Quote (xGurke @ Dec 11 2014 08:42am)
Szar lehet utalni magad

magamat is utálom y
de a te olajöntözgetésed is épp akkora provokáció mint az én 24/7 rinyálásom
ha nem nagyobb.. mert én csak egy gyenge nyomorult szardarab vagyok te meg egy direkt faszoskodo tahó akinek szép élete van/lesz (ok, azért mert tettél érte, elismerem) akinek az a passziója hogy a nyomorultat nyomorítja tovább, ahelyett hogy örülnél magadban, hogy te nem vagy szardarab és tovább görgetnél szépen
de felesleges bármit is irnom neked mert szociálisan te olyan érzéketlen vagy mint egy metélt fasz
ofc el se olvastad
kurvára felette állsz mindennek
mutasd meg újfent mindenkinek
a szociális érzéketlenség mondjuk egy jó dolog
szarni bele mindenkibe, átlépni, letaposni, hízelegni, seggetnyalni ha épp úgy van np
semmi, senki sem számít csak az előrejutás
This post was edited by Senee on Dec 11 2014 03:38am