Hajj de visszahoztuk 5v4-ben total lose-bol kb.
Bevertek midunket raxokkal egyutt kb.30. percben, aztan vegig defeltunk meg minden szar, vegulis az en tankolasom meg a valk nagyon ugyes ultijai mentettek meg minket, es bebasztunk kozepen mindent. Masodszor jatszottam War Beastet (elotte toltam egy negyed oras game-et ami instant lose volt mert volt 2 leaverunk), es nagyon jo ez a hero geci

Nem tudtam milyen itemek valok ra, szoval azokat raktam, amit lattok, HoT-tal kezdtem, aztan radi, majd a tobbi. Foresteltem kicsit, meg ahogy szokas. Tok fun ^^ jatszom meg ezzel parat

http://i46.tinypic.com/2u4qxc2.jpg