Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 14 2011 09:08pm)
én 80 kilós vagyok 190 centi csak izom van rajtam már 5 éve boxolok kempozok es 10 eve karatezok, rádnézek meghalsz te szarházi. te meg csak a gép előtt ülsz és mereszted a segged egész nap
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DE EMBER NE POFAZZAL MAR VAGOD? SZAROK RA KI VAGY TE, TE SENKIHAZI.
NE IRKALJAL HANEM MONDJAL MOST HELYSZINT ES IDOPONTOT. GYERUNK MAR.
NE MAST UGASSAL.