d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1495051525379Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 02:47am
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Sep 2014 09:45)
jó de vis hülyére itta már magát nagyon (kicsit bűnösnek érzem magam, mert én toltam bele tacsi pálinkáját :D )
a konkrét beszélgetés meg ahol elcsattant a pofon az volt, hogy jaráék beszélgettek, jara mondta, hogy az ő barátnője model, vis mondta, hogy az övé is, jara meg, hogy a tied nem, lel, pofon.
shit happens, ezen kivul meg nem volt semmi


legalabbis en nem tudok masrol
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 24 2014 02:50am
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Sep 2014 10:45)
jó de vis hülyére itta már magát nagyon (kicsit bűnösnek érzem magam, mert én toltam bele tacsi pálinkáját :D )
a konkrét beszélgetés meg ahol elcsattant a pofon az volt, hogy jaráék beszélgettek, jara mondta, hogy az ő barátnője model, vis mondta, hogy az övé is, jara meg, hogy a tied nem, lel, pofon.
shit happens, ezen kivul meg nem volt semmi


Jos története szerint korábban is magyarázott már. Meg mesh ledagadtozta.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 24 2014 02:51am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 24 2014 09:30am)
Én nem vagyok az erőszak híve, de megmondom őszintén, hogy ennyire bunkó viselkedéssel nem szoktam találkozni. Nem tudom, hogy kezelném.
Nem hiszem, hogy ezt tolerálni kell. Egy normális társaság elzavarta volna azokat, akik igy viselkednek. Kiállt volna vis mellett.

Az meg, hogy a békekötésnél annyi nincs benne, hogy azt mondja visszaadom, hanem sunyin próbál visszavágni... Mindennek az alja.


egyaltalan nem szivtam vis veret, a baratnojevel is tok normalisan elbeszelgettem, semmi olyat nem mondtam ami banto lett volna, egyaltalan nem viselkedtem paraszt modon, meg ricit is a leheto legnoralisabban kuldtem haza, amikor a tobbiek eljottek hozzam

vis kurvareszegre itta magat, es az elso adando alkalommal utott amikor ugy erezte hogy bantani akarom lelkileg. itt a forumon gecisokat ugattam neki, megertem ha feszult volt, de csak ugy a semmibol megutni valakit csak azert mert jozanon nincs hozza batorsagod/pofad, szerintem az a gaz viselkedes.

DE AZERT JO HOGY CP MEGSZAKERTI MI TORTENT, ES MEGINT MINDENT JOBBAN TUD, MIKOZBEN OTT SEM VOLT XD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 24 2014 02:52am
Quote (jarabekg @ 24 Sep 2014 01:32)
http://www.youtube.com/watch?v=g-GXuIU-VMs


itt melyik retardált lökdösi ricingert? meg egyáltalán minek?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 24 2014 02:53am
ricit amugy szopattam egesz este, o inkabb meguthetett volna mint vis, akivel kb ezt a par szot valtottam egesz este, mivel direkt kerultem igazabol a tarsasagat
Quote (RRC @ Sep 24 2014 09:52am)
itt melyik retardált lökdösi ricingert? meg egyáltalán minek?


vismajor, ricinek is nekiment tobbszor

This post was edited by jarabekg on Sep 24 2014 02:54am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 24 2014 02:54am
Quote (jarabekg @ 24 Sep 2014 10:53)
ricit amugy szopattam egesz este, o inkabb meguthetett volna mint vis, akivel kb ezt a par szot valtottam egesz este, mivel direkt kerultem igazabol a tarsasagat


vismajor, ricinek is nekiment tobbszor


de vis mit megy neki ricinek? :D ilyen fogyatékos irl, hogy mindenkivel verekszik? az alkohol nem kifogás
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 24 2014 02:55am
Quote (jarabekg @ 24 Sep 2014 10:51)
egyaltalan nem szivtam vis veret, a baratnojevel is tok normalisan elbeszelgettem, semmi olyat nem mondtam ami banto lett volna, egyaltalan nem viselkedtem paraszt modon, meg ricit is a leheto legnoralisabban kuldtem haza, amikor a tobbiek eljottek hozzam

vis kurvareszegre itta magat, es az elso adando alkalommal utott amikor ugy erezte hogy bantani akarom lelkileg. itt a forumon gecisokat ugattam neki, megertem ha feszult volt, de csak ugy a semmibol megutni valakit csak azert mert jozanon nincs hozza batorsagod/pofad, szerintem az a gaz viselkedes.

DE AZERT JO HOGY CP MEGSZAKERTI MI TORTENT, ES MEGINT MINDENT JOBBAN TUD, MIKOZBEN OTT SEM VOLT XD


Látom milyen vagy itt, a történet meg csak annyit mutatott meg, hogy tényleg ilyen vagy. Miért ne hinném el, ha itt ezt látom?
Igen itt is bunkó vagy folyamatosan.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 24 2014 02:57am
Quote (CyberPunk666 @ 24 Sep 2014 10:55)
Látom milyen vagy itt, a történet meg csak annyit mutatott meg, hogy tényleg ilyen vagy. Miért ne hinném el, ha itt ezt látom?
Igen itt is bunkó vagy folyamatosan.


+ a mesh jara storyk utan nem kell nagy kepzeloero ehhez.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 24 2014 03:00am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 24 2014 09:50am)
Jos története szerint korábban is magyarázott már. Meg mesh ledagadtozta.


nem dagadtoztam le senkit, a békítésnél mondtam vismajornak hogy jara szerint kövér a nője, ő szerinte nem, szóval ki a faszt érdekel az egész full jelentéktelen dolog hogy mit gondol egy másik ember

főleg hogy nem is láttam a barátnőjét mert később érkeztem

Quote (CyberPunk666 @ Sep 24 2014 09:55am)
Látom milyen vagy itt, a történet meg csak annyit mutatott meg, hogy tényleg ilyen vagy. Miért ne hinném el, ha itt ezt látom?
Igen itt is bunkó vagy folyamatosan.


jólvan nemkell szítani tovább a feszültséget, senkit nem érdekel hogy nem mész jsptalira nemkell attention seekelni

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Sep 24 2014 03:01am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 03:01am
Quote (jarabekg @ 24 Sep 2014 09:51)
egyaltalan nem szivtam vis veret, a baratnojevel is tok normalisan elbeszelgettem, semmi olyat nem mondtam ami banto lett volna, egyaltalan nem viselkedtem paraszt modon, meg ricit is a leheto legnoralisabban kuldtem haza, amikor a tobbiek eljottek hozzam

vis kurvareszegre itta magat, es az elso adando alkalommal utott amikor ugy erezte hogy bantani akarom lelkileg. itt a forumon gecisokat ugattam neki, megertem ha feszult volt, de csak ugy a semmibol megutni valakit csak azert mert jozanon nincs hozza batorsagod/pofad, szerintem az a gaz viselkedes.

DE AZERT JO HOGY CP MEGSZAKERTI MI TORTENT, ES MEGINT MINDENT JOBBAN TUD, MIKOZBEN OTT SEM VOLT XD


Nem te egesz biztosan nem tettel megjegyzeseket Vis nojere az este folyaman.

Es ricit se baszogattad minden masodik kanyarban.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1495051525379Next
Add Reply New Topic New Poll