na, balira reagálva
egyrészt nem futottak semmiféle ellenállásba ami megnehezítette volna a dolgukat, konkrétan annyira volt nehéz dolguk mintha kiálltak volna a lőtérre agyaggalambokra lődözni
másrészről meg alapvetően normális ember nem csinál ilyet, elmebeteg emberekkel van dolguk, akik amúgyis egy másik kategória.
ptdk-nak meg, én nem csak a könyveket olvastam el, abból amúgy se tanulsz meg ilyeneket nagyon, azzal meg tisztában vagyok, hogy belehet ezeket a dolgokat szerezni, ha valaki nagyon akarja (bár nem egyszerű azért), főleg franciaországban, de pont ezt tartom aggasztónak.