d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1495051525365Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 31 2010 09:28am
Quote (banyek @ 31 May 2010 17:26)
elég ha ráírod a papírra, hogy predi cicabaal ™ ® ℠

és kösz, hogy behánytál a gfx szekciós topicomba


érezd magad megtisztelve
Member
Posts: 6,391
Joined: Nov 19 2006
Gold: 1.00
May 31 2010 09:29am
és én ? :(
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 31 2010 09:29am
Quote (Oberon_os @ 31 May 2010 16:12)
/close it imo. Predi win, kurvára gratulálok Neki, de leginkább azoknak aki rá szavazott.

Ezt a faszkodást meg be kéne fejezni, értelmetlen azon kotlani kit zárjanak ki minden faszsággal. Szabályok megvoltak a legelején, predi nyert mert egyesek nem képesek felfogni hogy ez nem egy szimpátiaszavazás egyénre, hanem sigre. gg, bye


...
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 31 2010 09:29am
Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 16:23)
Akkor most bekéne ismernem, hogy mindenkit szeretek?
főleg anamyt, emrt kőbányai, szóval csak jóarc lehet


Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 16:27)
de tényleg :(


az feltétlen kellett oda , ugye ? :(
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 31 2010 09:30am
Quote (Oberon_os @ May 31 2010 04:29pm)
...


annyi
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 31 2010 09:30am
Quote (josheide @ 31 May 2010 16:23)
Én is voltam, mint ahogy Matrac is.


Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 31 May 2010 16:23)
Bármikor. :hug:

Fiatalka voltam, semmi drog közelébe nem jutottam :'(

DE AZÉRT APÁM BETÉPETT IDŐSEBB TESÓMMAL :dddddddddddddddddddddddddddddddd


ha én egyszer kijutnék hollandiába :rolleyes:

(bár drog nn)
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 31 2010 09:30am
Quote (Anamy @ May 31 2010 03:29pm)
az feltétlen kellett oda , ugye ? :(


nem irónia volt



Quote (Nerz8 @ May 31 2010 03:30pm)
ha én egyszer kijutnék hollandiába :rolleyes:

(bár drog nn)


drog nn?
gelderon arnhelm
az tömény drok testvérem

This post was edited by Sorvatkutyuska on May 31 2010 09:31am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 31 2010 09:30am
Quote (Nerz8 @ May 31 2010 04:30pm)
ha én egyszer kijutnék hollandiába :rolleyes:

(bár drog nn)


én már voltam bibibibi
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 31 2010 09:31am
Quote (JS_Bach @ 31 May 2010 16:28)
érezd magad megtisztelve


amúgy te ki a rák vagy itten?

..csak úgy becsöppentél a subra, azt oldott itt a jónépet. Ember, ezt rlben is így teszed? Beesel egy pubba, és oltod a tömeget?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 31 2010 09:31am
Quote (Vharimatras @ 31 May 2010 16:30)
én már voltam bibibibi


rokkerként bűn oda kimenni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1495051525365Next
Add Reply New Topic New Poll