1. nap: orjaleves, vaddisznópörkölt + krumpli, sülthúsok + franciasali, töltöttkáposzta, 5 féle süti, sütiztem is kicsit meg ittam zero kolát is.
Quote (Smat @ 25 Dec 2014 21:04)
Gondolom kiraztad a szensavat meg megmikroztad.
yy, a sütiből is kiszedegettem a kalóriát csipesszel
This post was edited by fahrii on Dec 25 2014 02:07pm