d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev14950515253122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 15 2010 05:55am
Quote (uberpro123 @ 15 Jul 2010 13:47)
szomorú történet ez. :cry:

de hollandia akkoris jobb. :c


nn mészárlós randomok
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 15 2010 07:31am
Quote (uberpro123 @ Jul 15 2010 12:47pm)
szomorú történet ez. :cry:

de hollandia akkoris jobb. :c


karatéban esetleg
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 15 2010 07:34am
Quote (Vharimatras @ 15 Jul 2010 15:31)
karatéban esetleg


this :D:D
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jul 15 2010 07:37am
Quote (uberpro123 @ 15 Jul 2010 12:47)
szomorú történet ez. :cry:

de hollandia akkoris jobb. :c


ha foci akkor szarcsifoscsi, ha parti akkor amsterdam, maastricht > all
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 15 2010 07:45am
Quote (S4nyy @ 15 Jul 2010 15:37)
ha foci akkor szarcsifoscsi, ha parti akkor amsterdam, maastricht > all


miért te milyen sportot szeretsz? maszti a takaró alatt ??

This post was edited by ZeNoR on Jul 15 2010 07:45am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 15 2010 08:17am
Quote (uberpro123 @ 15 Jul 2010 12:47)
szomorú történet ez. :cry:

de hollandia akkoris jobb. :c


juj de buta vagy te :D

estleg a 90-es évek holland csapata jobb

a mostani az egy favágásban esetleg jobb
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jul 15 2010 08:19am
Quote (ZeNoR @ 15 Jul 2010 14:45)
miért te milyen sportot szeretsz? maszti a takaró alatt ??


hát mondjuk jah, am egyszer próbáld ki, hogy ráülsz a kezedre amíg elzsibbad és akkor olyan mintha más verné :o :thumbsup:
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 15 2010 08:22am
Quote (S4nyy @ 15 Jul 2010 16:19)
hát mondjuk jah, am egyszer próbáld ki, hogy ráülsz a kezedre amíg elzsibbad és akkor olyan mintha más verné  :o  :thumbsup:


OMG .. minek ülnék a kezemre .. nem vagyok hülye
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 15 2010 08:24am
Quote (S4nyy @ 15 Jul 2010 15:19)
hát mondjuk jah, am egyszer próbáld ki, hogy ráülsz a kezedre amíg elzsibbad és akkor olyan mintha más verné  :o  :thumbsup:


hát elég nagy retard lehetsz te :s
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jul 15 2010 08:24am
elmegyek szarni...mass rl
Go Back To Magyar Topic List
Prev14950515253122Next
Add Reply New Topic New Poll