d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1495051525364Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 14 2011 03:09pm
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 22:09)
ennyi vagy, mondom netkarates kis mitukrasz vagy


troll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Nov 14 2011 03:10pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 14 2011 10:08pm)
én 80 kilós vagyok 190 centi csak izom van rajtam már 5 éve boxolok kempozok es 10 eve karatezok, rádnézek meghalsz te szarházi. te meg csak a gép előtt ülsz és mereszted a segged egész nap


azt hittem offline vagy beni
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 14 2011 03:10pm
Quote (Smat @ 14 Nov 2011 20:59)
Aztafaszom. Vki printscreenelje le az összes oldalt pls, fizetek is érte ha kell.


Ez.
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 03:10pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 14 2011 09:08pm)
én 80 kilós vagyok 190 centi csak izom van rajtam már 5 éve boxolok kempozok es 10 eve karatezok, rádnézek meghalsz te szarházi. te meg csak a gép előtt ülsz és mereszted a segged egész nap


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DE EMBER NE POFAZZAL MAR VAGOD? SZAROK RA KI VAGY TE, TE SENKIHAZI.
NE IRKALJAL HANEM MONDJAL MOST HELYSZINT ES IDOPONTOT. GYERUNK MAR.
NE MAST UGASSAL.
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 14 2011 03:10pm
you nostalgia
you lose
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 14 2011 03:11pm
bazurék otthagytak, megkezdem a zárkózást.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Nov 14 2011 03:11pm
Quote (Rawen @ Nov 14 2011 10:08pm)
wtf
ebből szerintem kimaradtam


semmi csak ő szokott hasonlóan beugatni minden spam után, meg megmondani a tutit amire persze senki se kéri
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 14 2011 03:11pm
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 22:10)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DE EMBER NE POFAZZAL MAR VAGOD? SZAROK RA KI VAGY TE, TE SENKIHAZI.
NE IRKALJAL HANEM MONDJAL MOST HELYSZINT ES IDOPONTOT. GYERUNK MAR.
NE MAST UGASSAL.


troll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 14 2011 03:12pm
meg mindig szarhazi vagy kajni.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 14 2011 03:12pm
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 10:10pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DE EMBER NE POFAZZAL MAR VAGOD? SZAROK RA KI VAGY TE, TE SENKIHAZI.
NE IRKALJAL HANEM MONDJAL MOST HELYSZINT ES IDOPONTOT. GYERUNK MAR.
NE MAST UGASSAL.


mérsékelhetetlenül fasz vagy.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1495051525364Next
Closed New Topic New Poll