d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of Might And Magic Topic
Prev14950515253118Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Feb 4 2011 05:04pm
Quote (Baleee @ Feb 4 2011 10:27pm)
Nem tudom leverni azt az istenverése rózsaszínt.

Úgy szed szét, hogy alig karcolódik meg vmi neki.. De baszki csítel. 1 körben 2szer tolt el spellt, mondom wtf?!?!

60 gold dragoono, 31 titan, 3x arch devil, 2x bone dragon 160 archmage, meg ~20 black knight... Nagyon kevés vagyok neki... Ezzel bazdmeg.. Úgy felezi el a seregem, hogy még nem is került rám sor...

Implosion, armagedd, chainlightning, benyom rakás curset.. De tényleg, kurvasokat. Egy körben biztos, hogy többször is castol, mondom wtf?!

Ez a seregem, annyi különbséggel, hogy amikor letámadott, ~40-el több vámpírom volt, a wrath helyett meg volt ~35 titán, illetve 300-al több skelton kb.

http://i53.tinypic.com/30l09za.png

Sőt, a shieldem is jobb volt, mire oda kerültem (+5def), gyűrű a dragon másik szeme volt.


impossible szinten volt nekem hogy be blindelte a black dragonom :(
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Feb 4 2011 05:11pm
Quote (Opsilo @ 5 Feb 2011 01:04)
impossible szinten volt nekem hogy be blindelte a black dragonom :(


artifacttal megoldható
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Feb 4 2011 05:12pm
Quote (ReDEyeS @ Feb 5 2011 12:11am)
artifacttal megoldható


nope mivel a dragon mindenre immunis /átok illetve áldásra/ xd de lehet h én tévedek
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 4 2011 05:31pm
Quote (Opsilo @ 5 Feb 2011 01:12)
nope mivel a dragon mindenre immunis /átok illetve áldásra/ xd de lehet h én tévedek


tévedsz, van artifact, amivel kivitelezni lehet. ^^
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Feb 4 2011 05:43pm
Quote (ecneB @ Feb 5 2011 12:31am)
tévedsz, van artifact, amivel kivitelezni lehet. ^^


és melyik az?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Feb 4 2011 06:33pm
Quote (Opsilo @ 5 Feb 2011 00:43)
és melyik az?


Orb of Vulnerability



Ha ez nálad van, az összes szörny összes mágikus ellenállása megszűnik.
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Feb 4 2011 06:53pm
Quote (Genthor @ Feb 5 2011 01:33am)
Orb of Vulnerability

http://hommworld.net/Homm3/Artifacts/OrbOfVulnerability.jpg

Ha ez nálad van, az összes szörny összes mágikus ellenállása megszűnik.


a poén az volt hogy nem volt nála ilyen :D arra is van megoldás hogy hogyan lehet nálam kb 3 hónap alatt 9xx archangel meg 9xx archdevil?vagy 4-5 hónap után 11k naga queen?:D hallgatom az ötleteket
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 5 2011 01:23am
Quote (Opsilo @ 5 Feb 2011 02:53)
a poén az volt hogy nem volt nála ilyen :D  arra is van megoldás hogy hogyan lehet nálam kb 3 hónap alatt 9xx archangel meg 9xx archdevil?vagy 4-5 hónap után 11k naga queen?:D hallgatom az ötleteket


Sok egyforma vár, mindegyikbe ott a Statue of legion, vagy nem tudom... :D

Ellenben pl beraktam asszem 2 torsot az egyik várba és ugye az akkor 2x(+3 to lvl4) lenne pont a vampirera. De nem adja csak egyszer a bónuszt. :(
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 5 2011 01:24am
Quote (Baleee @ Feb 5 2011 08:23am)
Sok egyforma vár, mindegyikbe ott a Statue of legion, vagy nem tudom... :D

Ellenben pl beraktam asszem 2 torsot az egyik várba és ugye az akkor 2x(+3 to lvl4) lenne pont a vampirera. De nem adja csak egyszer a bónuszt.  :(


külön várba kell rakni te butus
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 5 2011 01:27am
Quote (anyd @ 5 Feb 2011 09:24)
külön várba kell rakni te butus


Utána külön raktam (amikor már lett 2+ váram). ^^ De low, hogy 1 várban csak 1szer adja.


Most már csak azt kellene kitalálnom, hogy hogyan tudom kivégezni azt a buzit.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14950515253118Next
Add Reply New Topic New Poll