d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1495051525358Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 26 2009 06:22am
Quote (Zayl @ Tue, 26 May 2009, 13:21)
Nleopard és FREE_PLS nem Dobi volt? :huh:


nleopardot én kreáltam aztan joci használta aztan dobi
lehet reportolni!
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 26 2009 06:22am
Quote (ElCapitano @ Tue, 26 May 2009, 14:20)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=31508265&f=292

utolsó nagy alakítása
mondtam beleírhatna pár embert hunsubról csak úgy viccből de nem tette



Nekem meg mindig írta, hogy nőljek fel,szerintem ő egyátalán nem viselkedik felnőtessen és most nem erre a témára gondolok. de ez van.


NŐLJ FEL!!!
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 26 2009 06:22am
Quote (Inakwo @ Tue, 26 May 2009, 13:22)
NŐLJ FEL!!!


Előbb utóbb muszáj lesz, de még halogatom.
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
May 26 2009 06:22am
Quote (lacketto @ Tue, 26 May 2009, 14:21)
ez igaz de bocsánatot kértem! :angry:


Ez igaz. :)
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 26 2009 06:22am
Quote (ElCapitano @ Tue, 26 May 2009, 14:20)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=31508265&f=292

utolsó nagy alakítása
mondtam beleírhatna pár embert hunsubról csak úgy viccből de nem tette


exair :c
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 26 2009 06:23am
egyre értelmetlenebb...
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 26 2009 06:23am
Quote (bajcli @ Tue, 26 May 2009, 14:22)
exair :c


bammeg azt hittem wall of textet irsz

de tévedtem

:c
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 26 2009 06:24am
Quote (Inakwo @ Tue, 26 May 2009, 13:23)
bammeg azt hittem wall of textet irsz

de tévedtem

:c


:c :c
ezt fokozd
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 26 2009 06:24am
Quote (ElCapitano @ Tue, 26 May 2009, 13:20)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=31508265&f=292

utolsó nagy alakítása
mondtam beleírhatna pár embert hunsubról csak úgy viccből de nem tette



Nekem meg mindig írta, hogy nőljek fel,szerintem ő egyátalán nem viselkedik felnőtessen és most nem erre a témára gondolok. de ez van.


szerintem 2nél többször nem írtam, dehogy normalisan valaszoljak a postodra
ugy gondolom hogy ilyen hozzáállással (és most oberon akarmelyik postjara gondolok amiben a jo oldalam nézi) akár egy ilyen komolyabb dologba is belevághatok.
afk majd re
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 26 2009 06:24am
Quote (ElCapitano @ Tue, 26 May 2009, 14:24)
:c :c
ezt fokozd


mesh :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev1495051525358Next
Add Reply New Topic New Poll