☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Football Topic
Prev
1
49
50
51
52
53
382
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 57796
Replies: 3815
Track Topic
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#501
Apr 7 2010 01:32pm
Quote (kreestuff @ 7 Apr 2010 21:30)
-2 K Istenem De Jó érzés végre nincs vele Probléma
Úgy mint elötte az 5 k-val hmmm Lesem tudom írni .
mér, mire tettél?
kreestuff
Member
Posts: 6,358
Joined: Jun 21 2007
Gold
:
0.14
#502
Apr 7 2010 01:37pm
Bayern-re raktam 2 k-t . Tipikus Mu Fun vok de minden hol még a Mu honlapján is az volt írva hogy nem játszik rooney Jo oké vágom én hogy ez a meccs nem rajta múllik csak pl az én döntésem más lett volna :s Csak ő miatta :S ha tudom hogy ő játszik nem bayernre rakok fel 2 k-t hanem Mu ra .
This post was edited by kreestuff on Apr 7 2010 01:37pm
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#503
Apr 7 2010 01:46pm
Quote (kreestuff @ 7 Apr 2010 20:37)
Bayern-re raktam 2 k-t . Tipikus Mu Fun vok de minden hol még a Mu honlapján is az volt írva hogy nem játszik rooney Jo oké vágom én hogy ez a meccs nem rajta múllik csak pl az én döntésem más lett volna :s Csak ő miatta :S ha tudom hogy ő játszik nem bayernre rakok fel 2 k-t hanem Mu ra .
mit raktál? hogy nyernek? vagy hogy ki megy továbB?
kreestuff
Member
Posts: 6,358
Joined: Jun 21 2007
Gold
:
0.14
#504
Apr 7 2010 01:49pm
ki megy tovább . Szóval 1 gólt várok arsenaltol Mu tol 1-et sem
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#505
Apr 7 2010 02:01pm
Quote (kreestuff @ 7 Apr 2010 20:49)
ki megy tovább . Szóval 1 gólt várok
arsenaltol
Mu tol 1-et sem
?_?
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#506
Apr 7 2010 02:09pm
Quote (kreestuff @ 7 Apr 2010 21:49)
ki megy tovább . Szóval 1 gólt várok arsenaltol Mu tol 1-et sem
az még bejöhet, ne ríjjá'
Ribéry egyre jobban belendül, ráadásul már csak 10en vannak a manchesterből...
1 gól a 92. percben, és t4t
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#507
Apr 7 2010 02:17pm
fc bayern, stern des süden, du wirst niemahls untergeh'n.
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#508
Apr 7 2010 02:18pm
inb4 93. percben fejel egy gólt szögletből a MU
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#509
Apr 7 2010 02:22pm
picsábamár, hogy lakótársam meg a buzi cserkész haverjával veri a faszát, és azt ígérte, hazaér meccsre, de nem, és most egyedül kell szurkolnom
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#510
Apr 7 2010 02:23pm
Quote (bajcli @ 7 Apr 2010 21:22)
picsábamár, hogy lakótársam meg a buzi cserkész haverjával veri a faszát, és azt ígérte, hazaér meccsre, de nem, és most egyedül kell szurkolnom
tripláztál bajcli :DDDDDDDDD
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
49
50
51
52
53
382
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact