d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Topic A Nemi Erőszakról
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 1 2014 01:44am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Dec 1 2014 04:32am)
Valahogy az embereknek nem jött át a videók lényege.

Itt arról lenne szó, hogy tehetsz ellene. Vagyis sok az idióta, retardált beteg ember, azokat nem tudod megváltoztatni úgy sem, viszont megpróbálhatod a kockázatokat minimalizálni (nem egy szál bugyiba rohangálni egyedül, taj részegen valami elhagyatott sikátorban).


ez

Quote (ace07 @ Dec 1 2014 07:40am)
Például ne ellenkezzenek és akkor már nem is erőszak.


sztem teljesen jogos h ők is hibásak

olyan mint cigányputriba bemenni horogkeresztes pólóban
HÁT DE NEKED JOGOD VAN AZT HORDANI AMIT AKARSZ HÁT SZOLÁSSZABACSÁG:XD VAN

meg amúgyis a svasztika buddhista vagy mittomen milyen szimbolum és te nem a nácikra gondoltál háhá tricked them into smafu, ők a hibásak mindenért mert nem arra gondoltál háhá

This post was edited by Senee on Dec 1 2014 01:45am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 1 2014 01:49am
mondjuk azt még hozzátenném ha nem úgy öltözött meg etc akkor egyáltalán nem hibás
sok kan csak úgy van vele h lyuk-lyuk zene-zene
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 1 2014 01:55am
Quote (Senee @ Dec 1 2014 08:49am)
mondjuk azt még hozzátenném ha nem úgy öltözött meg etc akkor egyáltalán nem hibás
sok kan csak úgy van vele h lyuk-lyuk zene-zene


igénytelen
ha nem ittál eleget
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Dec 1 2014 07:46am
geci, lemaradtam a tegnap esti ribanc sétáról :(
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 1 2014 08:03am
Quote (szabika @ Dec 1 2014 01:46pm)
geci, lemaradtam a tegnap esti ribanc sétáról :(


én arra az ukrán cuccra mennék el egyszer verni a pöcsöm kik is azok azok is vmi aktivisták

femen

This post was edited by Senee on Dec 1 2014 08:03am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll