Quote (Usaftw @ Aug 16 2015 08:38am)
Sejtem h van rá tudományos magyarázat csak érdekes
E mondjuk azon kívül h víz kell hozzá a levegőben nem rudom mi más itt mint otthon , gondolom itt is van víz a levegőben 14 ezer ften
14ezer ft =/= utazasi magassag
amig fel meg leszallnak a gepek ill amit a katonai repulogepek bohockodnak 3000 meteren az lenyegesen ritkabb kondenzcsikot hagy, amit nem feltetlenul latsz
nem tudom most eppen hol vagy(inb4 a blahan), de ~5000 meterig nagyon a helyi kliman fugg