d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev14950515253828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 17 2009 06:37pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 18 2009 01:35am)
bezzeg a wretched haggal celozni se kell, azzal csak blinkelsz es nyomod a gombot
az a kiraly


meg a krobelus
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 17 2009 08:43pm
Hajj de visszahoztuk 5v4-ben total lose-bol kb.
Bevertek midunket raxokkal egyutt kb.30. percben, aztan vegig defeltunk meg minden szar, vegulis az en tankolasom meg a valk nagyon ugyes ultijai mentettek meg minket, es bebasztunk kozepen mindent. Masodszor jatszottam War Beastet (elotte toltam egy negyed oras game-et ami instant lose volt mert volt 2 leaverunk), es nagyon jo ez a hero geci :D Nem tudtam milyen itemek valok ra, szoval azokat raktam, amit lattok, HoT-tal kezdtem, aztan radi, majd a tobbi. Foresteltem kicsit, meg ahogy szokas. Tok fun ^^ jatszom meg ezzel parat :wub:

Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 17 2009 08:45pm
Quote (Moonflow @ Dec 18 2009 03:43am)
Hajj de visszahoztuk 5v4-ben total lose-bol kb.
Bevertek midunket raxokkal egyutt kb.30. percben, aztan vegig defeltunk meg minden szar, vegulis az en tankolasom meg a valk nagyon ugyes ultijai mentettek meg minket, es bebasztunk kozepen mindent. Masodszor jatszottam War Beastet (elotte toltam egy negyed oras game-et ami instant lose volt mert volt 2 leaverunk), es nagyon jo ez a hero geci :D Nem tudtam milyen itemek valok ra, szoval azokat raktam, amit lattok, HoT-tal kezdtem, aztan radi, majd a tobbi. Foresteltem kicsit, meg ahogy szokas. Tok fun ^^ jatszom meg ezzel parat :wub:

http://i46.tinypic.com/2u4qxc2.jpg


bkbt szoktak neki tenni meg, aztan lehet vele rambozni
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 17 2009 08:47pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 18 Dec 2009 03:45)
bkbt szoktak neki tenni meg, aztan lehet vele rambozni


bkb az melyik item honban?
shrunken head, ha jol tudom, nem?

nvm, rakerestem, y, az.

This post was edited by Moonflow on Dec 17 2009 08:48pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 17 2009 08:48pm
Quote (Moonflow @ Dec 18 2009 03:43am)
Hajj de visszahoztuk 5v4-ben total lose-bol kb.
Bevertek midunket raxokkal egyutt kb.30. percben, aztan vegig defeltunk meg minden szar, vegulis az en tankolasom meg a valk nagyon ugyes ultijai mentettek meg minket, es bebasztunk kozepen mindent. Masodszor jatszottam War Beastet (elotte toltam egy negyed oras game-et ami instant lose volt mert volt 2 leaverunk), es nagyon jo ez a hero geci :D Nem tudtam milyen itemek valok ra, szoval azokat raktam, amit lattok, HoT-tal kezdtem, aztan radi, majd a tobbi. Foresteltem kicsit, meg ahogy szokas. Tok fun ^^ jatszom meg ezzel parat :wub:

http://i46.tinypic.com/2u4qxc2.jpg


ez milyen hero?
naix?
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 17 2009 08:48pm
Quote (Moonflow @ Dec 18 2009 03:47am)
bkb az melyik item honban?
shrunken head, ha jol tudom, nem?


jaja
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 17 2009 08:50pm
Quote (Megas_heroes @ 18 Dec 2009 03:48)
ez milyen hero?
naix?


lycan
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 17 2009 08:51pm
Quote (Moonflow @ Dec 18 2009 03:50am)
lycan


jaa, lol

arra vehetsz bármit, úgyis fosimba ^^
sok ligán banned is volt anno, nemtom manapság hogy van
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 17 2009 08:57pm
Quote (Megas_heroes @ Dec 18 2009 03:51am)
jaa, lol

arra vehetsz bármit, úgyis fosimba ^^
sok ligán banned is volt anno, nemtom manapság hogy van


azert annyira nem durva imo, bkb nelkul legalabbis nem
viszont azt imadom amikor early gameben pudgeval behookolom + raultizok es akkor 20 hpval elfut az ultijaval
nem egyszer tortent meg : D
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 18 2009 05:39am
felmerült bennem 1 kérdés

van 2 hero (A meg B), mindkettőnél van barbed armor (blademail)
mindkettő aktiválja, s A beleüt egyet B-be, akkor ugye A sebződik annyit, mint amennyit ütött, de ezt a sebzést visszairányítja B-re, aki azt ismét 'visszaadja' A-nak... stb.
így elméletileg kb. 1 secen belül meghal mindkettő

jó az elméletem vagy not?xd

illetve 1 secen belül meghal a kevesebb élettel rendelkező, na.

This post was edited by farki on Dec 18 2009 05:41am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14950515253828Next
Add Reply New Topic New Poll