Quote (BmA_BeMyAngel @ 25 Jan 2018 22:49)
már megkértem egyik haveromat aki építésvezető (és egyébként ő is ugyanezt mondta kb mint te) hogy jöjjön el velem úgyhogy ne fáradj, de nagyon rendes vagy köszi!
a hitelt azt nemtudom mire mondták, igazából az albérlővel beszéltem és mondott ő elég sok mindent + nő úgyhogy nem biztos hogy annyira képben van. arra tudok gondolni hogy van pénze a háznak de nem elég, főleg hogy az erkélyen kívül más dolgokat is eléggé elbasztak és aztis megkell javítani (mondjuk ez a földszinti lakosokat érinti elvileg és ezt a lakást nem)
Akkor jobban jarsz ha a tulajjal beszelsz, amugy is az a mervado.
Ha a Mester es a Bard utca kozotti epuletrol van szo (mas nem is nagyon lehet asszem) akkor annyi a baj hogy garancia mar nincs, a haznak sajat zsebbol kell ezeket fizetnie, de eleg kozos koltsegnek kell a szamlan lennie ilyen epuletnel.
Amugy 10 ev utan mar azert jonnek elo hibak, ebben nincs semmi meglepo.
Ha neadjisten a megvetel mellett dontesz (ilyen hibanal alkupozicioban is vagy) utana a hazzal megegyezhetsz hogy pl. Te javittatod ki a hibat es azt lelakod = nem kell fizetned kozos koltseget X ideig. Emellett raadasul a biztosito is fizethet meg neked
Nem felteten kell egybol megijedni es elvetni a vasarlas otletet