d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szereted A Karacsonyt? > Igen Nem
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 30 2014 03:54am
Quote (beni @ 30 Dec 2014 11:52)
(Amúgy miért nem veszel otthonra súlyzót?)


Ott nem láthatja a többi félmeztelen izmos férfit, ahogy szlalomoznak az izzadtságcseppek a mellszőrök között...

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 30 2014 03:55am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2014 03:55am
Quote (beni @ 30 Dec 2014 10:52)
Én most hosszú tespedés után megint elhatároztam, hogy megpróbálok rendesen járni. És igazából kb 3napig volt zárva a kondi csak.

(Amúgy miért nem veszel otthonra súlyzót?)


Otthon nem tudok rendesen leedzeni, nincs meg a hangulat, lusta is vagyok (valamiert teremben nincs lustasag...) arra a 2 hetre meg nem vettem berletet itthonra mert nincs annyi penzem.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2014 03:57am
Quote (CyberPunk666 @ 30 Dec 2014 10:54)
Ott nem láthatja a többi félmeztelen izmos férfit, ahogy szlalomoznak az izzadtságcseppek a mellszőrök között...


Jo 8 ev edzes utan ez is benne van... Szeretem h bamulnak nemtől fuggetlen.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 30 2014 04:00am
Quote (fahrii @ Dec 30 2014 10:55am)
Otthon nem tudok rendesen leedzeni, nincs meg a hangulat, lusta is vagyok (valamiert teremben nincs lustasag...) arra a 2 hetre meg nem vettem berletet itthonra mert nincs annyi penzem.


Jah, otthoni edzés egyébként nehéz. Nekem is volt pár jó hét, amikor tudtam itthon fekvőzni és viszonylag hamar eljutottam a 60-as szériákhoz, de aztán belustultam.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 30 2014 04:21am
Quote (beni @ Dec 30 2014 11:00am)
Jah, otthoni edzés egyébként nehéz. Nekem is volt pár jó hét, amikor tudtam itthon fekvőzni és viszonylag hamar eljutottam a 60-as szériákhoz, de aztán belustultam.


Kerd meg a szomszed nenit, fekvozzel nala.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 30 2014 04:22am
Quote (TresholdOfUniverse @ Dec 30 2014 11:21am)
Kerd meg a szomszed nenit, fekvozzel nala.


flúgos a csaj, inkább elkerülöm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 30 2014 04:43am
Quote (beni @ 30 Dec 2014 12:22)
flúgos a csaj, inkább elkerülöm


Azokkal a legjobb a szeksz. Csak fgyelj arra, hogy mindig lasd a kezet.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 30 2014 04:44am
Quote (CyberPunk666 @ 30 Dec 2014 11:54)
Ott nem láthatja a többi félmeztelen izmos férfit, ahogy szlalomoznak az izzadtságcseppek a mellszőrök között...


Ugyan mar. Az ilyen wellnessgyurok mind full szortelenek.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 30 2014 04:50am
Quote (Baleee @ Dec 30 2014 11:44am)
Ugyan mar. Az ilyen wellnessgyurok mind full szortelenek.


En leröviditettem par hete a labszörömet es majdnem egy egesz kiloval könnyebb lettem. Jo erzes volt.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 30 2014 05:01am
Quote (Karan2_Returned @ Dec 30 2014 10:50am)
En leröviditettem par hete a labszörömet es majdnem egy egesz kiloval könnyebb lettem. Jo erzes volt.


cseréd le a siged pls tök ciki mikor épp elmegy itt vki az én monitoromon meg egy anime lány van még azt gondolják brony vagyok
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll