d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Life Decisions
Prev14567812Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 17 2014 10:48am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 17 Dec 2014 17:37)
azért nem ilyen egyszerű a helyzet szerintem, de ha tudsz ilyen állásajánlatot akkor szívesen fogadom


en tudok, zalaegerszegen
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 17 2014 10:49am
Quote (TresholdOfUniverse @ Dec 17 2014 05:41pm)
menjel el olyan fejvadasz cegekhez mint a randstad, mond el nekik mit szeretnel es lehet talalnak valamit


kösz teso etc
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 17 2014 10:51am
Külföld ofc, Skóciában ingyenes a felsőoktatás, tudunk blázolni havonta egyszer-kétszer, munkát is fogsz találni egyetem mellett, vagy csinálhatod azt amit a sok csóró hogy Magyar cigit adsz el itteni ár alatt és akkor van egy tuti bevételed.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 17 2014 10:51am
Quote (Fej @ Dec 17 2014 05:48pm)
en tudok, zalaegerszegen


ha fél évre tudsz nekem melót amiből fenntudom magam tartani ottani albi árak mellett akkor simán

Quote (Smat @ Dec 17 2014 05:51pm)
Külföld ofc, Skóciában ingyenes a felsőoktatás, tudunk blázolni havonta egyszer-kétszer, munkát is fogsz találni egyetem mellett, vagy csinálhatod azt amit a sok csóró hogy Magyar cigit adsz el itteni ár alatt és akkor van egy tuti bevételed.


ez a cigi árusítás elég jól hangzik

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 17 2014 10:52am
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Dec 17 2014 10:52am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 17 2014 10:55am
Quote (Fej @ Dec 17 2014 04:48pm)
en tudok, zalaegerszegen


Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 17 2014 04:49pm)
kösz teso etc


sztem csapj bele ebbe

fej jo helyen dolgozhat állandoan több menüböl választva eszik

mit veszithetsz, egy próbát megér
ráadásul ott nem is olyan gecidrága az albérlet mint pesten
egy 27nm lakásnak még a rezsije se lesz az, bőven tudsz félrerakni + tapasztalat

az új környezet meg lehet még jót is tesz majd
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 17 2014 10:55am
Erdemben nem tudok hozzaszolni de eleg fasza lett a tablazat
Btw miota megvan a szakmam kulfoldon dolgozok de kiprobalhatnal vmi kulfoldi csereprogramot/ normal melot


Quote (BmA_BeMyAngel @ 17 Dec 2014 17:51)




ez a cigi árusítás elég jól hangzik

Rohogok

This post was edited by GoreKnight9 on Dec 17 2014 10:57am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 17 2014 10:56am
Quote (Senee @ Dec 17 2014 05:55pm)
sztem csapj bele ebbe

fej jo helyen dolgozhat állandoan több menüböl választva eszik

mit veszithetsz, egy próbát megér
ráadásul ott nem is olyan gecidrága az albérlet mint pesten
egy 27nm lakásnak még a rezsije se lesz az, bőven tudsz félrerakni + tapasztalat

az új környezet meg lehet még jót is tesz majd


nagyon röhögök
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 17 2014 10:56am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 17 Dec 2014 17:51)
ha fél évre tudsz nekem melót amiből fenntudom magam tartani ottani albi árak mellett akkor simán


kozma kft (zalaegerszeg), talan a megye legjobb gepesz cege, nezd meg a honlapjukat, kb 1 hete mondta az egyik projektvezetojuk, hogy palyakezdo muszaki elokeszitot keresnek es panaszkodott mert alig van jelentkezo

bar a 200 nettot egy kicsit erosnek erzem, sztem ilyen 170 korul kaphat egy elokeszito (meg talan vmi cafeteria)

ha tenyleg erdekel holnap megkerdezem neked h talaltak-e mar vkit

/e: senee ma sziporkazik

This post was edited by Fej on Dec 17 2014 10:59am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 17 2014 10:58am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 17 Dec 2014 16:51)
ha fél évre tudsz nekem melót amiből fenntudom magam tartani ottani albi árak mellett akkor simán



ez a cigi árusítás elég jól hangzik


Ja, csak akkor nagyobb tételben kell hoznod ami meg cinkes, ha repülővel jössz akkor legalább 1 gecinagy poggyász telepakolva bagóval. Átlagban ilyen 2-3 fontot(6-900 forint) lehet profitálni egy doboz cigin. A másik tuti dolog még az hogy veszel az "1 fontos bolt-ban" takarító cuccokat mondjuk 10 fontért, és hirdeted magad az egyetemen hogy vállalsz háztakarítást per óra vagy per alkalom tarifával. Egy 2 szintes házat(konyha-nappali-étkező-fürdő-átjárók, szobák nélkül) kb 1,5 óra alatt ki lehet takarítani és 20 fontot simán kifizetnek még a diákok is csak hogy tiszta lakásban legyenek.
Ha tényleg érdekel a külföldi tanulás meg how to make pénzecske akkor pattints egy üzenetet fbn aztán válaszolok.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567812Next
Add Reply New Topic New Poll