☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev
1
49
50
51
52
53
65
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 9838
Replies: 646
Track Topic
JS_Bach
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold
:
43.15
#501
May 31 2010 09:28am
Quote (banyek @ 31 May 2010 17:26)
elég ha ráírod a papírra, hogy predi cicabaal
™ ® ℠
és kösz, hogy behánytál a gfx szekciós topicomba
érezd magad megtisztelve
sittes
Member
Posts: 6,391
Joined: Nov 19 2006
Gold
:
1.00
#502
May 31 2010 09:29am
és én ?
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#503
May 31 2010 09:29am
Quote (Oberon_os @ 31 May 2010 16:12)
/close it imo. Predi win, kurvára gratulálok Neki, de leginkább azoknak aki rá szavazott.
Ezt a faszkodást meg be kéne fejezni, értelmetlen azon kotlani kit zárjanak ki minden faszsággal. Szabályok megvoltak a legelején, predi nyert mert egyesek nem képesek felfogni hogy ez nem egy szimpátiaszavazás egyénre, hanem sigre. gg, bye
...
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#504
May 31 2010 09:29am
Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 16:23)
Akkor most bekéne ismernem, hogy mindenkit szeretek?
főleg anamyt, emrt kőbányai, szóval csak jóarc lehet
Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 16:27)
de tényleg
az feltétlen kellett oda , ugye ?
Opsilo
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold
:
131.02
#505
May 31 2010 09:30am
Quote (Oberon_os @ May 31 2010 04:29pm)
...
annyi
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#506
May 31 2010 09:30am
Quote (josheide @ 31 May 2010 16:23)
Én is voltam, mint ahogy Matrac is.
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 31 May 2010 16:23)
Bármikor.
Fiatalka voltam, semmi drog közelébe nem jutottam :'(
DE AZÉRT APÁM BETÉPETT IDŐSEBB TESÓMMAL :dddddddddddddddddddddddddddddddd
ha én egyszer kijutnék hollandiába
(bár drog nn)
Sorvatkutyuska
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold
:
0.00
#507
May 31 2010 09:30am
Quote (Anamy @ May 31 2010 03:29pm)
az feltétlen kellett oda , ugye ?
nem irónia volt
Quote (Nerz8 @ May 31 2010 03:30pm)
ha én egyszer kijutnék hollandiába
(bár drog nn)
drog nn?
gelderon arnhelm
az tömény drok testvérem
This post was edited by Sorvatkutyuska on May 31 2010 09:31am
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#508
May 31 2010 09:30am
Quote (Nerz8 @ May 31 2010 04:30pm)
ha én egyszer kijutnék hollandiába
(bár drog nn)
én már voltam bibibibi
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#509
May 31 2010 09:31am
Quote (JS_Bach @ 31 May 2010 16:28)
érezd magad megtisztelve
amúgy te ki a rák vagy itten?
..csak úgy becsöppentél a subra, azt oldott itt a jónépet. Ember, ezt rlben is így teszed? Beesel egy pubba, és oltod a tömeget?
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#510
May 31 2010 09:31am
Quote (Vharimatras @ 31 May 2010 16:30)
én már voltam bibibibi
rokkerként bűn oda kimenni.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
49
50
51
52
53
65
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact