d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyit Eszel?
Prev14567818Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jan 14 2015 08:12am
napi 2-3k az átlag
ezt is mondjuk a hétvégék dobják meg amikor össze-vissza rendelek minden szart
de hétköznapokon is szokásom néha inkább beülni valahova kajálni

This post was edited by text_killer on Jan 14 2015 08:13am
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Jan 14 2015 08:16am
Quote (Fej @ 14 Jan 2015 15:09)
mennyi idos most a kisember? fiu/lany?

van egy 5 eves unokaocsem es teljesen keszen voltam, hogy mennyit tud enni :D

ilyen vasarnapi ebednel kozel annyit eszik mint en, palacsintabol konkretan tobbet



lassan 4éves, nálunk is az ő igényei emésztik fel az említett összeg jelentős részét, mi meg: vajas kenyér, krumplis tészta :)

This post was edited by Fezmin on Jan 14 2015 08:19am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 14 2015 08:27am
900 forintbol ebedelek amikor a suliban vagyok, vacsorat meg anyum szokott csinalni jopar napra elore ha hazamegyek.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 14 2015 08:29am
Quote (Fezmin @ 14 Jan 2015 15:16)
lassan 4éves, nálunk is az ő igényei emésztik fel az említett összeg jelentős részét, mi meg: vajas kenyér, krumplis tészta :)


jézusom, már négy éves? :D
hogy repül az idő

This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 14 2015 08:29am
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Jan 14 2015 08:34am
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Jan 2015 15:29)
jézusom, már négy éves? :D
hogy repül az idő



jaja ^_^
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 14 2015 08:46am
Quote (text_killer @ Jan 14 2015 02:12pm)
napi 2-3k az átlag
ezt is mondjuk a hétvégék dobják meg amikor össze-vissza rendelek minden szart
de hétköznapokon is szokásom néha inkább beülni valahova kajálni

a milliárdos zenészember, showman :XD

This post was edited by Senee on Jan 14 2015 08:47am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 14 2015 09:46am
En lehozom 1000bol.
4 zsömi - 60ft
Felvagott bele , sajt - aranyositva mondjuk 180ft
Szorp 2l vizzel - 150ft
Ebed - mondjuk teszta nap ez 400ft kb, ha hus is van akkor meg legyen 600 a napra.

Ja es nincs semmilyen szenny/gyorskaja igenyem , edessegnek is max fröccs jut.

This post was edited by szabika on Jan 14 2015 09:48am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 14 2015 09:49am
~1000 forint körül
mondjuk ez úgy, hogy néha 1500 valamikor 2 napig boltba se megyek
2 hetente hazajárok, hozok rengeteg kaját általában
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jan 14 2015 09:50am
2000+ / nap
en ugy vagyok vele, hogy inkabb egeszseges kajakra koltok. Megsporolom a ruhan, meg hasonlo szarokon, amikre lehet szazezreket kolteni, de fillerekbol is kijon. A markaert ritkan fizetek
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 14 2015 09:55am
Quote (Coolface @ 14 Jan 2015 16:50)
2000+ / nap
en ugy vagyok vele, hogy inkabb egeszseges kajakra koltok. Megsporolom a ruhan, meg hasonlo szarokon, amikre lehet szazezreket kolteni, de fillerekbol is kijon. A markaert ritkan fizetek


Azert nem lenyegtelen hogy hogy oltozol.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567818Next
Add Reply New Topic New Poll