Quote (Ghostmasterq @ 10 Mar 2011 19:55)
valszeg most elültetek 1 csomó növényt, és farminggal kezdek. utána letolok 1 kis magicet, utána ami jön :c
Én is gondoltam rá, de nem tudnék venni magic fákat meg ilyesmi, mert elköltöttem mindent herbre, szóval én csak azt fogom tolni.

A herbeket előtte farmingból/slayerből szereztem, csak a secondaryket vettem meg most:

Nem maradt elég pénz a maradék crushed nestre, sőt a 81 se lesz meg előtte, szóval potolva kell majd saradomin brew-kat csinálni. ^^ Ha sikerül eladni az összes potiont meden, akkor még profitálni is fog.
Maradék időben pedig valószínűleg slayer, esetleg valami skill, azt nem döntöttem még el.