d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1495051525369Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 10 2011 01:04pm
Quote (vtibor @ 10 Mar 2011 20:01)
ez a runescape fizetos dolog vagy csak letoltom es enjoy?


nem kell letölteni, böngészőben játszhatod és félig ingyenes
aki befizet havi kb ~1000 forintot annak nagyobb a world meg több dolgot csinálhat, de sokáig a free verzió és élvezhető

Quote (Sajage @ 10 Mar 2011 19:22)
Bump
Ki mit fog csinálni a hétvégén bonus xpvel? :)


hi-alch :D
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,212.51
Mar 10 2011 01:34pm
lerobbantottam egy sarkanyt. kurvajovagyok
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Mar 10 2011 01:35pm
Quote (Ghostmasterq @ 10 Mar 2011 19:55)
valszeg most elültetek 1 csomó növényt, és farminggal kezdek. utána letolok 1 kis magicet, utána ami jön :c


Én is gondoltam rá, de nem tudnék venni magic fákat meg ilyesmi, mert elköltöttem mindent herbre, szóval én csak azt fogom tolni. :D
A herbeket előtte farmingból/slayerből szereztem, csak a secondaryket vettem meg most:



Nem maradt elég pénz a maradék crushed nestre, sőt a 81 se lesz meg előtte, szóval potolva kell majd saradomin brew-kat csinálni. ^^ Ha sikerül eladni az összes potiont meden, akkor még profitálni is fog.
Maradék időben pedig valószínűleg slayer, esetleg valami skill, azt nem döntöttem még el.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 10 2011 01:39pm
Quote (Sajage @ 10 Mar 2011 20:35)
Én is gondoltam rá, de nem tudnék venni magic fákat meg ilyesmi, mert elköltöttem mindent herbre, szóval én csak azt fogom tolni. :D
A herbeket előtte farmingból/slayerből szereztem, csak a secondaryket vettem meg most:

http://img821.imageshack.us/img821/6895/110310203023.jpg

Nem maradt elég pénz a maradék crushed nestre, sőt a 81 se lesz meg előtte, szóval potolva kell majd saradomin brew-kat csinálni. ^^ Ha sikerül eladni az összes potiont meden, akkor még profitálni is fog.
Maradék időben pedig valószínűleg slayer, esetleg valami skill, azt nem döntöttem még el.


le fognak zuhanni az árak, ha mindenki rögtön bebassza ge-be, az eladással szerintem várj majd pár napot
én meg remélem lesz egyáltalán gépem. ha lesz, akkor kitolom a summoning charmjaimat (sajnos elég kevés), aztán meg valószínű dungozok
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,212.51
Mar 10 2011 01:44pm
nincs vlami magyar nyelvu guide full kezdoknek? :)
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 10 2011 01:46pm
Quote (vtibor @ 10 Mar 2011 20:44)
nincs vlami magyar nyelvu guide full kezdoknek? :)


http://wiki.rshun.hu/Lers%5FKezdknek

ezt tudom csak magyarul,de ha ide írsz szívesen segítünk

/e másold a linket + itt az rshun wikin sok mindent megtalálsz

This post was edited by Ghostmasterq on Mar 10 2011 01:46pm
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,212.51
Mar 10 2011 01:54pm
Quote (Ghostmasterq @ 10 Mar 2011 21:46)
http://wiki.rshun.hu/LersKezdknek

ezt tudom csak magyarul,de ha ide írsz szívesen segítünk

/e másold a linket + itt az rshun wikin sok mindent megtalálsz


felmasztam egy letran es most pokokat meg goblinokat olok.
hol van tristram vagy wattacukor merre menjek
eletkeptelen vagyok. :(
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 10 2011 02:07pm
Quote (vtibor @ 10 Mar 2011 20:54)
felmasztam egy letran es most pokokat meg goblinokat olok.
hol van tristram vagy wattacukor merre menjek
eletkeptelen vagyok. :(


a tutorial islandot végigvitted már?
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,212.51
Mar 10 2011 02:15pm
Quote (Ghostmasterq @ 10 Mar 2011 22:07)
a tutorial islandot végigvitted már?


igazabol nem tudom merre induljak.
ha megnyitom a task listet kurva sok questet dob fel amit megcsinalhatok de hat en most 1 szal karddal a kezemben allok meg egy sapkaval a fejemen mert az esett.
goblinokat olok es novelem a strenghtem meg az attackom per pillanat.

e: ha lesebeznek akkor meg nezek ki a fejembol mert nem esik kaposzta ami adna hpt igy varok a regenre

This post was edited by vtibor on Mar 10 2011 02:15pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 10 2011 02:26pm
Quote (vtibor @ 10 Mar 2011 21:15)
igazabol nem tudom merre induljak.
ha megnyitom a task listet kurva sok questet dob fel amit megcsinalhatok de hat en most 1 szal karddal a kezemben allok meg egy sapkaval a fejemen mert az esett.
goblinokat olok es novelem a strenghtem meg az attackom per pillanat.

e: ha lesebeznek akkor meg nezek ki a fejembol mert nem esik kaposzta ami adna hpt igy varok a regenre


van fishing bolt a híd nyugati oldalától északkeletre, ott ha veszel egy hálót(ha jól emlékszem nem is kell venni, mert egyet adnak ingyen), és halászol, majd vágsz fát (baltát a híd nyugati oldalától délre egy axe shopban vehetsz), és meggyujtod a fát egy tinderbox-szal(general storeban lehet venni, fishing bolttól keletre van), azon meg tudod sütni a halat, és a hal meg ad hp-t.
defencet is fejleszt, hogy egyre jobb páncélt tudj venni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1495051525369Next
Add Reply New Topic New Poll