Quote (fahrii @ Dec 30 2014 10:55am)
Otthon nem tudok rendesen leedzeni, nincs meg a hangulat, lusta is vagyok (valamiert teremben nincs lustasag...) arra a 2 hetre meg nem vettem berletet itthonra mert nincs annyi penzem.
Jah, otthoni edzés egyébként nehéz. Nekem is volt pár jó hét, amikor tudtam itthon fekvőzni és viszonylag hamar eljutottam a 60-as szériákhoz, de aztán belustultam.