d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev14950515253382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 7 2010 01:32pm
Quote (kreestuff @ 7 Apr 2010 21:30)
-2 K Istenem De Jó érzés végre nincs vele Probléma :) Úgy mint elötte az 5 k-val hmmm Lesem tudom írni .


mér, mire tettél?
Member
Posts: 6,358
Joined: Jun 21 2007
Gold: 0.14
Apr 7 2010 01:37pm
Bayern-re raktam 2 k-t . Tipikus Mu Fun vok de minden hol még a Mu honlapján is az volt írva hogy nem játszik rooney Jo oké vágom én hogy ez a meccs nem rajta múllik csak pl az én döntésem más lett volna :s Csak ő miatta :S ha tudom hogy ő játszik nem bayernre rakok fel 2 k-t hanem Mu ra .

This post was edited by kreestuff on Apr 7 2010 01:37pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 7 2010 01:46pm
Quote (kreestuff @ 7 Apr 2010 20:37)
Bayern-re raktam 2 k-t . Tipikus Mu Fun vok de minden hol még a Mu honlapján is az volt írva hogy nem játszik rooney Jo oké vágom én hogy ez a meccs nem rajta múllik csak pl az én döntésem más lett volna :s Csak ő miatta :S ha tudom hogy ő játszik nem bayernre rakok fel 2 k-t hanem Mu ra .


mit raktál? hogy nyernek? vagy hogy ki megy továbB?
Member
Posts: 6,358
Joined: Jun 21 2007
Gold: 0.14
Apr 7 2010 01:49pm
ki megy tovább . Szóval 1 gólt várok arsenaltol Mu tol 1-et sem :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 7 2010 02:01pm
Quote (kreestuff @ 7 Apr 2010 20:49)
ki megy tovább . Szóval 1 gólt várok arsenaltol Mu tol 1-et sem :D


?_?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 7 2010 02:09pm
Quote (kreestuff @ 7 Apr 2010 21:49)
ki megy tovább . Szóval 1 gólt várok arsenaltol Mu tol 1-et sem :D


az még bejöhet, ne ríjjá' :D
Ribéry egyre jobban belendül, ráadásul már csak 10en vannak a manchesterből...
1 gól a 92. percben, és t4t
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 7 2010 02:17pm
fc bayern, stern des süden, du wirst niemahls untergeh'n.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 7 2010 02:18pm
inb4 93. percben fejel egy gólt szögletből a MU
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 7 2010 02:22pm
picsábamár, hogy lakótársam meg a buzi cserkész haverjával veri a faszát, és azt ígérte, hazaér meccsre, de nem, és most egyedül kell szurkolnom :fume:
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 7 2010 02:23pm
Quote (bajcli @ 7 Apr 2010 21:22)
picsábamár, hogy lakótársam meg a buzi cserkész haverjával veri a faszát, és azt ígérte, hazaér meccsre, de nem, és most egyedül kell szurkolnom :fume:


tripláztál bajcli :DDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev14950515253382Next
Add Reply New Topic New Poll