdezni egy
hozzáértő classic-os playert, hogy ez ér e valamit!


Előre is köszi!

Quote (lacketto @ Mar 29 2010 01:05pm)
selfuse, nem egy nagy érték
Quote (Taszilo.^ @ Mar 29 2010 12:58pm)
nem
Köszi
This post was edited by Fezmin on Mar 29 2010 06:07am