Quote (RiNGiSpiLeR @ Dec 1 2014 04:32am)
Valahogy az embereknek nem jött át a videók lényege.
Itt arról lenne szó, hogy tehetsz ellene. Vagyis sok az idióta, retardált beteg ember, azokat nem tudod megváltoztatni úgy sem, viszont megpróbálhatod a kockázatokat minimalizálni (nem egy szál bugyiba rohangálni egyedül, taj részegen valami elhagyatott sikátorban).
ez
Quote (ace07 @ Dec 1 2014 07:40am)
Például ne ellenkezzenek és akkor már nem is erőszak.
sztem teljesen jogos h ők is hibásak
olyan mint cigányputriba bemenni horogkeresztes pólóban
HÁT DE NEKED JOGOD VAN AZT HORDANI AMIT AKARSZ HÁT SZOLÁSSZABACSÁG:XD VAN
meg amúgyis a svasztika buddhista vagy mittomen milyen szimbolum és te nem a nácikra gondoltál háhá tricked them into smafu, ők a hibásak mindenért mert nem arra gondoltál háhá
This post was edited by Senee on Dec 1 2014 01:45am