d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tervezed Már A Nyaralásod?
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2015 08:36am
csillebérc
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 5 2015 08:38am
Quote (Senee @ Jan 5 2015 03:36pm)
csillebérc


annyira nem jó hely, voltam párszor
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2015 08:43am
Quote (anyd @ Jan 5 2015 02:38pm)
annyira nem jó hely, voltam párszor


minket még általánosba vittek oda mindig kirándulni lól
azt hittem már nem is létezik
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 5 2015 08:44am
Quote (Senee @ Jan 5 2015 03:43pm)
minket még általánosba vittek oda mindig kirándulni lól
azt hittem már nem is létezik


5+ éve voltam utoljára, eléggé lepukkant hely. a szálloda része kb egy hajléktalanszálló szintjét üti, a bungallók meg a kádár korszakét
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 5 2015 08:45am
Quote (anyd @ 5 Jan 2015 16:44)
5+ éve voltam utoljára, eléggé lepukkant hely. a szálloda része kb egy hajléktalanszálló szintjét üti, a bungallók meg a kádár korszakét


szenének nincs pénze kimenni ibizára
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2015 08:45am
Quote (anyd @ Jan 5 2015 02:44pm)
5+ éve voltam utoljára, eléggé lepukkant hely. a szálloda része kb egy hajléktalanszálló szintjét üti, a bungallók meg a kádár korszakét


csillebérci úttörőtábor



lól jók a google képek




This post was edited by Senee on Jan 5 2015 08:47am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 5 2015 12:23pm
Quote (Akizk @ Jan 5 2015 01:41am)
Én igen, ami a nyárra tervben van: 1 hét Ibizán és 1 hétvége Tomorrowlandben.


2 het ibiza es tomorrowland vegig 0dik estevel egyutt<<
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 5 2015 12:32pm
Nyáron anyátokban leszek
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 5 2015 12:33pm
Quote (Senee @ 5 Jan 2015 16:45)
csillebérci úttörőtábor



lól jók a google képek


http://server2001.rev.hu/oha/media/b_pict/00003995.jpg


nemsokára ez is ilyen lesz

éljen orbán viktor
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jan 5 2015 12:46pm
Kiskoromban voltam Bécsben de csak rokonoknál, de csak úgy nyaralni nem voltam még külföldön, amíg nincs melóm nem is tervezek :dd
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll