Quote (Fej @ 14 Jan 2015 15:09)
mennyi idos most a kisember? fiu/lany?
van egy 5 eves unokaocsem es teljesen keszen voltam, hogy mennyit tud enni
ilyen vasarnapi ebednel kozel annyit eszik mint en, palacsintabol konkretan tobbet
lassan 4éves, nálunk is az ő igényei emésztik fel az említett összeg jelentős részét, mi meg: vajas kenyér, krumplis tészta
This post was edited by Fezmin on Jan 14 2015 08:19am