d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev14950515253162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 16 2008 04:01pm
Quote (Vharimatras @ Wed, Jul 16 2008, 11:00pm)
nem rossz az,
mondjuk claymore után eléggé semmi volt sad.gif


láttam belőle néhány részt
és 'no thx'
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 16 2008 04:03pm
Quote (Ad4mz @ Wed, Jul 16 2008, 11:01pm)
láttam belőle néhány részt
és 'no thx'


claymoret nézd meg!
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 16 2008 04:12pm
Quote (Vharimatras @ Wed, Jul 16 2008, 11:03pm)
claymoret nézd meg!


nem érdekelnek annyira az animék
yu-yu-hakushót (vagy hogy kell írni) megnéztem elejétől a végéig, de mást nem nagyon ^^
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 16 2008 04:13pm
Quote (Ad4mz @ Wed, Jul 16 2008, 11:12pm)
nem érdekelnek annyira az animék
yu-yu-hakushót (vagy hogy kell írni) megnéztem elejétől a végéig, de mást nem nagyon ^^


cry3.gif cry3.gif cry3.gif cry3.gif cry3.gif cry3.gif cry3.gif cry3.gif cry3.gif cry3.gif cry3.gif
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 16 2008 04:13pm
Quote (Vharimatras @ Wed, Jul 16 2008, 11:13pm)
cry3.gif cry3.gif cry3.gif cry3.gif cry3.gif cry3.gif cry3.gif cry3.gif cry3.gif cry3.gif cry3.gif


^^'
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 16 2008 08:47pm
Quote (Ad4mz @ Thu, 17 Jul 2008, 00:01)
láttam belőle néhány részt
és 'no thx'


én mind1ik anivmével ígyvagyok
nemtudom mit élveznek benne az emberek
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 17 2008 04:40am
Quote (Ad4mz @ Wed, 16 Jul 2008, 22:59)
looool
az 1 szar


lol ^^
par rating:
Overall 10
Story 8
Animation 10
Sound 9
Character 10
Enjoyment 10

Overall 10
Story 10
Animation 10
Sound 10
Character 10
Enjoyment 10

Overall 10
Story 10
Animation 10
Sound 10
Character 10
Enjoyment 10

Overall 10
Story 8
Animation 10
Sound 10
Character 10
Enjoyment 10

^^
egyik "legepicebb" anime,stilusteremto volt mikor kijott es tenyleg teljesen egyedi,vegre valami ami szakit a szokasossal
ok,h neked nem tetszik,de attol meg nem szar

This post was edited by Rawen on Jul 17 2008 04:42am
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 17 2008 05:12am
Quote (Rawen @ Thu, Jul 17 2008, 11:40am)
lol ^^
par rating:
Overall  10
Story  8
Animation  10
Sound  9
Character  10
Enjoyment  10

Overall  10
Story  10
Animation  10
Sound  10
Character  10
Enjoyment  10

Overall  10
Story  10
Animation  10
Sound  10
Character  10
Enjoyment  10

Overall  10
Story  8
Animation  10
Sound  10
Character  10
Enjoyment  10

^^
egyik "legepicebb" anime,stilusteremto volt mikor kijott es tenyleg teljesen egyedi,vegre valami ami szakit a szokasossal
ok,h neked nem tetszik,de attol meg nem szar


szerintem szar.
Member
Posts: 289
Joined: Jul 13 2008
Gold: 1.02
Warn: 10%
Jul 17 2008 05:13am
:-D
Member
Posts: 575
Joined: Jun 24 2008
Gold: 92.00
Jul 17 2008 09:45am
Mi a szar?

Amúgy mindenkinek más tetszik. Vannak akiknek az akciófilmek se jönnek be ennyi.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14950515253162Next
Add Reply New Topic New Poll