Quote (Senee @ Jan 5 2015 03:43pm)
minket még általánosba vittek oda mindig kirándulni lól
azt hittem már nem is létezik
5+ éve voltam utoljára, eléggé lepukkant hely. a szálloda része kb egy hajléktalanszálló szintjét üti, a bungallók meg a kádár korszakét