d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Levél Bkvtól > Fizessek Be 25k-t
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 27 2015 03:02pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 27 Jan 2015 22:56)
Perpill van egy ugyem valamilyen behajtoceggel.

Kb 6 evvel ezelott tsystemes netem volt amirol masra valtottam, es a valtas foltetele volt hogy ne legyen tartozasom a tsystemmel szemben ugye.

Tavasszal kitalalta a tsystem hogy valamikor regen egy honapiot nem fizettem be(~4500 forint), es ezt a tartozasomat eladta egy behajto cegnek, valami eosfaktor vagy mi a banat.

Namost ezek szeretnenek kiszamlazni nekem valami 7-8000 forintot ennek fejeben, es mar elso korben birosaggal fenyegettek, de a mai napig nem tudom melyik szamlarol van szo - december ota kernek le valami papirt a tsystemstol. Tobbszor is probalkoztak mindenfele modon elerni, rabeszelni erre arra, hivtak koran reggel, keson este etc es huzodik a dolog. Mondjuk azota nem fenyegetoznek miota megmondtam nekik hogy minden be kell legyen fizetve,

de azert kibaszottul verlazito hogy x ev utan ezt kilehet talalni es baszogatni vele az embert. Mondjuk nem dolgozok messze ennek az eosnak az irodajatol, alkalomadtan kenyelmesen fel lehet gyujtani.


Ptk szrint 5 ev utan elevul a dolog, a koveteles nem az akarmeddig fenn alhat, de 5 ev utan nem tudjak birosag elott ervenyesiteni a jogaikat a behajtassal kapcsolatban. Ptk. 6:23.§. (1)-ja.

This post was edited by Baleee on Jan 27 2015 03:04pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 27 2015 03:09pm
Quote (Baleee @ Jan 27 2015 10:02pm)
Ptk szrint 5 ev utan elevul a dolog, a koveteles nem az akarmeddig fenn alhat, de 5 ev utan nem tudjak birosag elott ervenyesiteni a jogaikat a behajtassal kapcsolatban. Ptk. 6:23.§. (1)-ja.


Ervenyesiteni akkor sem tudjak ha homlokon porognek, mert megvan minden befizetesi bizonylat.

De azert jo tudni hogy a demokracia is az en oldalamon all, nem egyedul fogom felgyujtani az irodajukat.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 27 2015 03:14pm
azon is gondolkodtam, hogy elküldöm a kurva jogtanácsos anyjának az elmúlt 14 évben összegyűlt bérleteimet + jogviszonyigazolásokat az elmúlt 18 évről

geci
18 éve tanulok
úr isten
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 27 2015 03:15pm
Quote (llllllllllll @ 27 Jan 2015 23:14)
azon is gondolkodtam, hogy elküldöm a kurva jogtanácsos anyjának az elmúlt 14 évben összegyűlt bérleteimet + jogviszonyigazolásokat az elmúlt 18 évről

geci
18 éve tanulok
úr isten


NEM LATSZIK RAJTAD! XDDDDDDDD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 27 2015 03:15pm
Quote (Baleee @ Jan 27 2015 09:15pm)
NEM LATSZIK RAJTAD! XDDDDDDDD


Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 27 2015 03:17pm
Quote (llllllllllll @ 27 Jan 2015 23:15)


Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 27 2015 03:18pm
Quote (Baleee @ Jan 27 2015 09:17pm)




erre lépjél kötsög
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 27 2015 03:18pm
Quote (Baleee @ 27 Jan 2015 21:17)


Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 27 2015 03:28pm
Quote (llllllllllll @ 27 Jan 2015 23:18)
http://i61.tinypic.com/j64utk.jpg

erre lépjél kötsög


Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 27 2015 04:34pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll