Quote (Vharimatras @ Fri, 21 Mar 2008, 20:07)
- Van szeme, de nem lát, van csőre, de nem csipked, van szárnya, de nem repül, van lába, de nem jár. Mi az?
- ???
- Döglött papagáj.
ez eszembe juttatta szegény hullámos papagájom, akit én láttam először miután meghalt.. 10 évesen..
na mind1
-Hol terem a nylon?
-???
-Celofán!
-Milyen izomzat kell a sörcipeléshez?
-???
-Rekeszizom!