d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hivatalos Szervilizmus Téma
Prev1495051525379Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 15 2015 01:24pm
Quote (NerfHydraDPS @ 15 Aug 2015 21:15)
????????????


Pislog bazdmeg! :DDDDD
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 15 2015 01:25pm
Quote (Baleee @ Aug 15 2015 07:48pm)
http://www.zmne.hu/htk/kar.html
:DDDDDDDd

:_DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD


Sirok!!! :DD:DD:D:D:D:DD:DD


szerintem tok hangulatos, a 286osra voltak ilyen jatekok
Member
Posts: 215
Joined: Jun 10 2015
Gold: 0.00
Aug 16 2015 01:34am
Kicsit félve osztom ezt meg mert gerjesztem itt az össze esküvel elméleteket
De én úgy emlékszem otthon akármikor nézek az égre akkor látok kondenz csíkot vagy mit

Itt meg itt lakok kopesre amerika egyik legforgalmadabb repterétől meg a US Navalnak van itt állomása és kb 4 óránként zúg el valami vadaszgep /bombázó /tokomtidja mi
És itt még életemben nem láttam olyan csíkot



Tldr: az amcsik chemtrailezik Európát
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 16 2015 01:37am
Quote (Usaftw @ Aug 16 2015 08:34am)
Kicsit félve osztom ezt meg mert gerjesztem itt az össze esküvel elméleteket
De én úgy emlékszem otthon akármikor nézek az égre akkor látok kondenz csíkot vagy mit

Itt meg itt lakok kopesre amerika egyik legforgalmadabb repterétől meg a US Navalnak van itt állomása és kb 4 óránként zúg el valami vadaszgep /bombázó /tokomtidja mi
És itt még életemben nem láttam olyan csíkot



Tldr: az amcsik chemtrailezik Európát


javaslom kezdj hatodikos fizikaval, keletkezes es legkori korulmenyek szekciok:

https://hu.wikipedia.org/wiki/Kondenzcs%C3%ADk
Member
Posts: 215
Joined: Jun 10 2015
Gold: 0.00
Aug 16 2015 01:38am
Quote (TresholdOfUniverse @ Aug 16 2015 09:37am)
javaslom kezdj hatodikos fizikaval, keletkezes es legkori korulmenyek szekciok:

https://hu.wikipedia.org/wiki/Kondenzcs%C3%ADk


Sejtem h van rá tudományos magyarázat csak érdekes

E mondjuk azon kívül h víz kell hozzá a levegőben nem rudom mi más itt mint otthon , gondolom itt is van víz a levegőben 14 ezer ften

This post was edited by Usaftw on Aug 16 2015 01:40am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 16 2015 01:43am
Quote (Usaftw @ Aug 16 2015 08:38am)
Sejtem h van rá tudományos magyarázat csak érdekes

E mondjuk azon kívül h víz kell hozzá a levegőben nem rudom mi más itt mint otthon , gondolom itt is van víz a levegőben 14 ezer ften


14ezer ft =/= utazasi magassag

amig fel meg leszallnak a gepek ill amit a katonai repulogepek bohockodnak 3000 meteren az lenyegesen ritkabb kondenzcsikot hagy, amit nem feltetlenul latsz

nem tudom most eppen hol vagy(inb4 a blahan), de ~5000 meterig nagyon a helyi kliman fugg
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 16 2015 03:15am



Semen Erzsebet



Faszan rahuzta Katinka vilagcsucsos rekordjara a Fideszt.


This post was edited by Baleee on Aug 16 2015 03:17am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 16 2015 06:41am
Member
Posts: 215
Joined: Jun 10 2015
Gold: 0.00
Aug 16 2015 11:29am
Quote (TresholdOfUniverse @ Aug 16 2015 09:43am)
14ezer ft =/= utazasi magassag

amig fel meg leszallnak a gepek ill amit a katonai repulogepek bohockodnak 3000 meteren az lenyegesen ritkabb kondenzcsikot hagy, amit nem feltetlenul latsz

nem tudom most eppen hol vagy(inb4 a blahan), de ~5000 meterig nagyon a helyi kliman fugg


a blahan yy
6200 Sand spring rd Fort worth TX 76114

This post was edited by Usaftw on Aug 16 2015 11:29am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2015 04:26pm
Quote (Usaftw @ 16 Aug 2015 09:34)
Kicsit félve osztom ezt meg mert gerjesztem itt az össze esküvel elméleteket
De én úgy emlékszem otthon akármikor nézek az égre akkor látok kondenz csíkot vagy mit

Itt meg itt lakok kopesre amerika egyik legforgalmadabb repterétől meg a US Navalnak van itt állomása és kb 4 óránként zúg el valami vadaszgep /bombázó /tokomtidja mi
És itt még életemben nem láttam olyan csíkot



Tldr: az amcsik chemtrailezik Európát


nem tudom mennyire vagy bedrogozva, de en ket het alatt eleg sokat lattam amerikaban.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1495051525379Next
Add Reply New Topic New Poll