d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quakelive Topic > -mert Ennek Meg Nincs-
Prev1495051525355Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 23 2010 11:37am
huh
olyan epikus duelt toltam dm6en hogy ihaj
csak elbalfaszkodtam nagyon ~~
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 24 2010 04:15am
ZOTAC Cup #55
http://qlive.cups.gamesports.net/en/cup/56/
IRC: #zotac.qlive (quakenet)
Stream: http://www.goodgame.ru/news.php?ocd=view&id=7447 (nemtom hogy orosz lesz-e :I)
Kettőkor kezdődik.
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 24 2010 06:04am
Quote (TheElderOfTheInternet @ 24 Oct 2010 12:15)
ZOTAC Cup #55
http://qlive.cups.gamesports.net/en/cup/56/
IRC: #zotac.qlive (quakenet)
Stream: http://www.goodgame.ru/news.php?ocd=view&id=7447  (nemtom hogy orosz lesz-e :I)
Kettőkor kezdődik.


ja, broadcast csak öttől
:(
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 24 2010 07:05am
ja mégse, megy, orosz
DE AZÉRT ÚGYSE NÉZI SENKI :DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 24 2010 07:47am
http://www.levelupyourgame.net/
pentapost up in this bitch
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 26 2010 12:10pm
fizet érte valaki? érdemesh?
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Oct 26 2010 12:15pm
Quote (Handryx @ 21 Oct 2010 20:19)
mi ertelme van ennek a hülyére butított grafnak?
ennyire kevés az fpsed?

a hudom nekem is kb ugy nez ki, csak kisebb számokkal


imo sokkal gyorsabban észreveszi az ellent
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 26 2010 12:16pm
Quote (lacketto @ 26 Oct 2010 20:10)
fizet érte valaki? érdemesh?


hát ha komolyan akarsz duelezni/ctfezni, meg lassan bármit csinálni akkor muszáj, minden content update nekik megy már csak
amúgy erősen cigány dolog ez, 5 (10) k huf egy 10 éves játék szarabb remakejéért, mint az eredeti ÉVENTE még barátok közt is vicc
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 26 2010 12:21pm
Quote (TheElderOfTheInternet @ Oct 26 2010 07:16pm)
hát ha komolyan akarsz duelezni/ctfezni, meg lassan bármit csinálni akkor muszáj, minden content update nekik megy már csak
amúgy erősen cigány dolog ez, 5 (10) k huf egy 10 éves játék szarabb remakejéért, mint az eredeti ÉVENTE még barátok közt is vicc


akkor javasolj valami másik jó fpst ákoska
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 26 2010 12:22pm
Quote (lacketto @ 26 Oct 2010 20:21)
akkor javasolj valami másik jó fpst ákoska


fasz tudja, újakat nem ismerem, gondolom azok népszerűbbek
ut ofc
Go Back To Magyar Topic List
Prev1495051525355Next
Add Reply New Topic New Poll