d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev149505152531141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 24 2011 03:49am
most nézem a six feet under 3. évadját, hát annyira már nem jön be, mint az első kettő :| más nem volt ezzel így?
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 25 2011 05:57am
na befejeztem a dextert

kéne vmi olyan sorozat amiben nem ugyanaz minden részben (mint mondjuk a cobra 11), hanem részről, részre bontakozik ki a történet (mintha vmi hosszu film lenne kb)
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 25 2011 05:58am
Quote (ODDSAC @ Jul 25 2011 11:57am)
na befejeztem a dextert

kéne vmi olyan sorozat amiben nem ugyanaz minden részben (mint mondjuk a cobra 11), hanem részről, részre bontakozik ki a történet (mintha vmi hosszu film lenne kb)


ilyet énis keresek, végre kidobtam csajom, és most lenne időm sorozatokat nézni, szóval TBBT félék jöhetnek ezerrel! Illetve, a broadwalk empiret honnan lehet megrendelni?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 25 2011 05:58am
Quote (ODDSAC @ 25 Jul 2011 13:57)
na befejeztem a dextert

kéne vmi olyan sorozat amiben nem ugyanaz minden részben (mint mondjuk a cobra 11), hanem részről, részre bontakozik ki a történet (mintha vmi hosszu film lenne kb)


My name is Earl, ha meg nem lattad.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 25 2011 05:59am
Quote (ODDSAC @ Jul 25 2011 12:57pm)
na befejeztem a dextert

kéne vmi olyan sorozat amiben nem ugyanaz minden részben (mint mondjuk a cobra 11), hanem részről, részre bontakozik ki a történet (mintha vmi hosszu film lenne kb)


SG
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 25 2011 06:00am
Quote (Xrd @ Jul 25 2011 01:58pm)
ilyet énis keresek, végre kidobtam csajom, és most lenne időm sorozatokat nézni, szóval TBBT félék jöhetnek ezerrel! Illetve, a broadwalk empiret honnan lehet megrendelni?


torrent

Quote (RRC @ Jul 25 2011 01:58pm)
My name is Earl, ha meg nem lattad.


ja, én nem nagyon vagyok oda a vígjátékokért (ofc a MNIE megnézem a TV-ben ha megy)
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 25 2011 06:05am
Quote (ODDSAC @ Jul 25 2011 12:00pm)
torrent



ja, én nem nagyon vagyok oda a vígjátékokért (ofc a MNIE megnézem a TV-ben ha megy)



nmagon nincsen fennt :/
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 25 2011 06:08am
Quote (Xrd @ Jul 25 2011 02:05pm)
nmagon nincsen fennt :/


mert az nmag egy szar
Member
Posts: 74
Joined: Jul 18 2011
Gold: 0.00
Jul 25 2011 06:41am
gossip girlt nézek :D buzi vagyok? :DD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 25 2011 06:42am
Quote (ODDSAC @ Jul 25 2011 01:08pm)
mert az nmag egy szar


SGU ha mondom
engem lekötött a 10 évad annyira, hogy végignézzem
Go Back To Magyar Topic List
Prev149505152531141Next
Add Reply New Topic New Poll