d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev14950515253397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Mar 22 2008 12:34pm
Quote (Vharimatras @ Fri, 21 Mar 2008, 20:07)
- Van szeme, de nem lát, van csőre, de nem csipked, van szárnya, de nem repül, van lába, de nem jár. Mi az?
- ???
- Döglött papagáj.


ez eszembe juttatta szegény hullámos papagájom, akit én láttam először miután meghalt.. 10 évesen..
na mind1

-Hol terem a nylon?
-???
-Celofán!


-Milyen izomzat kell a sörcipeléshez?
-???
-Rekeszizom!
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 22 2008 12:35pm
hol nönek a CD-ék???
diszkréten
Member
Posts: 10,507
Joined: Mar 18 2007
Gold: 50.00
Mar 22 2008 12:38pm
Cigányok hegedülnek egy híres étteremben, utána vacsorát kapnak, körülülik az asztalt, a pincér meghozza az ételt. Az egyik prímás elveszi a legnagyobb szelet húst asz asztalról. Megszólal egy másik cigány mérgesen:
- Miért pont a legnagyobb szelet húst vetted el?
- Miért te melyiket vetted volna el?
- Én, a legkisebbet!
- Ott van előtted a rák egyen meg!
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Mar 22 2008 12:50pm
Mi lesz ha egy cápa a tenyeredből eszik?
???
A lábadból is enni fog.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 23 2008 06:09am
Két rendőr beszélget:
- Unom, hogy mindenki lenéz minket!
- Én is, de van egy ötletem! Tanuljunk meg valami olyat, amit senki sem tud. Mondjuk vízen járni!
- Jó!
A sokévi gyakorlás meghozza gyümölcsét, megtanulnak vízen járni. Be is mutatják a produkciót a Dunán. A nép a hídról mutogat rájuk:
- Nézzétek a zsarukat! Még úszni sem tudnak...


Megkérdezi Móricka apukáját:
- Apa! Engem is a gólya hozott? Igen kislányom!
- És anya szép volt?
- Igen kislányom!
- Akkor miért a gólyát b@sztad meg?

- Mi lehet rosszabb annál, minthogy megbasz egy elefánt?
- ???
- Ha megujjaz


Fölösleges vagy, mint süket gyerek mobilján a polifónikus csengőhang.


Mit csinál Rihanna az esernyő alatt?
- ??
- Elázik

Miért jó 8 éven aluli kislánnyal sexelni?
- nem szőrös
- őszintén sikít
- könnyű elásni

Szia Nagyi!
Hmmmm, mi ez a hullaszag?
Nagyi!
NAGYÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ !!!

Miért jó magyarnak lenni?
1. Nem haragszom meg, ha a szomszédom feljelent, mert tegnap én jelentettem fel őt.
2. Van Suzukink.
3. Sírva tudunk vigadni.
4. Minden jóban találunk valami rosszat.
5. Mi találtunk fel mindent (a spanyolviasz kivételével).v
6. Jókat röhögünk a saját bajunkon.
7. Vannak dolgok, amiben a világelsők között vagyunk (alkoholisták, öngyilkosok).
8. A jég hátán is megélünk (a globális felmelegedés miatt csökken az életterünk).
9. Mindig van még egy lyuk a nadrágszíjon.v
10. A világ bármely táján nyugodtan káromkodhatunk, nyelvünket úgysem érti senki (kivéve az éppen mindig arra lófráló honfitársaink).
11. Nem tér el a véleményünk a körülöttünk lévő országokétól! Egyformán szeretjük egymást!
12. Magyarország nagy volt!
13. A világon a legjobb borunk volt!
14. A focink a világon a legjobb volt! Még az angolokat is megvertük!
15. A napsütésünk a legjobb! Egyre több ember barnul!

Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 23 2008 02:16pm
A 12 éves Kolompár Lajoska nagy élvezettel közösül a kishúgával.
A kiscsaj megszólal: te Lajkó, sokkal ügyesebb vagy, mint az apu.
Válasz: tudom, ezt már anyu is mondta.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 23 2008 02:21pm
De beteg Baleee xdd
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 23 2008 02:38pm
A kis debil elmegy anyukájával az állatkertbe, és odaállnak a zsiráf elé!
- Anyu mi ez, nyúl?
- Nem kisfiam, ez zsiráf!
- Jó nagy nyúl!

- Melyik a leggyorsabb autó ?
- Az IFA, mert mindig az van elől.

Az utolsó tanítási napon a gyerekek ajándékot visznek a tanító néninek. A virágboltos fia egy csokrot hoz, a cukrász kislánya egy tortát, majd az italboltos kisfia egy nagy dobozt, szépen csomagolva. A tanító megemeli, és látja, hogy valami szivárog belőle. Viccesen megkóstol egy cseppet, és megkérdi:
- Bor?
- Nem - feleli a fiú.
Újabb cseppet kóstol a tanító.
- Pezsgő?
- Nem.
- Szabad a gazda! - mondja a tanító - Feladom, mi ez?
- Kiskutya...

Miért nincs a vonaton bástya?
Mert a vonat nem vár!

Egy pingvin bemegy egy New York pub-ba, és megszólítja a csapost:
- Helló, az öcsémet keresem, nem járt ma erre?
- Hogy nézett ki?
- Szerinted?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 23 2008 02:39pm
IFA: Ideiglenes Forgalmi Akadály
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 23 2008 02:51pm
Quote (Baleee @ Sun, 23 Mar 2008, 21:16)
A 12 éves Kolompár Lajoska nagy élvezettel közösül a kishúgával.
A kiscsaj megszólal: te Lajkó, sokkal ügyesebb vagy, mint az apu.
Válasz: tudom, ezt már anyu is mondta.


ez >>>>>
Go Back To Magyar Topic List
Prev14950515253397Next
Add Reply New Topic New Poll