d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kerdezd Anarkint > Es O Valaszol!
Prev14567817Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 13 2014 07:25am
Quote (jarabekg @ 13 Dec 2014 15:19)
én is ezen röhögök, hogy lehet valaki ennyire tudálékos fasz


Amikor tükörbe nézel is szoktál röhögni, hogy egy torszülött nyomorék vagy, vagy az nem ilyen vicces szerinted?
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 13 2014 07:27am
Anarkin én téged mindig olyan embernek tartottalak (mai napig is valamiért) mint Psyclon.. szóval ilyen tipikus beképzelt sznob, aki csak a hasonlóan gazdag sikeres emberekkel barátkozik.
nemigazán kerestem a társaságod, te se az enyémet.. valszeg ezért nem ismerlek :D
sry ha megbantottalak ezzel, és valótlan dolgokat írtam..

This post was edited by AngryBug on Dec 13 2014 07:27am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 13 2014 07:28am
hol vegyek jó laptophűtést ami elég nagy erre a behemótra amim van? (17,3 col)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 13 2014 07:28am
Quote (CyberPunk666 @ Dec 13 2014 02:25pm)
Amikor tükörbe nézel is szoktál röhögni, hogy egy torszülött nyomorék vagy, vagy az nem ilyen vicces szerinted?


: DDDDDDDDDDD

táncsak nem vagy ideges te hulladék?

This post was edited by jarabekg on Dec 13 2014 07:28am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 13 2014 07:28am
Quote (AngryBug @ 13 Dec 2014 15:27)
Anarkin én téged mindig olyan embernek tartottalak (mai napig is valamiért) mint Psyclon.. szóval ilyen tipikus beképzelt sznob, aki csak a hasonlóan gazdag sikeres emberekkel barátkozik.
nemigazán kerestem a társaságod, te se az enyémet.. valszeg ezért nem ismerlek :D
sry ha megbantottalak ezzel, és valótlan dolgokat írtam..


egyáltalán nem állitottál valotlant
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 13 2014 07:29am
Quote (sylke @ Dec 13 2014 01:52pm)
az mér károsabb ha vki megiszik néha egy pohár sört, mint ha elszivna egy füves cigit ugyanolyan idöközönként?


Csak az a baj hogy elég sokan nem tudnak megállni pár sornel



Ontopic: mit vársz az élettől
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 13 2014 07:29am
hogyé van a cida?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 13 2014 07:29am
Quote (zsansaccount @ 13 Dec 2014 13:47)
erről jut eszembe, h milyen szívás lenne, ha mondjuk alzheimeres lennél vagy csak simán demens öreg korodra, de azért frissítenéd és örök életben ugyan olyan maradnál :D az mekkora szívás


lenne egy felügyelő bizottság - ami automata tesztekkel segítve, de végül emberi döntés hatására - kiválasztaná azt hogy melyik a legjobb backup

Quote (josheide @ 13 Dec 2014 14:00)
Hogyan lehetek egy napon en is Trusted ?


mindig is az voltál

Quote (ace07 @ 13 Dec 2014 14:17)
engem ez tart vissza :D


legjobb :D

Quote (bazdmegmarnemtudom @ 13 Dec 2014 13:57)
hanyszor lattad a bunyo karacsonyig filmet


egyszer sem

Quote (sylke @ 13 Dec 2014 14:19)
felelös fogyasztás ja
de akkor mér azzal kezdted hogy az egyik káros a másik meg nem
önmagában egyik sem az szerintem


dunno, elsőre arra asszociáltam hogy attól még hogy valaki elszív 3 cigit nem lesz veszélyes (legalábbis én nem láttam még ilyet.. megeshet),
de alkoholtól elég sokat láttam
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 13 2014 07:29am
Quote (AngryBug @ Dec 13 2014 02:27pm)
Anarkin én téged mindig olyan embernek tartottalak (mai napig is valamiért) mint Psyclon.. szóval ilyen tipikus beképzelt sznob, aki csak a hasonlóan gazdag sikeres emberekkel barátkozik.
nemigazán kerestem a társaságod, te se az enyémet.. valszeg ezért nem ismerlek :D
sry ha megbantottalak ezzel, és valótlan dolgokat írtam..


rekt
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 13 2014 07:31am
szeritned miért kezdett el cp helyetted valaszolgatni?
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567817Next
Add Reply New Topic New Poll