d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev14950515253198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 22 2012 01:47pm
Quote (Karan2_Returned @ 22 Jul 2012 21:45)
egyebkent ez a szinkron viccen kivül jora sikerült


Utálok minden szinkront, ebben nem osztom /a/ véleményét, hogy vannak jó szinkronok. inb4 weaboo, a filmekkel ugyanígy vagyok.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 22 2012 01:51pm
Megvakulok mire JoJo part hármat befejezem, nincs normálisan minőségű scan sehol, hihetetlen.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 22 2012 01:54pm
Quote (Rawen @ Jul 22 2012 08:51pm)
Megvakulok mire JoJo part hármat befejezem, nincs normálisan minőségű scan sehol, hihetetlen.


en se tudok jobb verziot, majdnem kifolytak a szemeim amire vegeztem
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 22 2012 02:12pm
Quote (Karan2_Returned @ 22 Jul 2012 21:54)
en se tudok jobb verziot, majdnem kifolytak a szemeim amire vegeztem


Pedig eddig ez tetszik a lekjobban.
Member
Posts: 1,201
Joined: Jun 20 2012
Gold: 1.00
Jul 22 2012 03:54pm
FMA - brotherhood-ot nezem most.
Kb semmi anime-t nem lattam meg, de ez tecik
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2012 02:49am
http://myanimelist.net/anime/2246/Mononoke
5. résznél járok csak, de már most látom, hogy ez lesz a 6. anime ami megkapja a 10/10-et. Az első rész ilyen literally blew my mind kategória volt olyan szintű benne a cinematography. Igazából egy rossz szót nem tudok szólni róla mert minden annyira össze van rakva.

This post was edited by Rawen on Jul 23 2012 02:56am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2012 03:49am
>japanese tsf requires skill
>fucking unbalanced piece of shit
typical american

Miért kell ekkora nyomoréknak lennie a Yuuya-nak? Remélem következő részben Yui elveri a faszba, a preview alapján legalábbis ez lesz.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 23 2012 04:05am
Quote (Rawen @ Jul 23 2012 10:49am)
>japanese tsf requires skill
>fucking unbalanced piece of shit
typical american

Miért kell ekkora nyomoréknak lennie a Yuuya-nak? Remélem következő részben Yui elveri a faszba, a preview alapján legalábbis ez lesz.


Yuuyatol szerintem sokat nem varhatunk, annyi esze van hogy leall beszelni egy plüssmackoval.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 23 2012 01:29pm
K-On movie 8/10

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2012 01:40pm
Quote (Karan2_Returned @ 23 Jul 2012 21:29)
K-On movie 8/10

http://noob.hu/2012/07/23/azunyan.jpg


Az első seasont elnézegettem a másodikat kb 3 részig bírtam, szerintem ez most kimarad.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14950515253198Next
Add Reply New Topic New Poll