Quote (cowding @ 16 Dec 2014 23:34)
örökbe kell fogadni 100 17 évest, betöltik a 18 at soon, lesz 100 eladód
keresni boltokat ahova kell 24/7 eladó, átiratni magadra a tulajdonjogot és 10% részesedésért(A profitbol!!) a te "emberedet" küldeni eladónak
100 bolton 10% részesedésed van, 100 valoszinüleg szar körülmények közé kerülő embernek adtál munkát, 100 boltosnak segitettél
majd köszönjétek meg 1-1 jact/nyaralóval
nyilván ezekből lesznek az újabb mutyik és többe fog majd kerülni ezt ellenőrizni
dehát fidesz xD