Quote (lacketto @ 26 Oct 2010 20:10)
fizet érte valaki? érdemesh?
hát ha komolyan akarsz duelezni/ctfezni, meg lassan bármit csinálni akkor muszáj, minden content update nekik megy már csak
amúgy erősen cigány dolog ez, 5 (10) k huf egy 10 éves játék szarabb remakejéért, mint az eredeti ÉVENTE még barátok közt is vicc