d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev14950515253172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 26 2016 03:39am
Quote (llllllllllll @ Aug 26 2016 09:37am)
ez a rész oké, csak nem tudom hogy jutottunk ide 8d


hát nekem a szabadidő értelmes eltöltése alatt az van amit írtam, pillanatig nem merült fel bennem hogy ezt fogyatékosokkal töltsem és belevonjam az egészbe
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 26 2016 03:40am
Quote (rapiddani @ 26 Aug 2016 11:39)
hát nekem a szabadidő értelmes eltöltése alatt az van amit írtam, pillanatig nem merült fel bennem hogy ezt fogyatékosokkal töltsem és belevonjam az egészbe


nem akarod fogyatekosokkal tolteni, es megis jspzel
>>
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 26 2016 03:41am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 26 2016 09:40am)
nem akarod fogyatekosokkal tolteni, es megis jspzel
>>


az már az én fogyatékom sajnos
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 26 2016 03:42am
Quote (rapiddani @ 26 Aug 2016 11:41)
az már az én fogyatékom sajnos


pont eleg hogy mas az
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 26 2016 03:43am
Quote (rapiddani @ Aug 26 2016 10:33am)
most igazából a lényeg ,hogy egy normálisan eltöltött szabadidő mindig élvezetesebb mint a munka, legyen az akármilyen munka ha programokat csinálsz a szeretteiddel az szerintem mindig élvezetesebb kell hogy legyen. A többi amit írt az netto manager tanultam/hallottam más emberektől, sokat jártam wikipédiára szablonszöveg


tulajdonkeppen ezt szerettem volna leirni, koszonom szepen a megfogalmazast
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 26 2016 03:45am
Quote (jarabekg @ Aug 26 2016 09:43am)
tulajdonkeppen ezt szerettem volna leirni, koszonom szepen a megfogalmazast


van az a pénz amikor managelem a magyarodat
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 26 2016 03:46am
Quote (rapiddani @ Aug 26 2016 10:45am)
van az a pénz amikor managelem a magyarodat


sokat segitene, a looton meg osztozunk 50-50 m8
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 26 2016 03:47am
Quote (jarabekg @ 26 Aug 2016 11:43)
tulajdonkeppen ezt szerettem volna leirni, koszonom szepen a megfogalmazast


nincs mit
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 26 2016 03:54am
Quote (rapiddani @ Aug 26 2016 10:33am)
most igazából a lényeg ,hogy egy normálisan eltöltött szabadidő mindig élvezetesebb mint a munka, legyen az akármilyen munka ha programokat csinálsz a szeretteiddel az szerintem mindig élvezetesebb kell hogy legyen. A többi amit írt az netto manager tanultam/hallottam más emberektől, sokat jártam wikipédiára szablonszöveg


nem ertem a kettot hogyan lehet osszehasonlitani, a ketto szuksegszeruen kiegesziti egymast es mind a kettofajta sikerelmenyre/elvezetre szuksege van az embernek

grabalyek posztjaiban meg iranymutatasrol, produktivitasrol es masokrol volt szo, nemigazan latom a parhuzamot
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 26 2016 03:56am
Quote (TresholdOfUniverse @ Aug 26 2016 10:54am)
nem ertem a kettot hogyan lehet osszehasonlitani, a ketto szuksegszeruen kiegesziti egymast es mind a kettofajta sikerelmenyre/elvezetre szuksege van az embernek

grabalyek posztjaiban meg iranymutatasrol, produktivitasrol es masokrol volt szo, nemigazan latom a parhuzamot


1. nem
2. de

a tobbit gurgu adta hozza, es probaltam ra reagalni
A produktivitasba is szivesen beleallok amugy, szerintem az ember a szabadidejeben tud igazan produktiv lenni, aki nem az nem eleg kreativ, gyertek ram.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14950515253172Next
Add Reply New Topic New Poll