Quote (ElCapitano @ Tue, 26 May 2009, 13:20)
szerintem 2nél többször nem írtam, dehogy normalisan valaszoljak a postodra
ugy gondolom hogy ilyen hozzáállással (és most oberon akarmelyik postjara gondolok amiben a jo oldalam nézi) akár egy ilyen komolyabb dologba is belevághatok.
afk majd re