☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Real Life Topik
Prev
1
49
50
51
52
53
122
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22303
Replies: 1216
Track Topic
ZeNoR
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
90.30
#501
Jul 15 2010 05:55am
Quote (uberpro123 @ 15 Jul 2010 13:47)
szomorú történet ez.
de hollandia akkoris jobb. :c
nn mészárlós randomok
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#502
Jul 15 2010 07:31am
Quote (uberpro123 @ Jul 15 2010 12:47pm)
szomorú történet ez.
de hollandia akkoris jobb. :c
karatéban esetleg
ZeNoR
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
90.30
#503
Jul 15 2010 07:34am
Quote (Vharimatras @ 15 Jul 2010 15:31)
karatéban esetleg
this :D:D
S4nyy
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold
:
0.00
#504
Jul 15 2010 07:37am
Quote (uberpro123 @ 15 Jul 2010 12:47)
szomorú történet ez.
de hollandia akkoris jobb. :c
ha foci akkor szarcsifoscsi, ha parti akkor amsterdam, maastricht > all
ZeNoR
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
90.30
#505
Jul 15 2010 07:45am
Quote (S4nyy @ 15 Jul 2010 15:37)
ha foci akkor szarcsifoscsi, ha parti akkor amsterdam, maastricht > all
miért te milyen sportot szeretsz? maszti a takaró alatt ??
This post was edited by ZeNoR on Jul 15 2010 07:45am
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#506
Jul 15 2010 08:17am
Quote (uberpro123 @ 15 Jul 2010 12:47)
szomorú történet ez.
de hollandia akkoris jobb. :c
juj de buta vagy te
estleg a 90-es évek holland csapata jobb
a mostani az egy favágásban esetleg jobb
S4nyy
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold
:
0.00
#507
Jul 15 2010 08:19am
Quote (ZeNoR @ 15 Jul 2010 14:45)
miért te milyen sportot szeretsz? maszti a takaró alatt ??
hát mondjuk jah, am egyszer próbáld ki, hogy ráülsz a kezedre amíg elzsibbad és akkor olyan mintha más verné
ZeNoR
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
90.30
#508
Jul 15 2010 08:22am
Quote (S4nyy @ 15 Jul 2010 16:19)
hát mondjuk jah, am egyszer próbáld ki, hogy ráülsz a kezedre amíg elzsibbad és akkor olyan mintha más verné :o
OMG .. minek ülnék a kezemre .. nem vagyok hülye
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#509
Jul 15 2010 08:24am
Quote (S4nyy @ 15 Jul 2010 15:19)
hát mondjuk jah, am egyszer próbáld ki, hogy ráülsz a kezedre amíg elzsibbad és akkor olyan mintha más verné :o
hát elég nagy retard lehetsz te :s
dihep
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold
:
70,255.00
#510
Jul 15 2010 08:24am
elmegyek szarni...mass rl
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
49
50
51
52
53
122
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact