d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Vasárnapi Boltbazárás
Prev14567813Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 16 2014 03:34pm
örökbe kell fogadni 100 17 évest, betöltik a 18 at soon, lesz 100 eladód
keresni boltokat ahova kell 24/7 eladó, átiratni magadra a tulajdonjogot és 10% részesedésért(A profitbol!!) a te "emberedet" küldeni eladónak

100 bolton 10% részesedésed van, 100 valoszinüleg szar körülmények közé kerülő embernek adtál munkát, 100 boltosnak segitettél

majd köszönjétek meg 1-1 jact/nyaralóval
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 16 2014 03:37pm
En azt olvastam hogy vasárnap internet sem lesz.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 16 2014 03:42pm
Quote (ace07 @ Dec 16 2014 09:37pm)
En azt olvastam hogy vasárnap internet sem lesz.


akkor egyből megyünk tüntetni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 16 2014 03:43pm
Quote (cowding @ 16 Dec 2014 23:34)
örökbe kell fogadni 100 17 évest, betöltik a 18 at soon, lesz 100 eladód
keresni boltokat ahova kell 24/7 eladó, átiratni magadra a tulajdonjogot és 10% részesedésért(A profitbol!!) a te "emberedet" küldeni eladónak

100 bolton 10% részesedésed van, 100 valoszinüleg szar körülmények közé kerülő embernek adtál munkát, 100 boltosnak segitettél

majd köszönjétek meg 1-1 jact/nyaralóval


nyilván ezekből lesznek az újabb mutyik és többe fog majd kerülni ezt ellenőrizni

dehát fidesz xD
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 16 2014 03:54pm
Quote (CyberPunk666 @ 16 Dec 2014 22:31)
már senee is lecsapta ezt a labdát...


Én még ő is csak én utánam. Nem hagyom lenyúlni az első helyem.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 16 2014 03:59pm
Quote (Genthor @ 16 Dec 2014 23:54)
Én még ő is csak én utánam. Nem hagyom lenyúlni az első helyem.


De olyan embert akartam felhozni példának, akit ő maga alá sorol a hierarchia-rendszerében, hogy jobban fájjon.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 16 2014 04:00pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 16 2014 09:59pm)
De olyan embert akartam felhozni példának, akit ő maga alá sorol a hierarchia-rendszerében, hogy jobban fájjon.


de az pont nem fáj neki jobban mert kit érdekel senee blocked plain blank
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 16 2014 04:01pm
Quote (CyberPunk666 @ 16 Dec 2014 23:59)
De olyan embert akartam felhozni példának, akit ő maga alá sorol a hierarchia-rendszerében, hogy jobban fájjon.


>butthurt kandós
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 16 2014 04:01pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 16 2014 10:31pm)
már senee is lecsapta ezt a labdát...


Anyad post viszont meg nem volt eddig.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 17 2014 05:42am
Quote (ace07 @ 16 Dec 2014 23:37)
En azt olvastam hogy vasárnap internet sem lesz.


felvonulás a legközelebbi téren, tisztelgéssel köszöntjük a zászlót, elhangzik a himnusz, aztán közösségi programok, játszóház és friss kenyeret osztanak
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567813Next
Add Reply New Topic New Poll